1. 1.
  Do'urden evinin işgale uğramasına sebep olmuş kara derili bir elf. Yanında bonus olarak astral düzlemde yaşayan panteri vardır.
  ... jusenas
 2. 2.
  iyi niyetli nadir drowlardan biridir. erkek bir drowdan beklenmeyecek kadar güçlüdür. gelmi$ geçmi$ en karizmatik karakterlerden biridir.
  1 ... randy
 3. 3.
  baba bir karakterdir drizzt.hepsi kötü kalpli olan kara elfler arasından çıkmış tertemiz kalpli bir drowdur.bu özelliği aynı silah kullanma ustalığı gibi ona babasından geçmiştir.
  1 ... kekistanlihobbit
 4. 4.
  Bir de babası vardır ki silah konusunda gerçekten ustadır.Kendisini de eğiten babasıdır.
  Zaknafein
  ... drizzt
 5. 5.
  kendisinin tanrı olduguna dair elimde ciddi kanıtlar olan şahsiyet.menzoberranzanın gülü beyaz saçlısı aslanı kaplanı.
  1 ... god hates us all
 6. 6.
  yakında tanrı olacağından korkulduğu için yaratıcısı salvatore tarafından olayına son verilen frp kahramanı... son bıraktığımda kılıcını düz tut orclar nede olsa salaktır gelip çarparlar yöntemiyle 1000 tane orc kesmişti. hedefi büyüttü galiba lloth'a kafa tuttu... diğer forgotten realms yazarlarıda yok artık ebesinin a.ı diyince olayına son verildi.
  3 ... chazsmyr dhuunyl
 7. 7.
  Ayrıca dostları barbar Wulfgar,Cattie Brie,cüce Bruneour ve buçukluk Regis de birlikte süper ortamlar oluşturmuştur.
  ... goksunv
 8. 8.
  karaelf üçlemesi, buzyeli vadisi üçlemesi ve drizzt do urdenin maceraları serisinde başrol oynayan chaotic good karaelftir. 2 palasıyla inanılmaz dövüşler sergiler ve sinirlendiğinde dövüşme becerisi dahada artar. romanları best-seller olmuşlardır.
  ... tak tak rock rock
 9. 9.
  Şu ana kadar gördüğüm en aşmış karakter.Scimitar olayını aşmış mor gözlere sahip drowlarda rastlanmayacak kadar iyi yürekli karakter.guenhwyvar adında kaplanı vardır
  ... osmanthegral
 10. 10.
  palalarından birinin adı twinkle dır.Baldurs gate 2 de 9438759487 tane gate açarak drizitin partisi yenilirse lootlanabilir.+5 damage ve armor classa 2 ekler
  ... az laf cok seks