bugün

görsel
full back yöntemi.
Geri cekme. Bosalma esnasinda hep geri cekerim. Hamile kalanini gormedim bugune kadar. Olsaydi cikardi piyasaya herhalde.

Spiral de Bir cozum.
vajinaya spiral taktırmak.
prezervatifi yutmamak.
ağda yapmamak.
Şu başlıkları açanların hepsini kısırlaştırmak. Sabah aşkam aynı şeyi düşünüyor bu azgınlar başka mesele mi kalmadı dünyada.
evde kaynana beslemek.
hayat şartları, küresel ısınma, savaşlar,nesli tükenen hayvanlar, petrol savaşları, enflasyon, kondom fiyatları, paranın değer kaybetmesi,çevre kirliliği, yakılan ormanlar, rant.
böyle bir zamanda kimde çocuk yapma hevesi kalır.
(bkz: Paçalı don)
spiral en iyi yöntemdir. çoğu kız arkadaşım spiral taktırmıştı.
kasık fitigi ameliyati olmak.
belki de kisirimdir aq hic bilmiyorum.

(bkz: geri çekilme yöntemi)

acemi arkadaslar denemesin.
Tamam anladık sikişiyorsun.
Bunu dolaylı anlatmana gerek yok.
başım ağrıyor demek bu yöntemlerden en iyisidir.
o işi hiç yapmamak en garantili yoldur. yemin ediyorum bak. *
Sıcak suya oturtma. Swh.
iş işten geçmeden önce (bkz: ella)
kesilikle ama kesinlikle geri çekilmek değildir.
Anne karnını kimse yok mu diye tıklatmak.
Aşağıda görüldüğü gibi en güvenilir yöntem kadının doğum kontrol hapı erkeğin ise prezervatif kullanarak ilişkiye girmesidir.
görsel
düzenli ve tek eşliysendoğum kontrol hapları en saglam en temizi hem de hatunu -ki özelikkle daha yeniyse bu işte- tam anlamıyla kadın yapar gögüs kalça basen vs .cildi de güzelleştirri .sıfır risk hemen hemen yani.kafa rahat.
su testisinin su yolunda kırılmaması için kullanılan yöntemlerdir.
spiral kullanımı bayanlar için biraz zordur.ancak en etkilisi olarak gösterilebilir.
özellikle prezervatif kullanmayı sevmeyen erkekler için idealdir.
hiç şeyapmamak.
http://galeri.uludagsozlu...ontrol-yöntemleri-408526/
kadının ilişki sırasında partnerinin yüzüne bakarak ellerini adamın kasıklarına koyarak geldiğini anladığında ani bir ittirme gerçekleştirmesi.