bugün

ibine rusya'nin suratında Osmanlı Şamarı gibi patlayacak olan protestodur. biz allah'tan başka kimseye muhtaç olmayız.
Elektrik de doğalgazdan üretiliyor. Telefonunu şarj etmemek den başlıyabilirsin.
israil i protesto etmek için Coco Cola alıp dökmek birde dökerken fotoğrafını çektirip mal olduğunun kanıtı olarak fotoğrafı yayınlamak ile aynı kafada ki eylem.
üç gün sonra tüp kuyruklarında sıra beklerken, üç yorgan sarılıp soğuktan it gibi titrerken götümüzde patlayacak protestodur.

ulan dangalak, mutfaklar, banyolar, ısınma'yı komple doğalgaza çevirdik zorla, kömür'ü yiyip mi ısınacaz bundan sonra pezevenk.
Bak işte bu biraz göt ister.
Kara kışın yaklaştığı bu günlerde asla yapılamayacak protestodur.

Not. Sobalı evim de mevcuttur, halkın geneli adına konuştum.
doğru. osurup osurup depolar onu kullanırız artık. hem doğal hem daha ucuz.
benim ev sobalı valla gelin oturalım ve sunu tartışalım kestaneler cızırdarken:
elektriğimzin yuzde 50si doğalgazdan kaynaklı ne bok yiyecez ve elektriksizlik ülkede neye yol açar ? ben en kötü sonucunu söyliyim sanayimiz durur savunma sistemimiz durur
benim ev sobalı valla gelin oturalım ve sunu tartışalım kestaneler cızırdarken:
elektriğimzin yuzde 50si doğalgazdan kaynaklı ne bok yiyecez ve elektriksizlik ülkede neye yol açar ? ben en kötü sonucunu söyliyim sanayimiz durur savunma sistemimiz durur
https://www.youtube.com/w...GM10&feature=youtu.be
eskiden doğalgazmi vardi. yakarız zobalari lan.
Hiç gerek yok kış zamanı böyle şeylere.
Geçenlerde apartmanda doğalgaz tesisatında oluşan arıza nedeniyle 5 gün gaz yoktu evde ha geldi ha gelecek hergün yarına ertelenmeler falan

Ev buz gibi
ocak yok
Sıcak su yok

Saçınızı 2 defa yıkadık soğuk suyla ısıtıcıyla ısıtıp falan tamamen rezillik

Kimisi demiş tezek yakarız işte odun yakarız zıvırtıları

Elektriğin gider suyun gider iletişimin gider bok gibi kalırsın ortada.