bugün

belli bir yöntem dahilinde öğrenciye sınavı kazanmayı garantileyen kurum. özellikle edebiyat alanında çok iddialı. 56 sorudan 50 net yapamayana para iade garantisi de var. ilginç yanı ise eğitimin yalnızca 4 gün sürmesi.
öğrencilere 4 günlük bir programla lys edebiyat'ta 56 soruda 50 netin garantisini verebilen* kuruluştur.

mutlaka faydası olacağını düşündüğümdür fakat milletin bir sene boyunca eşekler gibi çalışarak yiyip içtiği konuları,4 senelik müfredatı 3-5 günde beyinlerine sokma garantisi vermeleri ironiden başka bir şey değildir efenim.
50 netin altında yapmak bu öğretim tekniğine ütopik demek için gerçekten yeterli değildir. eminim çok az kişi tanışmıştır bu teknikle. daha doğrusu bu tarz anlatıcı odaklı kazanım ortaklılığıyla. yani en fazla abartılı resimler ve hikayeleri ezberlemekle aklımızda tuttuğumuz bilgiler bir de görselleşince gerçekten akılalmaz derecede şaşırtıyor. ben seminere büyük ihtimal gidemem ve onların kazanacağı paraya da ortakçı çıkmayacağım. sadece adamlar düşünmüşler yapmışlar. bize tebrik etmek düşer. lys öğrencileri için yararlı olacak bir oluşum gibi gözüküyor.

bu arada son olarak objektif bir şey söylemek isterim. yaklaşık 20 sorusu türkçe diye tabir ettiğimiz (paragraf, anlatım bozukluğu, sözcük bilgisi vb.) alandan olan sınav için bu kadar iddia fazla geldi. program içeriğinde sadece edebiyat dopingi var. ve full bile yapmak gerçekten biraz zor.

isteyen bir bakabilir. internet sitesi yukarıda verildi diye vermiyorum.
ingilizce dopingi diye bir dopingi de varmış bu kurumun. 2 günde 1200 kelime ve gramer garantisi veriyormuş. bilen duyan var ise bir mesaj uzaktayım.***
farklı sistemleri ile başarıyı yakalayan şirket.
hakkında olumlu görüşler duyduğum yeni bir sistem.
seminerine katılan kişilerden bilgi almak istediğim dikkat çeken bi organizasyon.
hakkında pek bilgi sahibi olmadığım olaydır. Birileri beni mesajlarla bilgilendirirse mutlu olacağım. Satın alıp deneyen var mı?
Growth hacking alert.
yakın zamanda sözel paketini aldığım firma 550 kağıt bayıldım, ama akılda kalıyor sınava yönelik, sınavdan sonra unutsanızda fazla sorun olmaz yeterki sınavdan yüksek alalım ama yine kolaya kaçtığınızzı sanmayın kıçınızı yırtıcaksınız yine izlemekle bitmiyo çalış 70 gün kaldı dimi yani .
olum işe yarıyo mu gerçekten

ortalama bir matla (30) +doping hafıza edebiyat(56 soruda 50 net garanti veriyorlar) yapıldıgında marmara hukuk fakültesini garanti veriyorlarmış. Tabii mat netiniz arttıkça istanbul hukuk,ankara hukuk olarak artıyormuş.
Arkadaşlar, ben üniversiteye hazırlanırken gittim bu zımbırtıya.
Sabahın köründe başlıyorsunuz, kalabalık bir grup ve kocaman bir konferans salonundasınız.
Adam sizi sürekli ayık tutmak için ara ara bağırıp yüreğinizi ağzınıza getiriyor. Hızlı hızlı uyduruk hikayeleri tekrarlıyor.
Önceden alt yapısı tamam olan için evet akılda kalıcı bir yöntem olabilir ancak temeli oturmamış bir öğrenci için hiç bir fayda sağlamayacaktır.
Zira doping konularından hiçbiri benim girdiğim üniversite sınavında çıkmamıştı.
Her konuyu da dopinge uyarlayamamışlardı.
Ayrıca öyle harika bir sistem olsaydı, okul yerine doping kursu olurdu.
kendi çabalarımla 51 net yaptim dershaneye falan da gitmedim soru cozdum bol bol hafıza teknikleri kafa karıştırıcı olabiliyor parana yazik iyi söğüşluyorlar milleti.
Düz ezber konularda belki hafıza teknikleri bir yere kadar faydalıdır ama ben şahsen mantığını anlamadığım konuyu aklımda tutamıyorum.

