bugün

bazı yazarların varlığını bile unutturan buton. donuz'u seviyoruz.
butonu denilen bişey de var.istemediginiz hoşunuza gitmeyen şahısları bu şekilde görmemeyi saglarsınız ona belirtip rahatsız etmek yerine.
kelime anlamı olarak ne ifade ettiğini bilmiyorum fakat huzuru getirdiği kesin olan buton.
adamlar yapmış dediğim buton. çok iyi geldi bu.
Seri eksileyenlerin kullanmalarını rica ettiğim buton. Boşuna yormayın o güzel parmaklarınızı. Bana böyle zarar veremezsiniz.

Ben mi? Ben kullanmıyorum. Acılar, tatlılar hepsi bir arada güzel.
mobil sitede neden çalışmıyor dediğim zımbırtı. dilerim en kısa sürede aktif olur okumak istemiyoruz o yazarları ki ekliyoruz donuza. dilerim en kısa sürede eklenir mobil site desteği.
3 aydır bulamadığım butondur. malmıyım neyim anlamadım.
allah çıkarandan razı olsun dedirten bir uludağ sözlük mucizesi. ekliyorsun trollü donuza kafan rahat ediyor valla. herkese tavsiye ederim.
stabil calismiyan button. eksi sozluk'teki troll buttonu cok daha temiz calismakta. mobil uygulamadan girmekte oldugum icin boyle bilmiyorum ama bir turlu tam verim alamadim su zimbirtidan.
Cennette arazisi, tapusu ve uşakları hazır buton.
donuza eklenen kişilerin entryleri mobildeyken görünüyor. ee ne anladık?
domuzun kök versiyonudur.
istenmeyen yazarların eklendiği klasör olarak algılanan lakin zaman zaman donuza eklendiği halde karşınıza çıkan yazarlar sayesinde hiç bir işlevi olmayan kelimedir.
Hayat kurtaran butondur. Sadece 10 kadar kişi ekledim, neredeyse tüm saçma sapan başlıklar gelmez oldu.

ancak daha fazla ekleme yapamıyorum, bir limiti falan mı var nedir?
buton geldıkten sonra ekledığım 45 kısıden 25 kısı su an silik yemiş...
amk bi sikim biliyoz da ekliyoz, bi skim biliyoz da bu butonu istiyoz.
ulan zall su sozluge ettıgın en ıyı guzellıktır su buton.. sagolasın yienim...
sözlüğün en mantıklı uygulamasıdır bence. birnevi trollsavar.
Azerbaycan Türkçesi'nde DOMUZ anlamına gelen kelimedir!
Bu adamların upladigi başlıklar da gözükmemelidir.
bir sözlük fenomenidir.
Gerçek hayata da eklenmesi gereken yararlı buton. Keşke ...
ferahlık veren buton.
basınca böyle bir serinleme geliyor.
(bkz: donuzlu)
nerde oldugunu bulamadıgım buton.
zall'a en az 10 defa söylediğim yetersiz buton.

eklediğin kişinin konuları solframe'de ve bazen yazarlar kendi kendine donuz'dan çıkıyor.

tam 398 kişi ekli şu an 300'ü 11. nesildir.

neslim bana bühtan etmiş yüreğimde sızım var..
küçükken kendinden ufak bi çocuktan dayak yiyen akabinde ağlaya ağlaya annesini çağıran çocukların sanal alemdeki cici annesi. çocuklara mı karakter aşılamalıyız anneleri mi olaydan dışlamalıyız kararsız kaldım.