bugün

entry'ler (19)

mankenlikte boy

ne kadar olmalı averajın altındaysa bile manken olunabilir mi? .

erciyes den egeye yatay geçiş yapılmalı mı

iletişim fakültesi bakımından yöneltiyorum soruyu .

tek bakışta 1 sayfa kitap okumak

Örneklerini gördüğüm bir olay nasıl oluyor, nasıl bir eğitim'den geçiriliyor insanlar bu duruma gelmek için? bende gitmiştim kursuna ama bırakın tek bakışta 1 sayfa okumayı 1 adım bile atamadım normal kendi okuduğum hızda okuyorum hala, neymiş düşünmeyin yazıları görün zaten beyniniz okuyacaktır vs vs bu konu hakkın da bilgisi olanlar ++ .

sürekli gülen insan

Gülümsemenin bile altında bi ton şey arayan gereksiz insan topluluğunu umursamayan güzel insanlardır ben dahil :) gülün devamı zaten geliyor :D aynı şekilde somurtmak mı istiyorsunuz yine devamı geliyor karar sizin .

sizce başarılı olmak nasıl bir duygu

kendinizce açıklayın nasıl bir his olduğunu .

kanat yıldız

şifreleme kitapları vardır daha fazla bilgisi ve tecrübesi olanlar yazabilir mi? .

gazi üniversitesi 2016 rts yerleştirme puanları

Millet 2016 da gazi üniversitesini kazanan varsa yerleşme puanını yazabilir mi ? teşekkürler .

gazi üniversitesi radyo televizyon ve sinema öneri

Millet ben burayı yazmayı düşünüyorum 3 üncü senem başarılı sıralaması ortalama 47800 alınmış 60000 ile girme şansım var mı ve önerileri alayım nasıl bir üniversite .

hobbit evleri ve hayatı

olsa da yesek hayalimdeki yaşam .

darebee

yorumları alalım .

flex999

kandırılmak .

nootropil etkili mi etkisiz mi

arkadaşlar her forum ayrı telden konuşuyor bu ilaç etkili mi etkisiz mi yardımcı olur musunuz ?

uzun saçın dışarı çıktığınız an yüze yapışması

ne köpükler, ne saç spreyleri, ne bakım kremleri işe yaramıyor arkadaş özellikle erkeklerde .

doping hafıza nın insanları kandırması

videolarını youtube veya başka bir yere indirdiğiniz zaman anında yakalandığnız bir kuruluş ve cezayı kitleyecek, ayrıca bence gayet güzel ama parası fazla doğrudur bütün önemli yazarların eserlerini türlerini biliyorum hayırlısıyla son 1 ayda 2 3 kez tarihede bakacağım edebiyatla birlikte gayet yararlı okuma isteği yoksa okuyamazsında çalışamazsında tek gerekli şey azim istek haydi tekrar düşünmeye davet ediyorum.

doping hafıza işe yarıyor mu

Evet arkadaşlar yarıyor efsane bi uygulama birbirine karıştırmadan 50-100 arası yazarın eserlerini aklıda tutabiliyorum amma velakin ne kadar işe yarar siz söyleyin (aynı şekilde tarihide) .

sözlükte ego kasmak

bi bok beceremeyen sürekli ezilen ama sanal dünya'da egosunu tatmin etmeye çalışan düşük seviyeli mahluk görünce dövüp bırakmanız önerilir.

insanların mutsuz olmasının tek sebebi

mutsuz olmak isteyen insana dünyayı verin yine mutsuz olmak için bir sebeb bulur.

geğirince ağızdan metan gazı kokusu çıkması

geğirince ağıza çürük yumarta kokusu gelir hayatınız kayar ben sürekli maruz kalıyorum bir yerim falan üşüdüğü zaman veya soğan lı baharatlı acı şeyler yediğinde ortaya çıkan hayat kayması.

doping hafıza

yakın zamanda sözel paketini aldığım firma 550 kağıt bayıldım, ama akılda kalıyor sınava yönelik, sınavdan sonra unutsanızda fazla sorun olmaz yeterki sınavdan yüksek alalım ama yine kolaya kaçtığınızzı sanmayın kıçınızı yırtıcaksınız yine izlemekle bitmiyo çalış 70 gün kaldı dimi yani .