1. 1.
  whitesnake ve burning rain gitaristi; cok cok saglam bir abimiz.
  1 ... gwen dibley
 2. 2.
  zamanında dio ile de çalışmış gitaristtir. lakin 2003 yılından bu yana david coverdale dolayısıyla whitesnake ile çalışmaktadır.
  ... slide
 3. 3.
  gibson les paul kullanan gitarist. ilgilenenlere şöylede bir videosu [https://video.uludagsozluk.com/v/doug-aldrich-17605/

  &feature=fvw var]
  ... sebarstian
 4. 4.
  (bkz: suhr) marka manyetikleri olan gitaristtir. Ayrıca gitar askısını o kadar aşağıda konumlayıp da böyle çalabilmesi ayrıca takdire şayan.

  http://www.suhrguitars.com/news2.aspx?story=da
  ... nienturi
 5. 5.
  whitesnake ve dio'nun efsanevi gitaristi. kendine has tonu vardır. sahnede gitarını deri yeleğiyle bacaklarını mümkün olduğunca açarak, ustaca çalar. doug aldrich'i severiz tabi fakat dio için craig goldy' nin yeri ayrıdır.
  ... imperius
 6. 6.
  zakk wylde ve jimmy page ile birlikte hayvani karizmaya sahip gitaristlerinden biri. tıpkı james baba gibi gitarı taşak seviyesinde çalar. hayatı hep, dio, steve vai, david coverdale gibi büyük isimlerle çalışarak geçmiş yetenek ve başarı harikası. 50'lili yaşlarında bir seks makinası.

  ulan şimdi anlıyorum kızların whitesnake hayranlığını. aga adamlar ''etrafta ne kadar yakışıklı rocker varsa toplayalım, sonrasında bir iki aşk albümü de yaparız zaar aq'' demişler belli ki. yoksa john sykes, david coverdale, steve vai, mel galley ve doug reyiz gibi adamların başka bir açıklaması olamaz...

  ama nedense 1987 albümünü çok çok sevdiğimden midir nedir, john sykes daha bir başka geliyor whitesnake tarihi içinde. sustain manyağı ve hastası biri olarak sykes'in stili hep daha çok hoşuma gitmiştir.
  ... yoruk from hell
 7. 7.
  whitesnake ten ayrılmıştır.

  http://www.blabbermouth.n...sion-to-leave-whitesnake/
  ... kurdofil