bugün

Sen önce müslüman halinle 1 kilo pirzola al. Sonra ben deist halimle domuz eti yemeyi düşüneyim.

Ulan memlekette et lüks olmuş adamın derdi ne.
domuz eti zararlı olduğu için olabilir.
domuz çok pis bir hayvandır, bence sadece müslümanlar değil hiç kimse yemesin. zaten bu hayvan müslümanlara pis ve eti mikrop taşıdığı için haram kılındı.
imansızlığın şartlar:

1- domuz eti yemek
yemez yemez

kime ne ?

madem ki domuz yemiyor

dinciler bir kere versin.

tanım : ateistler yolsuzluk da yapmaz.
olsa yerim yani farkedeceğini sanmıyorum ama dana eti dururken de domuz yemem herhalde.
Aslında müslüman doğan,
Fakat sonra din değiştiren insan.

(bkz: müslümanlığâ meyilli ataist)
ateistim ama domuz eti yiyeceğimi sanmıyorum. senelerce kurtlu videoları izledim ulan ben.
şahsen ben kahvaltıda çomar yerim.
pis bir hayvanı midesi kaldırmıyordur. normal gayet. tadını da sevmiyor olabilir.
domuz değil de köpek yemeyi seviyordur.
her türlü katakulliyi yapıp domuz eti yemeyen dinliden bir farkı yoktur.
şablonkafa duruşu.

ben rakı içen rus,viski içen fransız gördüm.

eee?
sağlığını düşünen insandır, önüne gelen her besini tüketmez, domuz etini hüpleten obez amerikalılar ortada.
Bir süre sonra islama dönebilmek için açık kapı bırakmış kişidir. Ergenliği geçince.
"Ateist oldum domuz eti yemem lazım hemen " demeyen ateisttir. Sanki domuz eti yemek içi ateist olunmuş gibi..
Olsa belki yer. Ama yoksa muhakkak domuz eti bulup da yiyeyim demez.
domuz eti yemenin inançla ilgisi olmayıp damak zevkiyle ilgili olduğunu bilen ateisttir.
(bkz: ben)
sağlığına dikkat ediyordur zaar..

(bkz: allah öldürmez domuz öldürmesin)
sonuç olarak türk insanıdır. şöyledir ki domuz eti yağlı bir etmiş ki türklerde yağlı et sevmez.
ateizmi hıristiyanlıkla aynı şey sanan gerzek beyanı.

müslüman bir aileden doğan atesit, çocukluunda evinde domuz yahnisi pişmediğinden olsa gerek bu tada yabancıdır ve kişiler belli bir yaştan sonra kolay kolay aşina olmadıkları şeyleri tatmak istemezler.

gerçi her doğan müslümandı di mi? bak ben onu unutmuşum.
kuranda domuz etinin haram olmasinin nedeni pis bir hayvan olmasi seklinde belirtilmistir.
ateist diye buldugu her boku yemiyor insanlar.
eşek eti yiyen bunu bilen sesini çıkaramayan neden bu ülkede hayvancılık bitti neden allahın unuttuğu paraguay dan karkas et alıyoruz bile diyemeyen şahsın komşusudur.
sağlıklı bulmuyor olabilir. tadından hoşlanmıyor olabilir. vejeteryan olabilir. yaşadığı bölgede domuz eti kullanılmıyor olabilir. ateistlerin domuz eti yemesi gerekir gibi bi önerme hatırlamıyorum.
muhtemelen türk olan ateisttir.

türk milleti tarihin hiçbir döneminde domuz etine itibar etmemiştir.
benimdir o.
çok fazla yağlı olduğu için vücuda zararlıdır.