bugün

eşeklerin kralıdır. eşekten derviş olur mu sorusunun karşılığıdır.
verilen bilgilere ek on senedir birlikte uyuduğum can yoldaşımdır, yedi boy eeyore'um vardır, hepsini ayrı ayrı severim ancak uyuduğum eeyore'um bir tek yıkanırken yerine başkasıyla uyurum. aramıza giriyor diye uyurken alıp fırlatan bir eski sevgiliye sahibimdir.
en içten çizgi dizi karakterlerinden biridir. winnie, tiger gibi ön planda değildir ama oldukça sempatiktir.
slipknot eseri. şarkının sonlarına doğru insanlıktan çıkılır.
Ağzını yüzünü ısırmak istediğim tatlı şeydir. izledikçe ekrandan çıkarıp evde beslemek bağrıma basmak istiyorum en sevdiğim çizgi karakterdir kendileri gerçek olmasını çok isterdim ama maalesef oyuncağıyla idare ediyorum.
soldaki eşşek olandır.

http://galeri3.uludagsozl...com/198/eeyore_260968.jpg
Kuyruğu arkadan çiviyle bağlı, pembe fiyonklu, sevimli suratlı, pahalıdır oyuncakları ha!
en sevimli çizgi film kahramanıdır. yüzündeki hüznü görüldüğünde derdini paylaşmak istersiniz. karşılıklı ağlamak için, dertleşmek için birebir şirin yaratık.
sözlüğe yeni gelmiş, hoşgelmiş 5. nesil güleryüzlü, esprili, sevecen insan, dost yazar.
sözlüğe bugün itibariyle giriş yapmış,5.nesil çaylak yazar.*
En anlamlı çizgi film karakteridir. o ne feylezoftur ooo. sevgi ister sadece, bi de kuyruğunu..
winnie the pooh çizgi filmindeki kuyruğu çiviyle çakılmış ve ucunda da fiyonk olan eşektir. çok şirindir.
slipknot un gaz ama kisa bir sarkisi.
zamanında zagada masa üstünde duran, maskotluk yapmış şirin yaratık.
Dünya'nin en kalender ve yalnız eşeği..* *
Dost edinmek için elinden geleni yapan ama bir türlü kendini sosyal çevrede bulamayan eşek hayvanı.*
dünyanın en sevimli mavi mor eşeği. çeşit çeşit oyuncağı vardır pijamalı, bornozlu.. ama en güzeli sarı kapşonlu sırt çantası takmış olanıdır.*
'biraz büyük ve esintisiz ama alışabilirim' repliğine sahip,uyuşukluğundan dolayı kendimle özdeşleştirdiğim,her gece birlikte uyuduğum,olmazsa kendimi eksik hissettiğim winnie the pooh karakteri bilge eşek.
ortaokul boyunca odamda, kitaplarımın defterlerimin üstünde resmi olan sevimli mi sevimli bir eşek...
mor renkli esek.
ayrica; kulaklarinin ici pembe olan, kuyrugu olmayan, kocaman gobegi olan, suratina baktikca melankolik duruma gecmeyi saglayan, "kimse beni sevmiyor, kimse beni anlamıyor, cok yalnizim" diyen, karsilikli oturup iki kadeh raki icilesi esek. *
kuyrugu bir dugmeyle kendisine* dikili olan morumsu sirin.
o sapsal bakisiyla would you be my friend? demesi eritip bitiren kahraman.
(bkz: adamım eeyore)
(bkz: winnie the poohun adı eeyore my man olarak değiştirilsin kampanyası)
bir zamanlar zaga adlı programında logo-maskot'u olmuştur kendisi
en alcak gonullu, en sevimli, en korkak, en mor, en canim cizgi film kahramani. * *
+can i get a hug?
+would you be my friend?
+have you seen my tail?
en sevimli çizgi film karakteridir.mutsuz ve uyuşuk ama yine de çok tatlı.bazen koynuma alıp uyurum.