bugün

bilmiyorum. bilmek de istemiyorum.
benin 7 sülalemi ifşalafılar dün akşam.
artık bayan rezillik.

bi goygoyun da boku çıkmasın amk.
bunu incide ilk gördüğüm günü hatırladım. yıllar önceydi. internetin altını üstüne getirip, herkese dmden mesaj falan atmıştım. salakken çok küçüktüm.
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
kör oldum kabartmalı klavyeden yazıyorum.
(bkz: dün gece sözlükte yaşanan ayıp olay)
Arkadaşlar halam travesti çıktı ve gotunu attı sözlüğe, kınamayın lütfen üzülüyoruz.
Üroloji doktoruma atıyordum... Bi şislik mi doktor diye.

Ne rezilliği aq. Kaza işte.
ne resmi paylaşıldı? yine kaçırdığım resim. tüh.
Kuşkusuz ne oldu, bana da anlatın, yine kaçırdım off. Evet.
moderasyonun 20 dakikadan fazla bir süre müdahale etmediği olaydır. 20 dakika boyunca bütün dünya gördü her şeyi...
görsel
Şu.
sözlüğe 8-10 saat ara verdirtti. Öyle bir rezillikti.
Yine hanginiz götünü attı lan.
Uyumayacağım ve bu gece yaşanacak rezilliğe tanıklık edeceğim. Evet.
Genelde kaçırdığım rezilliktir.
moderatör kalksana.
lambaları yaksana.
namus elden gidiyor.
çaresine baksana.
Aman siz de herşeyi abartıyorsunuz. Ulu için sıradan durum. Her gece aynı rezalet muhakkak oluyor.
bu başlık temcit pilavu gibi her sabah otomatik olarak karşımıza çıkar oldu.
Şahsıma ilişkin başlıkların ardı ardına uplanmasıyla gerçekleştirmiştir.
geceye gerek yok rezillik yaşanabilmesi için. sözlüğü baştan aşağı gusül abdesti ile temizlemeye çalışsak bile rezalet bitmez. yazarım diye kasılarak dolaşan tipler başkası fav alınca şikayet mekanizmasını çalıştırıp engelleyebiliyor hiç tanımadığı kişileri. çünkü kendilerine ve düşünme özgürlüğüne saygıları yok.

moderatörler ise başka bir boyutta yaşamakta. neden engellendiğinizi sorduğunuzda hiç bir yanıt veremedikleri gibi engeli de kaldırarak kendileri ile çelişkiye düşmekten haz alan tipler. bu sözlükten bir b.k olmaz ama, işte can sıkıntısı.

şikayetçi yazar bozuntularına son not: istediğiniz kadar eksi basıp şikayet edip yalakalığa devam edebilirsiniz. karakteriniz bu dangalaklar.
Kim ne itlik yaptıysa artık.
Neyse ki bamyaymış.
Yine mi pipi attılar lan sözlüğe.