Amerika'da oldukça popüler olan baharat** aromalı gazlı içecek. Tarafımca test edilmiş ve tadı oldukça iğrenç bulunmuştur. Hoş sevenleri de yok değildir.
seveninin cok sevdigi, sevmeyenin de nefret ettigi icecek.. ilk ictiginde herkese kotu geliyor ama sonra alisiyorsun.. ayrica 1885'te bulunan dr pepper coca cola'dan bir sene once bulunmustur.. icinde 23 cesit aroma bulundurur..
asitli oksuruk surubu.
ilk icildiginde nefret uyandiran, sonra tekrar denendiginde "fena degilmis" dedirten, daha sonra aliskanlik yapan super icecek. kola'dan cok daha guzeldir.
amerikalıların içmek için birde üzerine para verdikleri garip tadlı sıvı.
vegemite ne kadar iğrenç bir yiyecekse, bu o kadar iğrenç bir içecektir. niye sevildiğini hiç anlamam.
bokun boku diye tabir edilebilecek bir icecekken ara ara kendini ozletmeyi basarir. iblis.
dunya uzerindeki en skindirik icecekler kategorisine ust siralardan giri$ yapmi$ bir icecektir. iceni kiniyoruz.

(bkz: tadi guzel diye bula$ik suyu icmek)
absurd bir benzetme olacak ama tadi bengayin kokusuna benziyor..sigara gibi bagimlilik yapiyor bir sure sonra lezizler lezizi..
allahim ilk ismini duyunca arkadasima nedir bu diye sordugum, her soruya it is a dr pepper demistir, ya kardesim turu ne ya kolami ,limonatami yok adamin tek cevabi dr pepper neyse ictim ben bunu insanligimdan utandim, allahim nasil bir seydir bu ustune kesinlikle : dr pepper icmek oldurur yazilmalidir.
bana hep icinde hindistan cevizi varmis tadi veren icecek. yoksa hindistan cevizlisi de mi var bu meretin?
özellikle vişne-vanilya* olanı şu sıcak yaz günlerinde ilaç gibi gelen içecektir. eğer o yoksa red fusion* alayına gider.

güzel içecektir vesselam.
genellikle türk halkının "bu ne lan bu ne diye" tepki verip surat buruşturduğu değişik kokulu içecek.
tadının kötü olduğunu bildiğim halde sevdiğim ve deli gibi özlediğim değişik bir içecek.
müptelası olup, türkiye'ye döndüğümde bir daha bulamadığım içecek.
görsel
ilk içişte pek bir şey ifade etmese bile daha sonraları tekrar içme isteği uyandıran içecek.

cihangir'de buldum geçen. pek sevindim. mutlu oldum. sanki altın bulmuş gibi. öyle bir şey.
ilac, eczane, hastane kokulu icecek.
türkiye ye gelmesin dediğim içecek. illa birisi gelecekse pepsi co nun Mountain Dew gelsin.
Çok beğenmemekle beraber diğer bütün gazlı içeceklerin hepsinden iyi oldugunu düşünüyorum.
zehir.

iddia ediyorum ki dunya uzerinde kendisinden daha igrenc tatta bir sivi yoktur.
kötü dediler, çok güzel dediler, iğrenç dediler. içtim baktım bağımlısı oldum kolaya tercih ederim arkadaş bence gayet güzel.
work and travel günlerinde bağımlısı olduğum, peynirli plain piza ile harika giden, arkadaşlarımın ' oğlum nasıl miğdesiz bir adamsın, bu boku nasıl içebiliyorsun? ' Diyerekten benimle taşak geçtikleri içecek türüdür. Bir nevi baharatlı koladır. türkiyede süper marketlerde bulunması zor olup, izmirdeki kardeşlerim için ataturk lisesinin sağ tarafında yer alan içki dükkanından veyatta alsancaktakı marks&spancerin karşı sırasında yer alan import ürünler getiren bir dükkandan alınması mümkündür. Geçen yıl tanesi 3,5 tlden satıyorlardı.
mountain dew ile beraber nedense türkiye pazarına girememiş popüler içecek. ice tea içen millet pekala bunu da içer. ha tabi şimdi diyeceksiniz onlar şalgam içiyo mu yarram diyceksiniz, haklısınız...
taksim simit sarayı (the marmara tarafı) içinde kola makinesinde bulunan içecek.
Steins gate adlı animede mado sayntisto hoowin kyoumanın müptelası olduğu içecek yarın deneyeceğim benim damak tadım garip biraz severim büyük ihtimalle.