bugün

Onu öldürmekte kullandığım bıçağı da bir hafta öncesinden taşımaya başlamıştım.

taammüd ve canavarca hisle adam öldürmekten ananın amına kadar ağırlaştırılmış müebbeti yiyince de hücrede taşırsın artık o bıçağı.
Kan donduran cinsten bir haber. Nasıl insanlarla bir arada yaşıyoruz böyle.
Ülkede bir tane aklı başında insan yok. Hiç kimseye ne acıma var de başka bir şey. Yazık olmuş vay ölene yani.
bu tip insanları kısas yöntemi ile katletmek lazım. bu şekilde olmaz. bunlara yaşam hakkı tanınmamalı. hapis dahi olsa.
Hakkında makul, sağlıklı, insani yorum yapılması mümkün olmayan mahlukattır.
neden yapti acaba?
Gtada falan yaşadığını zannediyor ya da 40 yaşlarına kadar serseriliği adam zanneden boş beleş bi tiptir.
ne biçim sapık ruh hastaları ile beraber yaşıyoruz oğlum biz ya. 15-20 sene öncesine kadar böyle haberleri genelde orta doğu ülkelerinden öğrenirdik boğazımıza otururdu tükürüğümüz yumruk gibi.

gavat işleyeceği cinayetten iyice haz alabilmek için yalan söyleyip kına gecesi tertipliyor ve insanlar tam mutluluk duygusunu yaşarlarken kalkıp çocuğun boğazını kesiyor.. normal öldürse insanlar gene dehşeti yaşayacak ama kendisi tam olarak tatmin olamayacak belli ki. ibret mibret hikaye bu tam bir ezik yavşağın kahpece cinayeti. yıllardır yaşadığı ezikliğin, güçsüzlüğün, sklenmemişliğin intikamını çocuktan almış.
Yazık. Gerçekten! Kızı zaten nikahlı olduğu adam ile kaçıp gitmiş. Normal bir baba bir insan olsaydı kaçmazlardi. evladını mali gibi gören tüm anne babalardan nefret ediyorum.

Yav hayırdır oç? Noldu şimdi ? Kimin namusunu temizledin? Kızın mutlu görünüyor? Kararını vermiş? Sana ne oluyor ? Akıl hastaları! Al şimdi gtune sok o bıçağı hapiste.
başta akabe olmasa

idam bu memlekete farz

ama akabenin eline de bu verilemez.
ruh hastası pezevenk.
namus böyle mi korunur ya? hadi adam deli, diğer akrabalara ne oluyor?
kaynanaya ve geline çok üzüldüm. umarım kayınpeder bir daha gün yüzü göremez.
Geçen sene de antepte türk genç iki suriyeli kızın telefonunu istiyor. Kızlar vermeyince ikisini de bıçakladı. Birisi hayatını kaybetti. Antep karayılan yuvası. Çok vahşi insanlar var. iyiler çok az
kızını gerdeğe sokmak istemeyen kayınpederin reailst elemidir. evet.

damatlara ölüm.
akıl hastası, akıl hastasıdır

konyalı yaparsa müslüman ama oooooooo

rizeli yaparsa reyizin toprağı ama ooooooo

diyenler

neden bu kadar şaşırmış ki ???????

adam akıl hastası

ve antebin yerlisi adamdır,

10 tane rizeliye

100 tane konyalıya da değişilmez.

olay antepte

ama adam belki siirtten

belki de van dan göçüp gelmiş

nereden bilecez ????????

boş boş aforizma kasmayın.

sonuç ; bu memlekete idam şart

ama akabeye yetki verilmemeli.
Antebin tehlikeli bir yer olduğunu çok seneler önce babamdan dinlemiştim. Askeri sevmezler mesela. Van insanı öyle değildir nispeten insan evladıdır. Ayrıca güneydoğu insanı kız kaçırmaya sıcak bakmaz. Karadenizde de var bu durum ama orada en fazla ömrü billah konuşmazlar hepsi o. Mevzuya gelince, kız kaçırma eylemi biraz şans. Lakin en iyisi (yaşadık) bile adamı üzer. Batıda yaşadığım halde tedbiren gençliğimde bu tip tehlikeleri bildiğimden böyle bir duruma hiç tevessül etmedim. Etmem de.

Kız kaçırmada illaki sıkıntı çıkar fakat bu klinik özel bir vaka. Bu derece kafayı yiyen psikopatını ilk defa görüyorum. Kes gırtlağını at kenara işte amk manyağı. ibret nasıl oluyormuş görsün oç.
Suriyede yaşanan kafa kesme olayları antepte de yaşanıyor. Geçen ay da aynı olay yaşandı başka bir düğünde antepte. Antepi gördükten sonra arapları suriyelileri mumla arıyoruz. Araplar bile daha vicdanlı
böyle olaylar öncedende vardı kafa kesme çivi çakma acımadan öldürme.
Hayatında hiçkimseyi sevmemiş, kimseden de sevgi görmemiş bir ruh hastası. Sevginin ne demek olduğunu bilen bir insan, kızı birini sevdi diye böyle psikopatça bir cinayeti işlemek şöyle dursun, aileler arası anlaşmazlık gibi bir sebepten evlilik engellemeye dahi çalışmaz. Bu tipler sevgisizliklerinden, eksikliklerinden, mutluluğa tahammülsüzlüklerinden bu şekilde canavarca hisler büyütüyor içlerinde. Sadece cinayeti işleyen hayvanın değil, ailedeki hiçkimsenin haberi yok sevmekten. Yazık...
Ulan ne zor durumda insanlar var yaşam mücadelesi veriyor. Kanser hastaları vs

insanlar üç kuruş kazanıp eve ekmek götürmek için ter döküyor.

Bu kahpe evlatları da rahat rahat insanların ortasında birbirini öksürüyor. Lan nasıl bir rahatlıktır bu hayatta hiç mi birşey yaşamadınız. Bir insanı öldürmek bu kadar mı kolay ulan yazık..