bugün

red cross sağlık sektöründe kullanılan bir logodur.

https://www.logodesignlov...nal-red-cross-logo-design

denyolar heyecanlanmış hemen
https://www.havadiskibris...ploads/2017/03/Eczane.jpg

görsel

görsel

artı işaretini haç olarak yorumlayabilecek zekada bir bu kardeşlerimiz var. bak görsellerdekiler hep katolik eczaneleri. vatikan, dublinde falan bunlar hepsi haç koymuş reziller. 50 yıllık tiryaki sigarayı bırakır bu çocuk provokasyonu ve yalanı bırakamaz o kadar iddialıyım. kaç paraya bu hale gelir ki bir insan anlamak mümkün değil.
Gibson arkadaş ekrem'e laf dendiğinde hemen siper oluyor.
Akrabalar herhalde. Ekrem benim hemşerim. Hiç umurunda değil.
şunda bile art niyet arayacak zekaya sahip insanların da var olduğunu görmek ne kadar tuhaf.
800.000 bu hale getirdi bu çocukları.
görsel
hilal'in bir kurumsal yardım örgütünün simgesi olduğunu, eczacılığın ise ilaçla ilgili bambaşka bir alanda faaliyet gösterdiğini bilmeyenlere dert olmuştur. Bak şuraya bir görsel bırakıyorum. ilgili görselde türk eczacılar birliğinin amblemi var ve bu amblemin içindeki simge hem tıp bilimini hem eczacılık bilimini temsil ediyor. peki ne var o simgede? simgenin adı hygeia kasesi ve kaseye sarılmış yılan. kökeni nereden geliyor? Yunan mitolojisinden. Hygeia Kasesi eczacılığın sembollerinden biridir. Hygeia, Yunan mitolojisinde hijyen tanrıçasıdır ve Asclepius’un kızıdır. Asclepius’un sembolü de çevresine yılan dolanmış bir asa’dır. Bu sembolle bağlantılı olarak kızı Hygiena’nın sembolü de, sapına yılan dolanmış kadehtir.” senin bu aralar çok duyduğun hijyen (hygen) kelimeside buradan gelir. senin fındık kadar aklına uysak bütün ezcacıların hatta tıp fakültelerinin ve hatta tüm sağlık teşkilatının yunanlı ya da romalı olduğunu kabul etmemiz gerekiyor. ayrıca tıpçıların üstüne yemin ettiği Hipokrat (HiPPOCRATES)
m.ö. 460'lı yıllarda Yunanistan'ın bu günki kos adasında yaşamış bir yunan hekimidir.
Evet sizin cehaletiniz rezalet sayılmıyor çünkü bunu görebilecek kültür yok.
vay ahmak vay. taşakları altında yaşadığın ağa babalar bile bu salak başlıklara götleriyle gülüyor.
(bilinçli) halk ölmemek için uğraşıyor, bunların derdi hala ekrem.
Her türlü rezalette, üç maymunu oynayıp, halı motifi seyreyleyen tayfa, her ne hikmetse, uluslararası sembol sayılan logoyu takıntı yapmış ve kargaları bile güldürmüştür.
Lan olum siz var yaa, iflah olmazsınız!
Amip geldiniz, amip gideceksiniz, belli!
10/10 rezalettir. Rall sen de tek yönlü beslenmeyi bırak karbonhidrat beynini sikmiş adamım.
imamoğlu ve Nursultan nazarbayev istifa!
Rezalet dediğin, ölmemiş insan için "dedem corondan öldü " diye yalan söylemektir.

O kadar karaktersizin ki, o yazından beri elli keredir yazıyorum yalanını, bir kere bile "ben yalan söylemedim" diyemediğin halde hala kendi karaktersizliğine bakmadan, sağa sola olmayan beyninle akıl veriyorsun.

Sende gram karakter olsa, yalanın ifşa edildikten sonra değil entry girmek, sözlüğe bile giremezsin .

Ama sen ve senin gibiler karakterden o kadar uzak ki,en ufak bir rahatsızlık, utanç bile duymuyorsun.
Yahu diyorum! Bunlar avını bekleyen kaplan gibi, adam ne dese saldıracaklar.

Kafayı yemişler mk. Dünyada sağlık anlamına gelen artı bile bunların g*tüne girmiş, hemde her dört uzantısı.

11 yıldır kullanılan bu işareti nasıl olurda bu denyolar şimdi fark eder.

Allahım sen bizi bu yavşaklarla sınama ne olursun.
amma imamoglu avukati var burda, savunmak icin arti isaretinin hac isaretini simgelemedigini iddia eden var :o) vav, adam birde link vermis verdigi linkteki kaynagi kendi okumamis...
Hac isaretisiyse haç işaretidir yazık evet efendim.
yavşaklarla sosyal mesafeniz en az 10 entry olsun. başka bir şey demiyorum.
Durun ilişmeyin adam silik yiyecek rall gidecek kall gelecek,tüm korkum bu.Donuza ala ala bıktım bunları.
akp lilere ana avrat sövdürmek için açılmış başlık.
Subliminal mesajsa sen nasıl anladın bunu amk amipi. Sende kendi başına nefes alacak beyin mi var ki subliminali alacaksın? Hayır başlığa bakıyorum bir de açana bakıyorum. Her provakatif başlıkta bunlar var.

Bunlar kendilerine sövdürmekten zevk alıyor amk.
Orospunu evladı olmuş başlık açmış sonra fikir beyan etmiş.
Bir insan feminist olduğunu söylüyorsa zaten ondan her şey beklenebilir.
kırmızı artı işareti veya beyaz zemin üzerine kırmızı artı işareti hristiyan aleminde medikal anlamda her şeyi ifade eden simge, semboldür.

bu işareti eczanelerinde, hastanelerinde, askeri revirlerinde-hastanelerinde, medikalcilerinde, bazı ilaç kutularında görebilirsiniz. haç işaretinin sağlık alanında kullanılan sembolüdür artı.

tatil başkanın yaptı(rdı)ğı, paylaştığı katikatüre gelecek olursak en hafif ifade ile ayıptır. halka yapılan saygısızlıktır. bizim sağlık sektöründeki işaretimiz kırmızı hilaldir. illa bir simge kullanılacaksa bu hilal olmalıydı. veya mesele sadece eczane ise e harfi kullanılmalıydı. bu tarz davranışlar eksi olarak haneye yansır. ve çoğunluğu karşınıza almanıza sebebiyet verir.

bu arada havalimanı ve bazı turistik mekanlardaki eczanelerde ayrıca artı işareti de bulunabiliyor. onun haricinde mahallelerde caddelerde bulunması söz konusu değildir. arkadaşlar ayıklayıp bulup örnek göstermişler. bu algıdır. yapmayalım. kendi kendimizi kandırmayalım.

bide hayır abi ne gerek var yani. koy oraya e harfini veya hilali. bu şekilde olunca kasıt oluyor ve insanları ayırmış oluyorsun.
Arkadaşlar sakin olun Hazır vektörel kullanmış grafiker.