1. 1.
  ingilterede aston villa ve manchester united formalarıda giymiş , şu an futbol hayatını avustralya'nın sidney fc takımında devam ettiren trinidad tobagolu yıldız futbolcu.
  2 ... wolfshade
 2. 2.
  son oynanan trinidad and tobago-isveç maçında tecrübesi ve iyi bir oyuncu olması nedeniyle teknik direktörleri tarafından forvet olan bir oyuncuyu defansa yönelik oynatmak gibi bir saha içi şiddete maruz kalmıştır...manchester daki yılları unutulmaz...efsanedir...
  2 ... i dont need that shit
 3. 3.
  kankası andy cole'dur.
  ... gerko
 4. 4.
  bir diğer kankası roy keane in sunderland ın başına geçmesiyle bu külübe transfer olan ve ikinci kez milli takımı bıraktığını açıklayan forvet. *
  1 ... serander
 5. 5.
  fifa 99 da bana emeği çok dokunmuş futbolcudur. yanılmıyorsam man utd forması giymekteydi.
  2 ... notrinova
 6. 6.
  bana sürekli "delight yoğurt" diye bir çağrışım yapmaktadır bu isim.
  ... pietro pacciani
 7. 7.
  2006 dunya kupasi'nda trinidad tobago milli takimi formasiyla ilerlemis yasina ragmen muazzam isler yapmis ama gucsuz takimin makus kaderini degistirememistir.

  ayrica gurkan kubilay isimli gubik analizci tarafindan bir kac ay once galatasaray'a onlibero olarak gelmesi onerilmisti. tabi gurkan kubilay'dan baska bu fikri benimseyen olmamisti.
  2 ... schizo
 8. 8.
  futbolu bırakma kararı almıştır.
  ... notrinova
 9. 9.
  1971 doğumludur.
  ... dobrowski
 10. 10.
  sunderland formasıyla birlikte yeşil sahalara veda eden yıldız oyuncu. 1999'da kupayı kaldıran efsane manu kadrosunun mihenk taşlarından biriydi. tek başına trinidad tobago'nun adını duyurmuştur.
  ... laz vegas