bugün

eko'nomik bir yazar ancak bir bakılsın ki silinmiş. öyle de pis bir yazar.
kurtuluşu olmadığı halde zevk almayı bilen özgür ruh.

beni bu sözlük alemine sokan, üstelik nikimin sebebi olan, her zaman da farklı olacak insan.

sözlük yazarlarının itiraflarını pek severdi.

sen yoksan piçim*
'(#9520593) sanki şu an bir uykudasın ve kalkacaksın o güne uyanacaksın de mi?' mesajını hala sakladığım yazar. ne güzel yazmış.
zirvelerde verdiği en nefis pozlarını hala saklıyoruz. hamam görüntülerini ise nedense göremedik. *
bildiğin kara kayıp hiçbir yerde yok msn'ini de silmiş sanırsam. neyse umarım iyidir. veda yazısı yazdığına göre zaten kesin iyidir. *
daha dün buradaydı, yanı başımdaydı ne oldu la bu herife?
silik kralı olmuş hayırdır sözlük?
niye ortadan kaybolduğunu anlamlandıramadığım yazar. veda yazısı yazmış yeni... iki hafta falan önce görüşmüştük en son, sonra bi de bu entry çıktı ortaya. üzülüyorum ama.
buraya bir veda yazısı yazmak geliyordu içimden herşeyi anlatmak. ne bileyim içimi dökmek ama neyse siktir et diyorum her zaman ki gibi.

siktir et be abi ya da koy götüne rahvan gitsin diyemiyorum artık ama.

koy götüne be abi.

herkese herşey için eyvallah. beni ikiyüzlülükle itham edenlere de son sözümü yapmaktan keyif aldığım bir el hareketiyle sözlüyorum.

siktir oradan .

nasıl olsa kurtuluş yok madem zevk almaya bak bebeğim.
neredesin nerede demek istediğim yazar. yaşıyor musunuz sayın eko?
uludağ sözlük'te neredeyse yalnızca öyle bir geçer zaman ki dizisini izlerken, yahut da yazdığım diğer sözlüklerde çaylak olduğumda entry girdiğimi söylemek isterim kendisine. diğer zamanlarda buranın ne ortamı ne de yazar profili bana pek tad vermiyor hocu. bu durum zat-ı şahanelerini niye gerdi, onu da anlayabilmiş değilim ya, neyse.

sen kendi nick altını şahane entry'lerle doldurmaya devam et yeğen. haydi rast gele.
muhabbetini pek bi özlediğim yazardır. *
ah ulan yasemin
neden hala gelmedi
yoksa saatimişaşırdı bu hıyar
--spoiler--
haakkındaki iddaların birçoğu gerçeğin yarısını birçoğu da gerçeğin yarısının yarısını yansıtıyor.

bilbo baggins
--spoiler--
aşk insanıymış, kamile yazıyormuş.***
aşk adamı diyorlar bu herif için. aga ne içtiyseniz aynısından istiyorum. *
şahsımın mesaj kutusunu yakan ilk kişidir. kendisini tebrik edip "bir zirvede ilk içeceğin benden" dedim ve nargileye işi bağladık.
hadi bakalım, afiyet olsun.
yakın mıdır uzak mıdır dır.*
yakın bir arkadaşın yakın bir adaşıdır.
ccc çok bir yakın kardaşın arkası ccc
hamili kart yakınımdır. çekinmedne bütün delet dairesi işlerinde ismimi verin.

yasemin nerdesin yaaaa...
çok yakın bir arkadaşımın çok yakın bir arkadaşı.

ccc çok yakın bir arkadaşımın çok yakın bir arkadaşı ccc
Dances with Wolvesla hareketli günler geçirmekteymiş bu aralar... geçen aradım duştalarmıymış neymiş....

hemen kapattım telefonu uzaklaştım...*

esenlik...
tanıdık bir göz doktoru aramaktadır. bulunca gözlük alacak yani öle tahmin ediyorum.

yasemin beni duyuor musun ?
zirve de gözlüksüzolduğu dikkati çekmemiş olması da ayrı bir yarıglama konusudr.

yanını göremiyorum yeaaa
enteresane bir yazar. bazen hisli duygulu, bazen ince ayrıntıların espritüel kişiliği. anlatılmaz yaşanır. büroda görüşürüz.
yürümeyi seven insanlar yürümeyi severmiş kendisi.

yürü lan inek arabası
bostancı dan moda ya yürütmeye çalıştı beni aşşalık herif. neyse ki über zekam devreye girdi de taksi çevirdik. *