Mesela hangisi karlofca antlaşmasının maddelerinden biri değildir gibi bir soruyu bütün maddeleri ezbere bilerek yapmaya çalışmak yerine jenerik bir iki maddenin bilinmesinin gerektiğini düşünüyorum ama mesela tarihte abuk sabuk sorular var. Mesela hangisi döneminde ilk medrese açıldı gibi sorular.

Eyyyy osym bunu boyle sorana kadar desen ya hangisi döneminde eğitim ile ilgili çalışmalara başlanmıştır ya da egitim alanına yönelmeyen padişah hangisidir.

Karşılaştırmalı olmalı yoksa mal gibi ezberletmeye karşıyım.
This is a big lie.
çok iyi reklam yaparak kullanıcı toplayabilirler.

gerek teknik açıdan gerek öğretim açısından baya balon çıktı.

neyse para verdik boşa gitmesin.

230 gün sonra gelen edit: boşa gitti
Çok sık her yerde görülmeye başlanan fakat hayal ürünü şeylerden bahseden bir oluşum.

Örnek olarak matematik diyelim. En basit en kolay konudan bile 100 lerce soru çözüyorsun ama karşına bir soru çıkıyor afallayıp kalıyorsun tüm kuralları bilmene rağmen.

Bu işin okulunu okumuş öğretmenleri ne yapacağını bilemiyor bazı sorular da yok neymiş çok yüksek netler garantiymiş.

Keşke thales döneminde falan da olsaymışta adamlar hiç uğraşmadan buradan öğrenmelermiş.

Edebiyata 50 soru garanti demek komedi zaten. Dil bilgisi paragrafları çıkaralım. Geriye kalan soru da zaten üstte tanımı yapacak Çalıkuşu eseriyle bilinen sanatçı diye soru sormazlar diye düşünüyorum.

Ya da efendim günlerin götürdüğü eserini yazan yazarımız kimdir? Bu tip sorular sorulursa aynen 50 geçilebilir.

Yahu kardeşim bu güne kadar ki bilmem birinciler ilk kaçta olanlardan abi bırak ya çok çalışmayı oturup ezberliyorsun işte soru çözmeyi falan salla gibi şeyler duyan oldu mu hiç.

Çalışan ve matematiktir, fendir, türkçedir sorularını hiç umursamadan çözüp direk geçen binlerce kişi var.

Sende otur oturduğun yerden şunu izlesem 50 net yapar mıyım bunu izlesem 40 net olur mu.

He olur iki video izliyorsun 3 günde çalışıp sonra yatıyorsun istediğin yere alıyorlar seni çünkü bir zeki sensin.
Sosyal medya hesaplarında reklamlarını sürekli gördüğüm için engellediğim şey.
fiyatları gerçekten fahiş olan kurum .. en basiti 150 tl den başlıyor 1000 küsur tl ye kadar ilerliyor ..

(bkz: overrated)
Sıfırdan başladığım edebiyatta 2 haftada 35 net yapmamı sağlayan icat.

Ki ağırdan almama rağmen cumhuriyet dönemi hariç hepsi bitti.

1 haftada cumhuriyeti sindirsem büyük ihtimal 45 netlere çekerim.

Son 2 hafta full deneme kasma ile birlikte 50 net rahat gelir gibi düşünüyorum.
anasını bilmem ne ettiğimin malum parti zihniyeti gelince ülkede doping rezaleti tavan yaptı.

"2012 ve 2013 yıllarında doping, Türk sporunun ayrılmaz bir parçası ve kabusu olmuştu. Bu yıllar arasında ülkemizde toplam 320 sporcuda doping çıkmış ve bazıları aklanırken, bir çok sporcu ise ceza almıştı."

mözlümanız demeyi iyi bilen yobaz zihniyet.
bıktım kardeşim bıktım sizden ya. her eğitim içerikli youtube videosunda karşıma çıkmanızdan bıktım. alacağım varsa da almıyorum düşün yakamdan yahu. çevremdeki kimseye de tavsiye etmiyorum.
yanlış bilmiyorsam lgs ve yks öğrencilerine destek veren paralı bir platform.