bugün

kullandığım dönemde ağzımın sol kısmını yamultan, akan salyamı fark etmememe sebep olan lanet ilaç.
Çok feci diş gıcırdatmasına neden olan antidepresan.
Kullanmaya başladığımdan beri annem geceleri diş gıcırtısından uyuyamadığını söylüyor. Gündüzleri de istemsizce çenem kasılıyor, ürperti geliyor.
iyi geldi mi geldi galiba.
Ama yan etkileri bok gibi ilaç. Bok gibi.
En sağlam antidepresandır yapılan bilimsel çalışmalar da depresyon ve anksiyete için çok etkili bulunmuştur serotonin noradrenalin ve az da olsa dopamin geri alım inhibitörü dür bırakması biraz sancılı olabilir ancak okadar da korkulacak bir durum yoktur.
ilk 2 hafta sizi daha kötü yapar. ama sonra bir bakmışsınız sakin sessiz bir insana dönüştürmüştür. 1 saat bile geç içseniz ebenizi beller. der ki ; "hadi oğlum beni içmeyi unuttun azdırayım mı anksiyeteni?". düzenli kullanımda güzel bir ilaçtır.
10 gundur 150 lige basladim. Nefes darliklarim direk kesildi. Onun disinda sanki bir tik daha iyi odaklaniyorum olan bitene. Henuz sosyal hayatimda bir degisiklik yok. Paxil okb me etki etti simdi bunu ekledik. Bakalim agustosa daha iyi olmak istiyorum.
Beni geri getirdi resmen. 150 mg devam. yalnızım ama çok mutluyum.
ikinci dünya savaşından sonra ciddi psikolojik yara alan askerleri deneysel olarak tedavi etmeye çalışan bilimcilerin buluşlarından biri olan serotonin nöradrenalin geri alım inhibitörü. sinir ucunda size tabiri caizse mutluluk ve güç veren maddelerin cirit atmasını sağlar.
intihar düşüncesi olan mutsuz depresiflere intihar etme gücünü de sağlayabileceği için intihar tehlikesini de bünyesinde barındırır. ama iyidir.
1 gün ilaçsız kaldım pazar olmasından dolayı gidip alamadım. Feci etkileri oluyor yürümeye dermanınız kalmıyor birden 24 saat yoksun kalınca.
Sabahları el titremesi yapar. Sersemletir. Düşüncelere sis oturur. Çip takılmış amfibi gibi dolaşmak istiyorsanız tavsiye ederim. Uzun süre bu etkilerinden kurtulamayabilirsiniz dikkatli bırakın.
Tami tamina 13 ay boyunca farkli dozajlarda kullandigim ve 1 ay once birden kestigim ilac.
Içmeyi unutursanız çarpıyor ki, anlatamam. Uçuyorum sözlük.