bugün

erkek yok, çük yalan.
gereksiz bir siniflandirma cabasi icindeler malesefki suda var..
Suanki mevcut feminizim de malesefki sadece erkekleri ezme cabasi icindedirler..
Haklarini aramak felan degil malesefki
Dipnot:Kadin dusmani yada cinsiyetci bir vatandas degilim..
Asil soru su Feminizim Nedir?
Neye Hizmet Eder??
Amaci nedir??
Bunu Sormak Gerekir..
Götüme neden bakıyorsun sen?
Bir porçayistin, prim kasma çabası.
kadınlar kardeş erkekler kalleş.
-cırtlak
-çirkef
-aptal
-iftira.
Erkek düşmanı ikiyüzlü şeyler. Erkek te regl olsun He mi? Sen de askere git o zaman. Ters laf ettiğin zaman yumruğu koyayım sana gör eşitlik neymiş. Mal sürüsü sizi.
"ben özürlü bir feministim".
Kominizm parayı, feminizm kocayı bulana kadardır.

(bkz: iki kelime de fazla olsun)
"tecavüz iftirası haktır mq".
tam bir gerizekalı gibi açtığın başlığa beyin yaşının 3 olduğunu kanıtlamışsın. Herkes bana tecavüz ediyor yazmış, bunun şakası mı var allah aşkına? feministlere olan düşmanlığınız neler dedirtiyor.. söylenen taciz olayları yalan mı? yalan mı da dalga geçiyorsunuz? siz bi günlük kadın olun bu ülkede, bakalım kadın olmak bu coğrafyada ne demek bide siz görün be beyinsizler.
olum siz geri zekalı mısınız lan? kim erkekler de regl olsun diyor. erkek düşmanlarının lafını burada feministlerin sözüymüş gibi yazmayın. gerçek feministler erkek düşmanlığı yapmaz. sırf bazı kişiler feministim diye geçinip ayrımcılık yapıyor diye bu kişilerin üzerinden feminizmi suçlamayın.
Kimlik krizi yaşayan köylüler.
Simone de Beauvoir

Mary Wollstonecraft

Emma Goldman

judith butler
tecavüzün nasıl bişey olduğunu bilmeyen malların aklı sıra alay etmesidir.
Eril
Ataerkil
Şort
Özgürlük.
Kız değil kadın.
Bayan değil kadın.
Erkek değil kadın.
Bay değil kadın.
Kadın erkek eşit olmalı, diyenlerdir. . Bakınız dört kelime ile açıkladım. Böyle bi şey yok... hic kimse "erkek olmasın, erkek ölsün, regl olsun..." fln demiyor. Hatta feministse neden sadece Sevgilim hesap ödesin, ben de ödeyim,gibi size hoş gelecek şeyler de diyor. Size göre kötü olan bi şey yok. Sadece kadın olmanın utanılacak, gizlenilecek, aşağılanacak bi şey olmadığını söylüyorlar. Ki bu doğru. Ama siz feminist çirkindir, erkek düşmanıdır" diye bi şey uydurdurdunuz. Kadın olmak doğasında muhteşem bi şeyken biz hep aşağılandık. En iyi tahsili de alsan iş hayatında aşağılanırsın, aileni çok sevsen her dediğini de yapsan yine de evin kızı diye aşağılanırsın, anne de olsa nine de olsan hep aşağılanırsın. Şurda Sözlükte bile açın ne kadar çok başlık var kadını küçük gören. Kadınlar veya feministler erkek düşmanı değil ama sizler eşit olmanın fikrine bile düşmansınız.
görsel
"Bir kız çocuğu babası olunca, ona bedeninin tüm kontrolünün onda olduğunu nasıl öğretirsiniz? Bedeni ve varlığı üzerindeki tek kontrolün kendisine ait olduğunu bilmeli ki, gelecekte dış dünyaya açıldığında kimsenin ona hükmetmesine izin vermemeli."
will smith
özgür
hayır
bilinçli
normal.
Feminizm sacmalik ve salakliktir.
Bayan değil kadın diyeceksiniz.

4 kelimeyle bu kadar.
Türkiye'de kocayı bulana kadardır. Feministim aşkım bak savunuyorum demekten başka bişi yapmaz.
Dört eş isteyen şerefsizdir.
doğru zihniyet yanlış yöntem

şu ifadem heralde bu konuda bu güne kadar açıklayamadığım fikirlerimi açıklıyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar