bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  çok beter şeydir. fiziksel yorgunluk ile karşılaştırılamaz bile.

  kalbiniz ağır gelmeye başlar. orada atan yumruk büyüklüğündeki şeyi yerinden çıkarıp atmak istersiniz. aşk, sevgi, nefret... artık hepsi ağır gelmeye başlar. hayatı hissetmek istemezsiniz..
  duygularınız ağır gelmeye başlar. artık duygusal açıdan hiç bir şey hissetmemek istersiniz. her şeyi hayatınızdan silip atmak, temiz bir sayfayı doldurmaya başlamak ne kadar güzeldir, ancak bunu yapamazsınız. hayatı görmek istemezsiniz..
  ruhunuz ağır gelmeye başlar. bilmem kaç yıldır yaşayan o ruh, artık yaşamdan yorulmuştur. her şeyi bir kenara bırakıp ruhunuzu teslim etmek istersiniz. ama yapamazsınız. gücünüz yetmez. hayattan tat almak istemezsiniz.
  hayat ağır gelmeye başlar. yollar, arabalar, insanlar, balıklarınız, televizyon.. her şey ağır gelmeye başlar. hayatı duymak istemezsiniz..
  duyularınızı istemezsiniz. hiç bir duyu ve duygunuz olmadan, orada saatlerce hatta günlerce oturabilmek, hiç bir şeyi düşünmemek istersiniz. sadece oturmak...
  4 ... mcyc
 2. 2.
  kalp ağrısıyla başgösteren ruhu içten içe sömüren bir hastalıktır. damarlarda kan yerine, alkol akışının başlaması an meselesidir. hatta an itibariyledir.
  1 ... no tengo lugar
 3. 3.
  sensizlik sonbaharının vurduğu gönül kıyılarım oldukça yorgun. yüreğimin kıyısına vuran dalgalar bile isteksiz şimdilerde.bu aralar gönül limanıma yanaşacak bir gemi istemiyorum.ne gönlüm kaldırır bu yükü, ne benliğim.ne sensizliğim, ne kaybedilmişliğim...
  1 ... umutluyum hala
 4. 4.
  kimseyle ne bir kelam ne bir selam edeyim kendi başıma kalayım mutlu mesut yaşıyayım ben fikrine gün be gün ısınmanızı sağlayan hal.
  1 ... jai guru de va om
 5. 5.
  at kendini denize ne duruyorsun. 500 summer days deki gibi olsa da acılma zamanı. silkin ve kendine gel.
  1 ... kimliksizvatandas
 6. 6.
  çoğu zaman sebepli, bazen de geçmiş sebeplerinin akıl bulandırdığı, ruhun ayağa kalkmayı değil okşanmayı istediği duygusal üşengeçlik hali.
  ... bazenkusuyorumben
 7. 7.
  Böyle enkaz gibi kalmak.
  Kalbin ağrır sanki, taşıyamaz kalirsin öyle ortada caresiz.
  Zihin yorgunlugu da gelir onun yanında,fiziksel yorgunluk da neymis bu 2si varken .
  Geçmesi zaman alır..aynı şeyleri milyon kere düşünmekten önce kalbin yorulur .
  1 ... lostlands