bugün

çoğu kimsenin itici bulduğu ancak ben çok tatlı, çekici ve seksi bulduğum kişiliktir kendisi.
(#7878731) okan bayülgenin sunduğu medya kralı programının henüz başında bu söylemi bir çok kez duyduğunu söylemiş at gibi hatundur. * sonrasında kendi adına söylenmediğini söylese de, konu benim için açıklığa kavuşmuştur.
okan ın sorduğu soruya cevaben ajda pekkan demiştir ve 'ama öyle değil mi? at gibi, sanki içinde at var' şeklinde sözlerine devam etmiştir. at binicisi olduğunu ve ve iki dakika sonra muhabbet arasında 'at sineği' demiş ve gülme krizlerimin başlamasına neden olmuştur. at cinsli, sevecen, güler yüzlü bir ünlümüzdür.
an itibariyle disko kralına çıkmış süper oyuncudur. 27 numara isimli tiyatro oyunu dünyada en çok güldüğüm oyundur ayrıca.
fena halde gideri olan oyuncu.*
an itibariyle nutella kıvamında olan yavru.
son anda kadın olmuş erkeksi hatun.
(bkz: o ne biçim gülüş öyle)
ahaaha aha aha şeklinde iğrenç ötesi bir gülüş şekli olan kadın.
hayat bilgisi dersindeki ortaga'nın gülüş şekli gibi aynı.
medyada saçma işler yapmasa aslinda yetenekli bir oyuncu olduğunu anlayacakti insanlar. ote yandan komplekssiz ve candan bir kız.
dudakları ve dişleri çok güzel hatun. Oyunculuğunu da beğenirdim, özellikle komedilerde başarılıydı, son zamanlarda ne yapıyor ki?
Tipik bir çerkez kızıdır.
twitter semalarında sıkça görülmekte, bir sitede köşe yazıları yazmaktadır.
hayranı olduğum kadındır.

her şeyiyle severim, beğenirim. ama canım benim şahan'la ne ilgin var senin be güzelim... çok üzüyorsun beni doğa...
gülmediği sürece sempatik. ama o ağızını 2 metre açıyor ya gülerken.*
bir türlü sevemediğim oyuncudur. Nedense itici gelir, sevimsiz gelir bana.
gülüşünü sevdiğim kadın.gülünce hafif bi hırıltı oluyor boğazında.komik kadın hoş kadın.
Dişiliğini kullandığını ben pek görmedim ancak ona rağmen çekici bir kadın. Sempatik olma tavırları onu daha antipatik yapıyor söylemek isterim.
aşkım aşkım'la hatırlanan tatlı dişi oyuncu.
arda turan'ın roportaj verdiği FBTV'ye konuşmayacak kadar galatasaraylıdır(!), Allah da onu güldürsündür.
hoş sadece bunla kalmayıp çok değişik ve inanılmaz enerji dolu bayanlarımızdan. kendisini beğenerek izlerim ve takiplerim.
beşik ulemalığı bitti de beşik tiyatroculuğu bitmedi arkadaş.
https://twitter.com/doaru...status/280407743171538944
evine tt arena yaptırmış olan bayan. yapılan espriler yarmıştır.
- o nasıl televizyon aq bizim evden bile gözüküyor sizden izledim maçı zaten ARO senden Doğa hanım.
- ABLA GÖZÜN BOZULCAK
- ismini de yanlış yazdırmış değişik.
- yatağım kadar televizyonu olan dişi.
güzel ve yetenekli bir oyuncudur.
rutkay aziz in kızı olduğunu yeni öğrendiğimdir. Sabetayisttir. Arada bir reklamlarda oynar.
güldür güldürü izlememe sebebim.