bugün

sibel üresin tesbiti...

http://www.fidyo.com/tr/v...8392_200500973338462.aspx
sibel üremesin in sıçtığı son tespitlerdendir.
(bkz: sen müslümansan ben değilim)

sibel üresin hezeyanıdır. nasıl bir genişlik bu bacım be.
(bkz: tespit ve soyadı uyumu)
hilal cebeciyi kıskanan sibel üresinin dikkat çekmek için yaptığı 1001 şaklabanlıktan birisi dahadır.
niye takılıyorsunuz anlamıyorum kadın grup seviyor.

(bkz: orgy)
müslümanlığın her emrini yerine getirmiş bir tek 4 hatuna aynı anda zıplaması kalmış insanlara(!) bayram ettirecek fetva.
(bkz: sibel üremesin)
çok tehlikeli bir tartışmayı üst perdeden ve üstelik cahilce tartışıyorlar. bunların yaptıkları çok tehlikeli. orada berna laçin modern cumhuriyet kadınının sözcülüğüne soyunmuş, sibel üresin örtülü bayanların sözcülüğüne soyunmuş, rasim ozan zaten provokatör, kanal zaten reyting peşinde. bu işi bu cahil insanlar tartışmamalı, meselenin tartışmasını ehil insanlar yapmalı bu işler sibel üresin'e, berna laçin'e, rasim ozan'a kalmadı.
(bkz: sen insansan ben değilim)
evet müslüman değil, ilk üçe giremeyendir. *
müslümanlıktan bi haber oluşun aleni ifadesidir hem de ilk ağızdan!

acep erkeklere sizin için tek eşli olmak daha hayırlıdır diyen ayetten haberdar mıdır?

ve de bana 4. eş olmayı kabul etmeyein müslüman olamayacağı ile ilgili tek bir kaynak gösterebilecek midir?

ve en önemlisi ilahiyat alanında bunca saç ağartanın olduğu bir ülkede işkembe-i kübradan atmak ve dahi bunu konumuna ve ilmine bakmadan fetva kabilinden yapmak hem de müslümanların kutsal ayı ramazanda yapmak ne densizliktir???
efendim!
sevgili dünyamızdaki erkek nüfusunu hesap edecek olur isek, adam başı 4 kadın düşmüyor ne yazık ki. bu durumda hatunlarımıza çok büyük görevler düşüyor. nüfus problemi sebebiyeti ile -yüce rabbimiz yeni kul yaratmak için yeterli çamur, kil, kireç vs. malzemelere sahip değil şu an- ne diyordum? nüfus problemi sebebiyeti ile hatunlarımızın aynı anda 4 erkeğin de karısı olması icab ediyor efendim. neslimizle ilgili bir durum söz konusu olduğundan müteakiben, hatunlarımızın da 4 koca ile imam nikahı kıyması kaydı ile birlikte olabileceğini diyanet işleri bakanlığımız yazılı olarak açıklamıştır efendim.

tanım: doğru bir tespittir müminler. 4. hatun/zevce olma teklifi geldiği anda imam nikahı kıymanız neslimiz açısından önemle rica olunur. 4. hatun/zevce/eş dört erkek oğul doğurmadan nikahını atamaz. bunu bilen müslüman kardeşlerim beni destekleyeceklerdir. bu politika/siyaset her ne zıkkımsa bunun sayesinde erkek çocuklarımız türeyecek ve her hatuna 5 bilemediniz 6 erkek düşecek. hatunlarımız bayram edecek. saygılar!

evet, erkekler çoğalsın ve onlara verelim istiyorum!
(bkz: islamda yanıtı olmayan iki soru/#11806053)
evet müslüman değiliz o zaman.
(bkz: siz müslümansanız ben müslüman değilim)
çok tehlikeli tartışma; neden mi?

çünkü iş mezheplere göre içtihada dökülür ve laik olmanın dinsizlik olduğu iddiasındaki nurcu-şafi-evangelist dinsizlerin savı masaya yatırılırsa bugün sözümona "özgürlük mücadelesi" diye yürütülen kampanyaların aslında sadece siyasal islamcıların topluma dayatma yapmak için uydurduğu şeyler olduğu ortaya çıkar.

çok tehlikeli tartışma; bırakalım da ağlak deccal ile onun yardakçıları yalan dolan hükümler versin, denizler bulanmasın, kerizler uyanmasın...

sırası gelmişken ; (bkz: başörtüsü farzdır yalanı)

sonradan gerekli edit: (bkz: istihsan)
hilal cebeci'de bir zamanlar böyle tesettüre bulanıp, dikkati nazar celbetmek için benzer çıkışlar yapmıştı. bugün geldiği nokta ortada. sibel üresin'de yakında twitter'da hesap açıp, yatmadan önce panpişlerine foto yollarsa hiç şaşırmam. tek temennim böyle sibel'ler üremesin.
*"yeni islami trend grup sekstir" diyor zaar.

edit: ne eksiliyon ? grubuna laf mı ettik. gocundun heral.
(bkz: şu andan itibaren ocak dışındasın)
en kıymetli en son gelen eştir. hem taze hem aç. diğerlerinin pabucunun dama atılması demektir.yani bu kadara avantajı varken neden naz yapılıyor anlamıyorum(hani önceki eşlerden olup üstüne gelecek olsa neyse).
ben ki ağır derecede şakirtim ben bile yuh demek istiyorum.sibel bence sadece üresin gelip de buraya sıçmasın.
kıçdan uydurma iddia.
videoyu izledim, böyle bir ifadeye rastlamadım. videodaki görüntülere bakarak şunu diyebilirim: sibel üresin ne kadar küstah ve çakalsa, berna laçin de o kadardır. her ikisinide tırnağım kadar sevmiyorum. mümkünse azalarak gitsinler. tribünlerede birkaç kova su dökmek harareti keser bence.
sibel üresin söylemidir tabii ki. bir de insanlar bunu reddettiğinde bu şirke girer deyişi vardır ki insanın dövesi gelir.