bugün

dördüncü eş olmayı kabul etmeyen müslüman değildir

efendim!
sevgili dünyamızdaki erkek nüfusunu hesap edecek olur isek, adam başı 4 kadın düşmüyor ne yazık ki. bu durumda hatunlarımıza çok büyük görevler düşüyor. nüfus problemi sebebiyeti ile -yüce rabbimiz yeni kul yaratmak için yeterli çamur, kil, kireç vs. malzemelere sahip değil şu an- ne diyordum? nüfus problemi sebebiyeti ile hatunlarımızın aynı anda 4 erkeğin de karısı olması icab ediyor efendim. neslimizle ilgili bir durum söz konusu olduğundan müteakiben, hatunlarımızın da 4 koca ile imam nikahı kıyması kaydı ile birlikte olabileceğini diyanet işleri bakanlığımız yazılı olarak açıklamıştır efendim.

tanım: doğru bir tespittir müminler. 4. hatun/zevce olma teklifi geldiği anda imam nikahı kıymanız neslimiz açısından önemle rica olunur. 4. hatun/zevce/eş dört erkek oğul doğurmadan nikahını atamaz. bunu bilen müslüman kardeşlerim beni destekleyeceklerdir. bu politika/siyaset her ne zıkkımsa bunun sayesinde erkek çocuklarımız türeyecek ve her hatuna 5 bilemediniz 6 erkek düşecek. hatunlarımız bayram edecek. saygılar!

evet, erkekler çoğalsın ve onlara verelim istiyorum!