bugün

Bak Ali ağaoğlu yalnız değil. Ama dur para da vardı.
Çünkü tüm insanlar boyle düşünmüyor. Yani cirkinsek mutlaka begenilmeyecgiz. Begenen ve seven insanlari da diger insanlar sogutuyor aha yalnız kalisimizin hikayesi efenim.
Dış görünüş milenyum çağında önemlidir. Dışını beğenmediğin insanın içini merak etmezsin.
Seni mağazanın içini gezmeye iten, mağazanın vitrinidir.
sen ona inanmış mıydın ya kıyamam. sorusu.
eğer kendisinin çirkin olduğunu düşünen bir bayan varsa benimle tanışmasını çok isterim.
dış görünüş önemli değil diye bir şey yok .ancak her şeyi isteyen insanoğlu hem dışı hem içi güzel olsun istiyor . bir de arkadaş çok güzel değinmiş doğamızda olan sağlıklı yavrulama isteği sebebiyle güzellik arıyoruz ,seks yaparken keyif almak için güzel olanı istiyoruz ,örneğin meyve seçerken bile sağı solu ezik yamuk pörsümüş meyveler istemiyoruz .bunlar hayatın gerçekleri maalesef yüreği temiz görünümü çirkin kişiler bence kendilerini geliştirsinler görünüm anlamında olmuyorsa para kariyer anlamında olabilir ve dünyanın şeyine koysunlar tek tavsiyem bu. üstelik bunu lisede ve ortaokulda en yakınının bile çirkin bulduğu şimdi ise aslı enverlerle beren saatlerle kıyaslanan biri olarak söylüyorum .
neden her hangi bir yere gidince
bize mülteciymişiz gibi bakıyorlar.
e: erkek, k: kız.

e: ben seni seviyorum.
k: ben seninle ilgili öyle düşünmüyorum.
e: neden?
k: sana karşı öyle hislerim yok, arkadaş kalalım.
e: neden ama? görüntüm mü mesele?
k: hayır, ben dış görünüşe önem vermem.
e: şimdi sana bir şey söyleyeceğim, yalancıysan beddua olarak algılayacaksın. eğer söylediğin doğru ise sorun oluşturmayacaktır senin adına. umarım tipi benden daha kötü biriyle evlenirsin.
k: error.
Çünkü çirkin olan insanlarla(ya da kendini çirkin gören de diyelim) beraberken görünüşten ziyade kapris ve tripleriyle hayatı size dar ediyorlar. Yanlarında rahat rahat espri yapamazsınız mesela, ota boka alınırlar. Genel bir yorum atınca ortaya sanki kendi çocuklarıymış gibi sırtlarında taşır sizi gömerler falan. Çirkin olup kendisiyle barışık olan insanları çirkin olduğuna inandırılmış insanlara tercih ederim ben, gerçi şu ana kadar sevgilim falan olmadı, belki de ben de çirkinimdir, kim bilir? Ayrıca "çirkin" dediğimiz insanların çoğu gerçekten çirkin olduklarına inandıkları için çirkin kalmaya devam ediyorlar bence.
dış görünüş sadece tanımak zorunda olduğunuz insanlara karşı önemsizdir.

yani aynı yerde çalıştığın, aynı sınıfta olduğun insanlar gibi tanışmanız için bir kişinin ekstra çabasının gerekmediği durumlarda önemsizdir.

ama eğer tanışmak için bir kişi ekstra çaba gösterecekse dış görünüş önemlidir.

bu durumda dış görünüşü apartman kapınızın anahtarı karşıdaki kişiyi de eviniz gibi düşünebilirsiniz.

apartman kapısını açabilmek için bu anahtara ihtiyacınız vardır. ama evinize ulaşmak yine sizin elinizdedir.

hayırlı sahurlar.
Gerçekten sokakta yürürken insanların bakıp "yazık kimin çocuğuysa, allah'ım şükürler olsun beni böyle yaratmadığın için" bakışı atacak kadar çirkin değilsen, giyim, konuşma ve bazı sosyal yönden seni diğerlerinden ayıran özelliğin varsa kurtarırsın. Erkek için söyledim bunları.
Evet soruyorum size. Neden yalnizim?
Cok aptal degilim. Cok da kezban degilim. Sadece cirkinim diye. Sagolun ya.
Dış görünüşün önemli olmadığını hangi kız söylüyorsa ya feleğin çemberinden geçmiştir ya da şişman, pek yüzüne bakılmayan bir tiptir.
çirkin olmak değil sadece mesele.

kızlara sorsanız nasıl bir erkek istersiniz, diyerek.

