bugün

dostino marka meyveli yoğurtlarıda vardır. her ikiside birbirinden berbattır. ucuz olduğu için insan sevinememektedir. o derece iğrençtir.
sadece bu yoğurdu almak için arabaya binip bim mağazasına gidiyorum, benzin yakıyorum. o kadar güzeldir yani. zengin fakir herkes bu yoğurdu tercih eder. bir yiyen bir daha başkasını almaz.
içine ne koyuyorlarsa ekşimeyen yoğurt. 1 ay da bile.
ucuz mucuz ama tadı on numara kardeşim, almamak için bir neden bulamıyorum, harika tadı olan yoğurttur.. bime girerim yoğurdumu alır çıkarım...
diğer marka yoğurtlara kıyasla ev yoğurduna en yakın tadı olandır.
made in Tayyibistan....
gün itibariyle 3 kg'ı 6.45 tl olan yoğurttur.
bimin en boktan ürünüdür.
su taı var lan...
Dost marka 'süzme' yoğurt vardır bir de, lezizdir... Yazar dediğin yerken entry girebilen canlıdır.
bim a.ş. adına bir zamanlar içiM -seher GIDA grubunun üretimini üstlendiği ancak şimdilerde ATEŞOĞLU ve sek firmalarının ürettiği ürün.

KAYMAKLI TAVA'SI GÜZELdir. YAĞ ORANI % 6.
öğrencinin çulsuzun dostu. bim in vatandaşlarımıza en büyük kıyaklarından biri. ucuz ama on numara kaliteli yoğurt.
Piyasadaki bir çok yoğurdu tepe taklak eden müstesna bir şey..
sek yoğurtu donunda sallayan sulanmayan taş gibi yoğurttur. cacık yap, ayran yap hayradari yap al dostuna arkadaşına bir öğrenci evine götür. oldukça lezzetlidir. *
bim'e gitme sebeplerinden biridir. benzeri için
(bkz: dost ayran)
çok yiyince gaz yapan yoğurt.
Diğer yoğurtları solda sıfır bırakıcak enfes yoğurttur.
fiyatı süper, lezzeti harika olan bim ürünü. (bkz: hastasıyız dede)
tadı, anne yoğurduna en yakın yoğurt.
bimde satılan muhteşem ürünlerden bitanesi daha.
helal yoğurt.
kay süt,le cola,bili bili yumurta gibi ürünler ile birlikte bim'in medar-ı iftiharlarındandır.
*
sütaş ile tat bakımından kapışan ama 3 kiloluk kapları ve fiyatıyla sütaş'ı ezen yoğurttur.
gariban dostudur. cardella makarnayla iyi gider.
tava yoğurduyla benim gibi titiz bir yoğurtseverden dahi geçer not almış marka. 10 üzerinden 6,5'dan 7 alır. diğer yooğurtları ise daha çok "yoğurt benzeri ürün" sınıfında.
Adi ustunde dosttur. zengin sofrasi da olsa fakirhane de olsa insana yoldaslik eder.