bugün

adam her hafta yükselerek oynuyor. bunu almayan üç büyükler mal. evet.
Trabzonspor'a mükemmel bir gol atan son zamanların yükselen ismi. Evet.
beşiktaş'ın veli, aras, pektemek artı 1-2 milyon euro'ya transferini zorlaması gereken oyuncu. adam belli bir performansın altına düşmüyor, ligi biliyor, kapanan takımları açma yeteneği var.
transfer yaparsa fenerbahçe ya da bir türk takımına değil, sevilla ya da dortmund gibi bir takıma gitmesi yerinde olacak yıldız.
seneye yüksek ihtimal beşiktaş'ta. pektemek'in başakşehir'de form tutması beşiktaş'ın elini güçlendirdi. pektemek, veli kavlak artı 1-2 milyon euro da ücret.
Şu sıralar performansında düşme olsa da kaliteli oyuncudur.
Galatasaray'lı Rodriguez'in Bitiriciliği olan versiyonudur.
yanıyor.
akıyor.
çılgın atıyor.
ve daha bir sürü şey..
27 yaşında. bu sene başka bir takıma gitmezse futbol hayatını başakşehir'de tamamlar.
Bal yapmayan arı. Dün Beşiktaş maçında net 4 pozisyonu harcadı. Evet.
Şampiyonlar liginde oynayacığının hatırlatılması gerekiyordur.
Trabzonspor Musa nizam + muhmmet demirci + yusuf erdoğan ile anca ferhat öztorunu alır.
Geçen yıl sevilla'ya 7,5 milyona vermediler 3 yıldır başakşehirin ilk 4 te olmasının sebebi sezonda ortalama 20 gole katkısı olan bu adamdır.
Demirci yusuf erdoğan musa nizamı boş sahaya koysan kaleye gidip gol atamazlar bu neyin kafası anlamıyorum.
trabzonspor'un verdiği söylenen teklifte yusuf olanın soyadı değiştirilirse kabul görecek gibi.

(bkz: yusuf yazıcı)

trabzonspor'a transferi düşük ihtimal gözüken top tepici.
Fenerbahçe kongre üyesi birinin açıklamasına göre Visca için 1,5 milyon Euro + ismail teklif edilmiş.
Yani normal şartlarda gerçekleşmesi mümkün gözükmüyor.
He el altından bir şeyler çevirip 6-7 milyonluk adamı 1,5'e alırlarsa yukarıdan birileri işin içine girmiştir demek.
Ama göksel gümüşdağ ile azizin arası bozuk.
holmen gibi olur sonu.
Büyük takıma gitmek istiyorum diyip 3 yıldır başakşehirin altında kalan trabzonspora gideceğini sanmadığım futbolcu.
Ayrılmak istediği bildirip ayrılamayan topçu. Ayrılmıyorsa oynasın ama bu nedir? 2 tane net pozisyonu yedi resmen. Evet.
Leş çöp, paslar saçma sapan yerlere, şutlar allaha emanet.

Edit:öküz la takımı eletmek için bile bile yapıyo adam hahah pasa bak.
Bilerek yapıyor koçum benim bee . Piç fetocu göksele az bile . Götüne girsin tüm goller göksellll !!!
Kafa olarak artık başakşehirde olmayan topçu. Dünkü maçta gördük, bir yerlere satılmalı artık.
Fenerbahçe'de bu sezon da kendisini izleyemeyeceğimiz kanat oyuncusu.
Her zaman geç Form tutan bir futbolcu olmuştu.
Geçen yıl Fenerbahçe ve ispanyol klüpler ile adı çok anıldı yine kafası dağınık başladı ama ilk aydan sonra açıldı.
Bu yıl da benzer şekilde devam edeceğini bekliyorum.
Ayrıca dünkü leş haliyle bir asist yapmıştır ve kaleye çok sayıda şutu vardır.
iyi oyuncu.
Feghouli’den iyi futbolcudur. Ben Galatasaray’ın yerinde olsam feghouli’ye harcayacağım parayı visca’ya verirdim. Şu haliyle premier lig’de bile sırıtmadan oynar.
süper ligin en iyi 2 kanat oyuncusundan biri. diğeri için (bkz: ryan babel)
güney kore - bosna hersek maçında hat- trick yaptı.

http://www.mackolik.com/M...2/Guney-Kore-Bosna-Hersek