bugün

counter-strike oyunlarında yer alan , popüler bir haritadır..

görsel

görsel

görsel
(bkz: de dust2)
ustasi oldugum, uzerine kitap bile yazabilecegim cs haritasidir.
Rusca ogrenilen sanal platform.
Her bir karışında ter ve kanimin oldugu haritadir.
sen askerliğini nerde yaptın diye sorsalar vereceğim cevap.
Dust 2 aşktır ulan 3 neslin tek ortak noktasıdır.
küçüklük ile alakalı değil, oyunun bu haritaya göre dinamikleri çok iyi, bomba yerlerinin uzaklıkları çok iyi, tünel ve short(mer) girişleri alternatif olarak çok iyi awp kullanımı çok etkili, bu yüzden bu harita tutuluyor, 15 yıllık cs oyuncusu olarak, diğer haritaları hep tercih etmişimdir, diğer yazarların dediği gibi, çok rağbet görmesi yüzünden her türlü hile burada açılıyor, ve çoluk çocuk kaynıyor...
csgo dönemiyle son bulmuş harita.
Takımca iyi oynuyorsanız ve terörist olarak başladıysanız şansınızın daha yüksek olduğu bir map.
grenade çeşitlerinde milimetrik açılarla inanamayacağınız yerlere nokta atışı yapabildiğiniz ender bölümlerden.
yılların eskitemediği cs haritasıdır. kim tasarladıysa eline sağlık.
arkadaş ne buluyosunuz şu mapte anlamıyorum müptelası olmuş millet.
Rezil bir maptır. Assault varken. Zaten cs oynayanda maldır. Evet.
Boncuk boncuk alın terimin damladığı map. Vallahi can alındı can verildi

Ccc gekldik yoktunuz.
internet cafe'de deli maçların yapıldığı map. bizim zamanımızda buraya dust 2 yerine mardin, bağdat, şam, saddam hüseyin gibi isimler takılırdı. güzel günlerdi. sözlükte oynamak isteyenler varsa bana yazsın. oynarız.
her karışını ezbere biliyorum. counter strike adlı oyunda oynayan herkesin bildiği harita.
ortadoğu haritası özelliğini tam yansıtıyor, dengeler her an değişebilir, her dakika kartlar yeniden dağıtılabilir.
1999 yılından günümüze kadar savaşın hala devam ettiği meşhur maptır.
CS go da Türklerin en çok bulunduğu map.