bugün

ilginç bir tarifesi olan adsl servis sağlayıcısı.

tarifenin adı ''5 dakikada film indiren doping'' 16 mb hızında.

tamam iyi güzel ama siz neyi teşvik ediyorsunuz? korsan filmi mi? aynı bokun lacivertleri sizi!
şu an ttnet ile fiyatları aynı olduğu halde 2 kat ucuz olduğunu iddia eden saçma servistir.
vazelin sürülerek interneti hızlandırmaya ve bu sayede öteki servic sağlayılacara bok atmaya odaklı reklamları bir taraflarında patlayabilir, sözlüklerdeki genel kanı bu.
ttnet'ten kurtulmak isteyenlere ilaç gibi gelen internet sağlayıcısı. fiyatları oldukça cazip geldi be sözlük.

http://doping.com.tr
sadece telefon ve kargo yoluyla iletişime girilen internet sağlayıcısıdır. telefondan direk kimlik bilgileri istendiği için kafalarda soru işareti ve bir adım geri atılması isteğine sebep olmuştur.
Bu hafta başıma gelen makus hadise sonucu politikaları ile birebir karşılaştığım servis sağlayıcı firma.

TTnet adı altında (ttnetin kişi bilgilerini paylaşması sebebi ile) cep ve sabit numaralardan arayarak modeminizde ki kopmaları gidermek için modem göndereceğiz ve takip eden 5 ay indirimli 29 tl ödeyeceksiniz şeklinde ttnet ek kampanya hizmeti verdiklerine inandırarak kapıdan imzalatılan sözleşmeyle, ttnet olan internet servis sağlayıcınızı hiç bir bilgi vermeksizin kendi bünyelerine taşıyan, ttnetin alt yapısını kullanan dolandırıcı, iş ve hizmet ahlakına aykırı çalışma politikası izleyen çukurova gurupun alt şirketlerinin sunduğu kalitesiz, aldatıcı ve ahlaksız hizmetin adı. tabi hizmet denirse.
lig tv'yi ucuza kullanıcaz diye ttnet'e satış koyup geçtiğim sonrasında gözyaşlarıyla ttnet'i arayarak kurtarın beni diye haykırmama sebep olan dandirük internet sağlayıcısı. sağlamak aslında çok yanlış 1 tabir..

(bkz: ben yandım siz yanmayın)
taahhüt yüzünden kullanmak zorunda olduğum, türkiye'nin tayipten sonra en büyük dolandırıcısı.
doping fiber internet ile hizmet kalitesini ve hızını artırmış millenicom hizmetidir.