bugün

por una cabeza olacak benim düğünümde. tabi evleneceğim hanımefendinin görüşleride önemli.
ankaralı namık - atım arap
(bkz: biz ayrılamayız)

iyi bir klasiktir, hep tercih edilir.
sezen aksu - hoşgeldin.
Vincero Perdero - Marios Frangoulis.
damien rice- blower's daughter
Mustafa Ceceli

Hastalıkta Sağlıkta
(bkz: nothing else matters)
eye of the tiger. e gece action var, malum.
berdan mardini-senden çocuğum olsun istiyorum * *
(bkz: dance me to the end of love)
(bkz: leonard cohen)
bence yapın bunu en romatiği ayrıca en eğlencelisidir.
kutsi - ilanı aşk ediyorum.
Demir Demirkan - Aşktan Öte . iyi gider (:
bu yıl meşhur olan ise (bkz: aslı güngör)- aşk her şeye değer ve sezen aksu-hoşgeldin.
nilüfer- (bkz: ta uzak yollardan)
diyar pala - pompalamasyon.
beyoğlunda villası cafcavlı arabasıı... öyle accayip accayip bakmayın hepimiz gayet iyi biliyoruz düğünlerde bunun olduğunu.
yeni evlenecek çiftlerin, nikah tarihinden önce düşündükleri toplumsal olabilecek derecede hassas bir konudur.

bu çiftimiz aralarında hangi parça olacak konusunda son derece kararsız davranırlar. etrafındakilere de sorarlar hatta;

- takiyettin abi biz şimdi evleneceğiz hani,
+ eee?
- abi bizim ilk dans şarkımız ne olsun yaa? hani klişe olmasın, herkesin dans ettiği parça olmasın.
+ ne kasıyorsunuz lan berkant - samanyolu olsun işte.
- abi bsgçk

nitekim, devir değişti, artık düğünlerde samanyolu ilk dans şarkısı olarak seçilmiyor. çiftler arasında anlaşıp buluyorlar artık.
Gelinle damat salona girerken fondan gelen, az sonra çiftin ilk dansıyla taçlanacak şarkıdır. Rafet El Roman' dan Ömrümün Sahibi olsa, hoş olur kanımca...
kayahan'dan olur genelde.

(bkz: bizimkisi bir aşk hikayesi)
kesinlikle mustafa ceceli - hastalıkta sağlıkta. * *
(bkz: nikah masası)
I will always love you , unchained melody, my heart will go on, kayahan-seninle her şeye varım, kutsi-benimle evlenir misin vs. geyikler.
Kesinlikle Goran Karan- Stay with me.
bazen insanı şaşırtır ve güldürür.
hangi aklı evvel senden çocuğum olsun şarkısını * salon ortasında alenen çalmayı seçmiştir? iyi tamam anladık sizin niçin evlendiğinizi de bir de insan o müzikle dans eder mi?bu nasıl romantizm yahu? istifini de bozmazlar. utanma da yok.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar