bugün

entry'ler (235)

cmarsiv blogspot com

efsane oyun cm 01 02 üzerinde ilginç incelemeler yapan blog sitesi. E tabi söz konusu cm 01 02 olunca, ali ece üstad hemen izleyenler arasında yerini almış. sağ altta ali eceyi görebilirsiniz. daha kolay bir menü yapsalar aslında süper olur. blog havasından çıkması lazım bence.

interneti olmayan bilgisayar ile yapılabilecekler

championship manager 01 02 oynamak tabiki.

3 temmuz 2012 del potro david ferrer maçı

turnuvada sadece merkez kortun üzeri kapanabildiği için yağmurdan etkilenmeyen maç.

juan martin del potro

an itibariyle ntv sporda ferrer ile karşılaşıyor. az önce hakem ile ufak bi tartışma yaşadı. itiraz etti ama biraz geç. hakem kabul etmedi ve devam etmesini söyledi. gerildi biraz ortam. merkez kortun üzeri kapanabildiği için yağmurdan etkilenmeyen tek maç şuan.

uykudan uyandıran kara sinek

hertürlü küfürü hakeden, güne asabi başlatan , adamı solundan kaldıran orospu sinektir. taşşak geçer gibi dudağa dudağa konar. uykudan uyandırır. kendini kovalatıp tekrardan uyutmaz. uyandığınızdan emin olduğunda siktir olup gider.

9 haziran 2012 maria sharapova sara errani maçı

sharapova nın oyun içinde havlu kullanmadığını farkettiğim maç. kenardaki sandalyesinde havlusu sürekli.

9 haziran 2012 maria sharapova sara errani maçı

2. servislerinden neredeyse hiç sayı alamayan erraninin finale kadar nasıl çıktığını gösterdiği maç. ralliler uzadıkça hataya zorluyor sharapova yı. eğer servislerini geliştirirse çok daha iyi işler yapabilir ileride errani.

madonna nın istanbul boğazını yapay göl sanması

hayır olabilir, sanabilir dicem de arkadaş hiç mi gemi geçmiyormuş o sırada boğazdan. geçmiyormuş herhalde. o kadar da salak değildir di mi ?

30 saniyede doğum yapmanın sırrı

güçlendirilmiş vakum makinesi. fazla güçlendirilmişi komple bağırsakları filan çıkartabilceğinden tehlikeli.

istanbul a yapılacak 80 bin kişilik cami

ismi "olimpiyat camii" olması muhtemel. rüzgardan uçan takkeler ve park sorunu kaçınılmaz.

8 haziran 2012 roger federer novak djokovic maçı

bir aksilik olmazsa (ki olabilir sürekli yağmur yağıyor) yarın 15:00 da başlaması gereken maç.

edit: gören de fransadayım sanacak. (bkz: eurosport)

8 haziran 2012 roger federer novak djokovic maçı

3 haziran 2011 roger federer novak djokovic maçı nın rövanşı olarak nitelendirilen maç. geçen sene djokovic çok formdayken federer ustalığını konuşturup finale çıkmıştı. bu sene djokovic yine favori. federer e saygım sonsuz fakat djokovic bu kez alıcak bence.

sözlük yazarlarının tanışmak istediği ünlüler

--spoiler--
al işte konuştuğunuz lafa bak konuştuğunuz laf değil
--spoiler--

tabiki de ismail abi.

championship manager

bağımlılığı süren oyun. hala 01 02 oynuyorum. 3 gündür evden bile sayılı çıktım markete filan. hatta geçen sordular "ev arkadaşların nerde?" diye. size yemin ediyorum istemsiz bir şekilde "ülkelerine gittiler" dedim. memleketlerindeler şuan sınavları bittiği için.

cm 01 02

bağımlısı değilseniz bu entryi okumayınız.

hala müthiş bir zevkle oynadığım oyun. yamasız oynuyorum eski kadrolarla. çoğu şeyi başardım. fakat italya en düşük liginden (serie c2) bir takım alıp 3 sezonda serie a ya çıkarmak yaklaşık 4 yılımı aldı. cremonese ile tanışmam üniversitenin ilk senesinde oldu. 4 yıl önce, öğrencilik hayatımın ilk yılında yeni oyun açtım. hile yapmayı sevmiyorum.*cremoneseyi aldım. hedefimi 3 sezonda serie a olarak belirledim. ilk sezon seri c1 e çıkmayı başardım fakat gerisi gelmedi. yerimde saydım, hedefimden uzaklaştım, istifa ettim. bir kaç yıl uğraşmadım. büyük takımlarla oynadım hep. oyunun acayip bir saçmalığı var ve oyunu bu denli zevkli kılan bence bu saçmalık. çok iyi oynuyorsunuz 10larca şut atıyorsunuz fakat kalenize gelen 2 şut gol oluyor malup oluyorsunuz. deliricesine küfrediyorsunuz.neyse konudan şapmayayım.geçen sene yine bu cremonese hedefine odaklandım ve yeni bir oyun daha açtım.ilk sezon pek tansfer yapamıyorsunuz serie c2 de doğal olarak. fakat oyuncu kiralayarak bir yerlere gelebiliyorsunuz. neyse ilk sezon yine çok zorlanmadan c1 e çıktım. 2. sezon yönetim transfer bütçesi sağlayamadı. yine kiralık oyunculara yöneldim.4 tane*oyuncu kiraladım.tibussi adında bir forvette bunlardan biriydi. adam şov yaptı,gol kralı oldu.takım coştu serie b ye çıktım 2. senemde. çok heycanlıydım, yıllardır istediğim başarı gelicekti. oyunda misyonumu tamamlıyacaktım. serie b de az çok bir bütçem oldu ve iyi takviyeler yaptım. napolide oynayan garifiedi yi(yazılışından emin değilim) kiraladım. tibussi yi de aldım. baya bi adam aldım. takım son haftaya kadar üstün bir performansla geldi. 4. sıradayım ve ilk 4 direkt serie a ya çıkıyor. son hafta veronayla içerde oynuyorum. hiç unutamıcam bu olayı.tek kale top oynadım. 1-0 öndeyken yalvarıyorum ama 2 olsun diye. biliyorum çünkü yavşak oyunu. 90 da ender gelişen verona ataklarında moldovan sıktı ve 1-1 bitti. çıkamadım. diğer sezonun başında istifa ettim kapattım. uzun bir süre oynamadım o ligi. geçenlerde oturdum. yine yeni yeniden cremonese ile oyun açtım. hemen oyunun başında birkaç oyuncu sattım enteresan bir şekilde yönetim transfer bütçesi tanıdı. (400bin$ kadar) sergey nikiforenko transferinde mutlu sona ulaştım. bir kaç kiralık takviyeyle açık ara lig çıktım. nikiforenko 50 küsür gol attı. 2. sezon to madeira yı aldım. eski göz ağrım tibussi yi de kiraladım. takım yine coştu.fakat son haftalarda yine oyunun cilvesi. lider çıkamadım 3. olarak play off a kaldım.yarı finali geçtim. final 2 maç halince oynanıyor.ligi altımda bitiren takımla eşleştim. ilk maçı kendi sahamda 3-1 kaybettim. kalecim 4 le oynadı. çok sinirlendim.ama deplasmana umutla gittim. takım iyi oynuyordu çünkü. deplasmanda 2-0 öndeyim tek kale oynuyorum bir gole daha ihtiyacım var.(ben öyle biliyorum) maç 2-0 bitti. ana avrat bacı sövüyorum sinirden. continue game dedim. bir de ne göreyim! cremonese lig çıktı yazıyor. aman allahım dedim noluyo.sanırım ligi üzerlerinde bitirdiğim için öyle birşey oldu.neyse kabağına ligi çıktım. serie b de ilk 4 direkt çıkıyor.20 takımlı lig 38 hafta. 30. hafta ilk 5 takımın 55 er puanı vardı. çok heyecanlı bir sezondan sonra 1. olarak serie a ya yükselmeyi başardım. misyonumu tamamladım. çok mutluyum.yeni hedefimi ligde kalmak olarak koydum. serie a daki ilk 2 sezonumda 11. oldum. 3. sezon kontratı biten ronaldinho,rosicky ve van nistelrooy a hepsine 8 er milyon dolar vererek imzaladım. 1 aylık olarak verdim o paraları. yani geldiklerinde tekrar kontrat yapıcaktım. gelmelerine yakın carlos jacques i 22 milyon dolara sattım. tv gelirleri filan derken 30 milyon dolarım oldu sezon başı. adamlar geldi. bayram ediyorum evde. derken şok. korktuğum şey başıma geldi. rosicky e bir çok klüp kontrat önerdi. 8 milyon daha teklif ettim 2 yıllık. kaçtı. romaya gitti. van nistelrooy u tutayım bari dedim. onu da dortmund a kaptırdım. ronaldinhoyu bi şekilde bağladım takıma 3 yıllık. 3. sezon hedefimi avrupa ligleri olarak koydum. defansım çok kötüydü ve sezonu 13. bitirdim. bir ara bütçem -10 milyon dolara kadar indi. kovulmaktan son anda kurtuldum.serie a daki 4. sezonun başında bütün scoutlarımı ve koçlarımı kovdum. özellikleri iyi scoutlar aldım bütün ülkelere gönderdim futbolcu bulmak için. antrenman programı düzenledim.hazrılık maçları yaptım aldığım oyuncuları denedim. eşeği sağlam kazığa bağladım yani. şuan 7. sıradayım. cm 01 02 den hiç bu kadar zevk almamıştım. bir kaç fotorafla oyunu özet geçeceğim. hedefim çok zor ama 3-4 yıl içinde şampiyonluk.

nefret uyandırmayan fenerbahçeli futbolcular

sadece alex. högh den sonra.

17 mayıs 2000

gece 01.00 da trt 3 te yeniden yaşayacağız bu gururu.

türkiye kupası gören fenerlinin ilk tepkileri

kulpsuz değil miydi bu?

görsel

17 mayıs 2000 galatasaray arsenal maçı

bu gece saat 01.00 da trt 3 te yayınlanıcak maç. yıldönümünde. teşekkürler galatasaray. ömrüm boyunca belki bir daha tadamayacağım hisleri henüz 10 yaşında,babamın omuzlarında yaşattığın için.

galatasaray ın 7 yıldır türkiye kupasını alamaması

asıl içimizi burkan türkiye kupası değil. 5 yıldır şampiyonlar liginde gruplara kalamamamız. lütfen ceza almasın ülkemiz de bu sene artık şu şampiyonlar müziğini duyalım arenada.