bugün

(bkz: cristiano ronaldo)

(bkz: pele)
Eğerki başlık; Dünyaya gelmiş geçirmiş diye açılsaydı SELÇUK ŞAHiN ve SABRi SARIOĞLU ikilisi derdim ...
(bkz: zinedine zidane)
milletlere gore degisen onermedir,almanlar icin rumenige,hollandalilar icin robben,portekizliler icin ronaldo,arjantin de maradona,brezilyada pele vs uzayip giden liste .
diego maradona ve lionel messi.
burak . bizi çok rahatlatıyor. ( fenerliyim )
(bkz: ibrahim üzülmez) nerdesin be deli ibo. sol kulvar seni arar oldu.
Messi dir bence.
(bkz: henri bienvenu)
Bir milan efsanesi (bkz: Paolo Maldini)
messi izlemiş bir kişinin başkasını söylemesi objektif olmadığı anlamına gelir. en iyi futbolculcu terimine karşıyım bu mantıkla hiç bir zaman forvet veya ofansif olmayan bir futbolcunun bu ünvana layık olamayacağı kesin . yani gelmiş geçmiş en iyi forvet oyuncusu kesinlikle messi dir.
sabri sarıoğlu.
messi. ama bunu şu an değil 20 yıl sonra kabullenecek dünya.
Zinedine Zidane Maestro.
Zinedine Zidane dır. Bilmiyorum belki de 2000 öncesi, paranın 2. planda olduğu, endüstriyel futbolun henüz dünyayı ele geçirmediği zamanları özlüyorum. Messi ve Ronaldo zaten istatistikleriyle futbolcudan öte çok iyi birer atletler ama sevemedim bunları. Hatırlar mısınız beyler. Sene 2002.. Sıcak bir mayıs akşamı. Solari Roberto carlos'un koşu yoluna topu gönderiyor. Roberto Carlos'un yüksekten gelen ortasına muazzam bir vole ile karşılık veren Zinedine Zidane takımını şl şampiyonu yapıyor. Ne günlerdi be.
gerçek ronaldo yani cristiano ronaldo.

kimse pele maradona falan demesin. cr7 veya messi bu yetenekle onların zamanında oynasaydı ikiye üçe katlardı. daha eski olan daha iyi olmuyor yani. 15 seneyi aşkındır futbol izliyorum gördüğüm en net yetenek ve en iyi futbolcu cristiano ronaldo.
ronaldinhodur

tartışmayın şunu artık.
ronaldinho.
Benim izlediğim ronaldinho vardır. Ötesini ne messi'de gördüm ne de ronaldo'da.
maradona...
Ronaldinho konu kilit.
Messi'dir bana göre.