"ay yakışıklı olsun, ilgili olsun, sadık olsun, çok sevsin" derler.

ama neden böyle erkeklerden kaçarlar ve kendilerini üzen erkeklerin peşinden koşarlar?

sorun ilk burada başlıyor bence.
şekilci insanların çoğunlukta olması sebebi ile meydana gelen yalnızlıktır. bu güzel çirkin tanımları insanların şişkin egolarının dışa vurumu gibi bir şey. misal sana göre güzel/yakışıklı olan başkasına göre değildir. kişinin egosu nasıl şekillenmiş ise ona göre tanım koyar diğer insanlara..

herkesin kendi tercihidir saygı duyulmalı. şahsım adına ben erkek bir birey olarak hayatım boyunca hiç kıstas koymadım şöyle olsun böyle olsun şu kadar boyu olsun bilmem ne kadar zayıf olsun gözleri şu renk olsun kalçası böyle olsun vs vs liste uzar gider egomun isteklerine göre. ancak unutulmaması gereken en önemli şey bunların saniyelik şeyler ile değişebilecek olması. sen seçersin en güzelini en yakışıklısını en paralısını falan ama kader/hayat/karma adına ne dersen de bir saniye içerisinde her şeyi alır önce ondan sonra senden o seçtiklerini. o zaman ne yapacaksın dış görünüşüne göre seçtiğin adamı/kadını. sadece seksapel için seçmişsen sçtın ya itlik yapıp terk edeceksin ki geneli böyle yapar yada gururun varsa yaşayacaksın onunla beraber yaşayabildiğin kadar.

velhasılı işin özeti dış görünüşüne göre seçmek tercih meselesidir ancak sonra kadınlar ağlamasın öküz bu ilgilenmiyor benimle aldatıyor beni diye. erkekler de ağlamasın duygusuzun teki herkes peşinde / muntazaman alnım kaşınıyor diye.. rüzgar eken fırtına biçer..
Hadi atayizler bunu da aciklayin.

Edit: evet zeka yasimiz 5 canim nerden bildin hehe.
Nasip kısmet bu işler.
evet açıklayın.

neden yalnızım ?
Güzellik nasıl göreceli bir kavram ise çirkin de öyle. Kime göre? neye göre çirkin diyebiliyorsunuz?
dış görünüş önemliyse neden bazı güzel kızlar yalnız?
Onlarin penisi kucuk.
asıl güzel olann insanlar yalnız, ayrıca çirkin şansı diye de bir şey var onun da altını çizmek lazım.
Bazı güzel kızlar yalnız evet çünkü ortalama bir erkek bariz güzel kıza yürümek istemeyebiliyor , zira bu bizi şimdi rencide eder fikri var.

Çirkin kadın yoktur erkeklerin görsel algılarıyla oynamayı bilmeyen kadın vardır diyorum ancak şu bir gerçek ki kendini dişi olarak sunmaya hevesli olmayan ortalama güzellikteki kadın da lens , destekli sutyen, dolgulu iç giyim ürünleri vs tercih etmiyor hatta kaş almıyor makyaj bile yapmıyor.
En uzun ilişkim 10 gün sürüyor ben napayım amk. Hem çirkin şansı var hem şanssızlığı.
Bunu yazan kişi asla cirkin değildir.

Bahtsız olan guzellerdir arkadasim her alanda ilk dakkadan maçı veren insanlariz bizler.
Bi aynaya bakinca galibiz.