bugün

sevdigim kizin hayrani oldugu adam. kim bu amk? diyerek sarkisi i dinledim adam harbi iyiymis hak verdim. aferim kizima
taylor swift ile birlikte yeni dunyanin virusleri olarak nitelendirdigim heryerde duymaktan gina getiren ingiliz sarkici. cok yakin arkadas olmalari da ayri bir antipatik.
57 milyon dolar kazanıp biraz daha tanınıp bir de kilo verince değişik havalara girmiştir. instagramda değişik pozlar falan, Allah affetsin.
Photograph klibini takdir ettiğim ginger.
Müzik dünyasının Ronald Weasley'i.
Cnbce de defile gibi bir şeyde o güzel sesiyle ekranlarda an itibarı ile.
runaway tavsiye edilir.
Butun sarkilari tavsiye edilir.
Adam olmasa aska inancimiz biticek.
the a team şarkısı efsanedir gerçekten.
Geçen denizde bu adamın ikizini yada kendisini gördüm o derece benziyordu *
En iyisi: (bkz: give me love)

Klibi için ise: (bkz: the a team)
Samimiyetini yeteneği ile harmanlamis, sirin mi sirin 91 dogumlu Ingiliz sanatci, soz yazari, bestekar. Ozellikle i see fire şarkısı ile gönlümde taht kurmustur. Taylor swift'in konserlerine konuk sanatci olarak bircok kez katilmistir. Umarim iki sene sonra bir California konserine gitmek nasip olur.
ingiliz olmasa hala karnını doyurmak için sokakta gitar çalmaya devam ederdi. Kahrolsun emperyalizm ve fuck the system.
2016 grammy ödüllerinde yılın şarkısı ve en iyi pop solo performans dallarında 2 grammy kazanmış sevimli ingiliz şarkıcı yılın şarkısı kategorisinde gönlümden geçen de oydu ama ihtimal vermemiştim kazanmasına sevindim.
iyi bir hobit kardeşimizdir.
Bu sene en iyi performans ve yılın Şarkısı Ödülü'nü Aldı grammy de.
taşaklarına kurban olunur. çoluk çocuğun ve götleri görünen hanımefendilerin popüler kültürde aranan obje olduğu bir ortamda kendini kanıtlamıştır.
give me love şarkısını gece dinlediğiniz zaman bi boşluk hissediyosunuz lan hayatınızda.
çok yumuşak bir sese sahip olan pop şarkıcısı.
thinking out loud şarkısı harika olan şarkıcı.

https://www.youtube.com/watch?v=lp-EO5I60KA
Çok tatlış, havuç kafalı başarılı müzisyen. Dinlemeye doyamadıklarımızdan.
bok gibi sesi var. benim yeğen daha iyi söylüyor valla.
bugün castle on the hill ve shape of you isimli 2 adet single çıkartan müzisyen.

shape of you güzel gibi ancak castle on the hill'i pek beğenmedim.
give me love , a team , sing güzel şarkılarındandir . dövmeleri de çok güzel tatlı bir insandir.
castle on the hill ve shape of you single'ları ile tekrar geri dönüş yapan turuncu Anglosakson.