bugün

Yeni bir uludağsözlük yazarı.

(bkz: Cehenneme hoşgeldin)
Benzeri için (bkz: ehl i keyf).
Ayrıca yeni bir yazarmış. Hoşgelmiş.
(bkz: kamil seven yazar)
(#3941628)

(bkz: tokmak seven yazar)
entrylerini beğenerek okuduğum yazar. ince ayar alanlar nick altı kasıyorlar, önemseme diyerek sesleniyorum kendisine.
organini falan bilmem de, isteklerini yerine getirdigim yazar.

(bkz: #3942867)
hala açacağı cafeye güzel bir isim arayan yazar. ve hala cafe açacak bir dükkan arayan yazar.
benden ayar almış, aşkıma dayanamayıp evlen benimle evimim erkeği ol demiş yazadır. olmuyor etik değil diyerek duygularımın kendisine değil entrylerine karşı olduğunu tekrar tekrar dile getirdiğim beşinci nesil yazar. beğenerek takip edilen uuser.
yoğun evlilik tekliflerine dayanamayarak (bkz: east for west) e zorunlu olarak evet demiş yazardır. hollandaya düğüne ikinci defa gidilecektir. *
pek bi şeker yazar. an itibariyle fenerlileri dogru yola iletme misyonunu yüklendik kendisiyle. *
bir ömür keyif adamı, keyiflendirici madde tadında sözlükteki bayan yazarların nüfusundan endişeli yazar. #4280543 * *
geyik katliamına sebebiyet verdiğimiz yazar. sonra da oturup ağlıyoruz o geyiklere.
nutella düşmanı. "çay çay çay çay" diyip duruyor efendim durduramıyoruz. *
fenerbahçeli olmanın aşağılık bir durum olduğunu söylüyor. hem de öyle böyle değil bir insana fenerbahçeli diyerek ona en büyük hakareti etmiş oluyormuşsunuz zaten.

bundan sonra ben de sözlükte farklı kelimeler yerine ehliistirahat kullanacağım bakalım ağzını açıp diyebilecek lafı olacak mı?

tanımlamak gerekise ki gerekmez aslında bana saldırıya geçen saçma sanal yazarlardandır.

(bkz: zorba hayvansever/@ehliistirahat)
"hay o ruslar kadar senin tepene taş düşsün emi!" diye beddua ettiğim birkaç yazardan biri. * *
karpuz gibi yazardır.
entrysine 'işte budur' diyebildiğim bir yazar. (#4286690)
arkaya doğru ilerlerse durdurulması gerekecek yazar. lan oğlum yavaş! çoluk çocuk aklınca laf sokmaya kalkıyor sonra. ayarı yedikten sonra da cıvıyorlar direkt. iplemiyorum moduna girip artistik patinaja başlıyorlar.
türkce mi konuşuyor pek ayırd edilemeyen yazar. (bkz: #4781051) (bkz: neymiş neymiş neymiş)
(bkz: #4781051) entrysinde arap lisanını bilerek konuştuğunu bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan ayzarlara* mesaj verdiğini anlatmak isteyen yazardır. siz çevirilere göre yorumlayadurun ben orjinalinde hangi ifadenin niçin hangi ilmi sanatla geldiğini anlatayım size. anlamak için önce anlamayı istemek de gerekir.

konuya daha da açıklama getireyim. nefsi mütekellim vahdenin(1.tekil şahıs) nefsi mütekellim meal gayr(1.çoğul şahıs) olarak kullanılması ifadeyi kuvvetlendirme pekiştirme anlamı vardır. dönemin şiirleri incelendiğinde bunun kullanıldığını görebilirsiniz. Bütün peygamberler devrin en önde gelen ilim sanatını ustalıkla kullanılabilir halde peygamber olmuşlardır. Hz muhammed in (sav) ummi olması nedeniyle ona indirilen kitap o devrin önde giden sanatı şiir sanatının incelikleriyle donatılmıştır.

edit: hala anlamadığınız bir şey varsa anlamak istediğinizde sorabilirsiniz. Ne de olsa islam dini tahammül ve hoşgörme dinidir. ben size tahammül edebiliyorum.
hakkında bildiklerimi yazsam sözlük çalkalanır yazarı. ama hayır, yapamiciim.. *
alkol aldığı resmi makamlarca yalanlanan kişi. akp gençlik kolları tarafından yapılan açıklamayla bu iddialar yalanlandı. kamillere duyurulur. * *
dönme yetisi olmayanları döndüren yazar. **
bir elde sigara, bir elde bira, o şen kahkahalarıyla süper muhabbet eden hafız. ayrıca yazdığı,
"bursa'ya öyle yakışırdı ki kar,
içimdeki denizler çalkalanırdı.." şiirine de bayıldığım hacıııı.*
abasının bitanesi. saygılı, duygu yürekli, insancıl, sırdaş, zeki, bir güzel insan, bir kalite gençlerimizden..bana sürekli hesap çıkartır "borcun şu kadar oldu" diyerek. bu entryle ödenmiştir tarafımdan. oh be.