bugün

her gittiğim barda canlı müzik yapan grupların vakit geçirmek için çaldığı şarkılarından dolayı soğuduğum, eskiden dinlemesi güzel, şimdi tat vermeyen, piyasanın alası grup . .
Hacettepe bahar şenliklerindeki konserinden yeni geldiğim grup. belki alışmam lazım ı 20 dk çalmasa dahada iyi olabilecek bir performans sergileyebilirdi. ama genede duman yani. ne kadar kötü olabilir ki.
(bkz: güler duman)
12 mayıs 2012 cumartesi günü, istanbul üniversitesi bahar şenliklerinde konser vereceklerdir.
yoluma taş koyan bir şey olmazsa, katılacağım. kaan mayhoş, biz sarhoş. bi süre, şarkılarla arınacağız.
15 mayıs 2012 salı günü beykent üniversitesinin bahar şenlikleri kapsamında beşiktaşta konseri vardır.üniversite dışından giriş ücreti 40 tl dir. içip geliniz içeride küçücük bardak bira 8 tl idi geçen sene.
zaman zaman kedilere de verilen bir isimdir.
dün gece izmit'te kocaeli üniversitesi bahar şenliklerine geldi, harbi final yaptı, tıklım tıklımdı. onca insanla birlikte o güzel şarkıları haykırmak muhteşem birşey ayrıca.

canlı performansları mükemmel zaten. çaldıkları şarkılarda, girdikleri sololarda nirvanaya ulaştık. yine gelseler yine giderim. hep giderim.
bu aksam yildiz teknikte konseri olan turkiyenin en iyi rock gruplarindan. costursun efendim bu mutlulukla.
yarattıkları melodilere hasta olunası. türkiye'nin en kendine has, en orjinal rock müzik grubu. ilham verdikleri gruplar ortada.

konser afişlerinde bütün üyeleri güneş gözlüğü ile "cool" poz vermiş. havalı falan. yakışır.
yıldız teknik üniversitesi bahar şenliklerinde sahne alan gruptur. istek üzerine 2.defa sahneye geri gelmiştir. keyfe çalıp söylemiştir...
duman grubu türkiye'nin en iyi,en başarılı,konser performansı bir numaralı grubudur.
konserine verdiğiniz paranın hakkını fazlasıyla alırsınız.
dün gece beni ergenlik yıllarıma döndüren grup. hatta öyle ergendim ki kaan'a sigara uzatırken elim titredi, pakedi düşürdüm; sonrasında da heyecandan ayakta duramaz hale geldim 1 saat güldük halime. yetmezmiş gibi bekledim, o pakedi imzalattım. her birinden pena aldım. ayy inanır mısın hala mutluyum sözlük! paylaşmak istedim.
dün türkiye'nin en kral rock grubu olduklarına emin oldum. yıldız teknik üniversitesi bahar şenliklerinde ortalığın tozunu attırdılar. kaldı ki götü kalkık sanatçı klasikliğine alıştırıldığımız için anca 11de çıkar lan bunlar ne 9 buçuğu falan diyodum. 10 buçukta gittim festivale hatta diyodum bunlar çıkana kadar alandaki oyunlarla falan oyalanırım. bi baktım adamlar yardırıyo.

neticesinde yıldız konser maratonunun en güzel günü oldu benim açımdan. zerre trip yapmadan 2kere bis yaparak(ilkini bekliyodum da 2. baya sürpriz oldu), çok güzel bi akşam geçirmemi sağladılar. 2.5 saate yakın sahnede kaldılar. daha da kalırlardı da yoruldu adamlar da. takdirim cidden arttı. duman rullz bundan sonra.
bazı gecelerde en iyi arkadastır.
dünkü ankara konserini yoğun istek üzerine yasaklara rağmen uzatan ve ankaralılara ''en güzel günüm bu gece'' dedirten grup.
en iyi sahne performansına sahip rock grubudur.
(bkz: konser performansı muhteşem gruplar)
dertli zamanların müzik grubu.

http://www.youtube.com/watch?v=mZfbTYaPvYo&feature=relmfu

halimiz duman...
sahne performansı süper ötesi olan türk rock grubu.
http://webtv.hurriyet.com...u-sirlarini-acikladi.aspx en candan röportajı bu oldu son senelerde. duman candandır.
sanatın sadece karı kıza yazılan şarkılardan ibaret olmadığını çok iyi gösteren grup.

http://www.youtube.com/watch?v=a9e28yr9008
Müzik grubu,vokalisti solaktır ve solosu harikadır.en güzel şarkılarından bazıları''bal,hatun,ellerin ellerime,ah''sayılabilir.

Şarkılarındaki cümlelerin hoşluğu sizi sizden alır.

Bal-Aşkım sen benim balımsın,kanıma karışmış canımsın.

Hatun-Güzeli gördümü kalbini çalmalı.

Ellerin ellerime-Elleri ellerime,gözleri gözlerime ,saçları saçlarıma karışan bir sen olsan.

Ah-Ah umrunda mı sandın bu dünya,ah neşesi yeter.
kimi yanında arıyorsan önce içinde bulacaksın dizelerinin sahibi muhteşem grup.
dinleyici kitlesine göre yargılanan iyi gruplardan biri belki de o listenin başını çekiyor. adamların tarzı olduğu aşikar bunu nasıl yaptığı bizi ilgilendirmiyor sonuç güzel ve beğeni topluyor. şarkı sözleri, müziği ve performansları da gayet başarılı. konserlerde ben sapıtıyorum yani. iki üç ergen dinliyor diye ergen grubu etiketi yapıştırılması hoş değil.*
sözleri genelde pek anlamlı olmasada, sesi ve performansı ile insanı geçmişe götüren grup. eskileri yad ederken bir numara olabilir, mutlu gününüzde dinlenmesi pek tavsiye edilmez.