bugün

tatatata tam tamtam tamtam tatatata tam tamtam tamtam ta ta ta ta taaaa ta taa taaaaa ta ta tam ta tam ta tammmmmm..şeklinde ifade etmek istediğim yazar...
yabancı olanlardan hep kaçamazsın, iyi şeyler çoğu zaman uzağımızdadır.
gerçek bir alman, fransızı sevmese de, şaraplarını zevkle içer..
kötü bir insan olduğuma bir türlü inanmayan yazardır..* * *
zirvede tanıma fırsatı buldugum ve cok sevdigim yazardır,zira ben onun kadın olabilme ihtimalini sevmisimde farkında degilmisim *.
öncelikle bu entry tamamen tehdit altında yazılmıştır.*

daha tanıştığımız günden beri birlikte durmak bilmeyen gülme krizlerine girdiğim, içmekte rakip tanımayan** dert ortağı, kardeş, kanka, kısacası bu sözlüğün bana verdiği en güzel hediyelerden biri. 1000. değil 10000. entry de feda olsun kendisine.*
zeki, komik, duygusal, heyecanlı, esprili, merhametli, bilkentli, sevilen yazar. ayar konusunda da eline su dökmeye felan çalışmayınız. **

(bkz: iade i entry)
yaşından en az 10 yaş daha olgun yazardır.
1000. entrysini cani gönülden tebrik ettiğim, nice binlere dediğim yazardır.
büyümüş te 1000 entry girmiş dedirten yazardır.* istanbul'dan yetişmişimdir 1000. entrysine. nice 1000 entrylere kanka!*
umarım bundan sonraki hayatında "keşke" lafını hiç kullanmaz.
"bir kedigil varmış bir de kabuklu." girizgahını "iki tane kabuklu varmış." şeklinde değiştirmem gerektiğini düşündüren yeni kabuklu, eski panter emel.
dogum gününü hatırlamadığım hatta utanmadan unutup unutmadığımı kendisine sorduğum, buna rağmen bana küfretmeyen değerli insan. halbuki öyle mi olmalı, bence hayır.
kacırdıysak sorry der,ve dogum gününü kutlarız bilkentli kardesimizin. **.
yahu nereye kızım dıye seslendıgım yazardır. otur oturdugun yerde denılesıdır.
uludag sozluk un kendisini birakmasindan mutevellit *, tam zamani, tukettiydim yazacaklarimi zati * diyen, bu sebeple biraz kafa dinleyecek olan, kendini derslere, high honor falan olmaya adamis * sonradan 1. nesil olma yazardir. pek severim kendisini, selam ederim.
ankara gürühu kıskandı demek istediğim yazardır. bizim iftarımız daha büyük buraya gel derim kendilerine. büyükşehir belediye başkanı, rte, falan da aramız da olcak ayar vercez yemek sonrası.
(bkz: o değil de bizim bi salata mevzumuz vardı noldu o)
dramtatatam'ın başlığı altına entiri yazmak yegane sözlüğe girme amacımdır yani öyle böyle hastasıyım kendisinin. hatta şöyle ki başlığı kanka entirileriyle dolup taşırmak, sol frame'i içimdeki dramtatatam aşkı bambaşka, ankara istanbul arası 10 dakikaya insin, ankarayı sevmeyenler kulübü, ayışığında dramtatatam'ı italyanca konuşturup ayakkabısından şarap içmek gibi ilgili başlıklarla işgal edesi geliyor şol deli gönlün. sevmeyelim de taşa mı dönelim evet dostum, hı hım *.
birinci nesil silik yazar. severdik...
sözlüğe hoşgelmiş, iyi ki gelmiş yazardır. yeniden entryleri okumayı bekliyoruzdur.
(bkz: lan daha dün silikdi).
yeni bir yazar. hoşgelmiş.
nickine hasta oldugum yazar kimse!
hayatımda tanıdığım en olgun insanlardan biridir. sanal alemle gerçek alem arasındaki farkı yakalayabilmiş ve bu şuurla yaşayabilen ender tanıdıklarımızdandır. aradaki yaş farkının önemi olmaksızın sohbet edilebilir. çok şeyler kazandırır insana. farklı düşünürüz. iyi ki de farklı düşünürmüşüz. bu sayede güzel bir bakış açısı tanımama sebep oldu. seviyeyi elden bırakmaz, seviyeyi bırakanlarla işi olmaz. olduğu gibidir, inişleri çıkışları yoktur, sürpriz yapmaz. iyi ki var diyorum.
geç tanımış olduğuma en üzüldüğüm yazardır kendileri. entryleri ile her daim dikkatimi çekmişken tanışmayı bu kadar uzun zamandır nasıl atlamışız hayret ettim doğrusu*. neyse geç oldu belki ama allahtan güç olmadı birbirimizi tanımamız. sözlüğe verdiği arada yokluğunu daha bir hissetmiştim zaten. şimdi o uzun aranın açığını kapatıyoruz beraberce.
edit: ha bir de (bkz: dost)
verdiği geç dedikodular sayesinde zirve oLayından yavaş yavaş kopmamı sağLayan yazar.. kendisine bravo deyip ağzına ve burnuna 3 kere su aLmasını öneriyorum.. zira öLümün yakındır.. *

ayrıca taksiyi pek bir seven yazar..
güncel Önemli Başlıklar