bugün

tavuk etinden yapma sucuklu pizzadır.
4 al 1 öde gibi ara sıra uçuk kampanyaları olan ama çük kadar büyük boy pizzasıyla hayal kırıklığına uğratan fast food zinciri.
Gittikçe dibe vuran, pizza yaptığını sanan pizza markası, tek kelimeyle rezalet pizza markası.
(bkz: dominos pide)
Annemi kaziklamislar 60 lira pizzaya vermiş kadın yazık ya.
kampanyalar incelenmeden asla gidilmemeli. çok pis sikiyorlar afedersin.
çok efsane kampanyaları olan fast food şeysi. mesela iki orta boy pizza 28 tl, ama iki orta boy pizza ve 1 lt kola 38 tl. matematiğim beni yanıltmıyorsa 1 lt kola 10 tlcik gibi bir şey. ya bunlar kampanya ne bilmiyor ya da ben bilmiyorum.

görsel
pizza hariç her şeye benzeyendir. evet.
Bu sefer oytunkarana katılıyorum, evet..
Hamur parçası.
aynı siparişi malum siteden verdiğiniz zaman hediyesi olmayan ancak kendi sitesine üye olup sipariş verildiğinde bir sefere mahsus 1 lt cola hediyesi olan pizzacı.
çok pahalıdır, açıkçası yanında gönderdikleri baharatos ve üzerine 3 lira ekleyip ekstra peynirli almadığınız sürece diğer pizzalardan farkı olmayan markadır*. yerli firmaları bu yüzden çok seviyorum, hem yarı fiyatına hem de kaliteden ödün vermeden pizza yapabiliyorlar. hele ki tek kişi iseniz ve karnınız acıkmışsa kesinlikle uzak durulması gereken belki ilk markadır. bir dönem büyük bir zarar yaptıkları için kuryeleri işten çıkartmak adına, internetten sipariş verip gidip almanız suretiyle büyük kampanya başlatmış ve gözümde gerçekten düşmüş firmadır. o dönemi hatırlayanlar var ise sosyal pizza da büyük kampanya başlatıp, kurye derdine son diye de manşet atmışlardır..
Bir pizza dünya kadar pahalı onun yerine bir et alıp ziyafet çekecen.
Ukala kasiyerleri olan pizzacıdır. Sadece işkenceye maruz kaldığımda yiyeceğim pizzadır.
evde yenilecek ise ev pizzasının yerini tutamayan pizzadır. eve sipariş verirsen buz gibi geliyor hamuru da tahta gibi oluyor anında. buradan yenilecekse yerinde yenmesi lazım sıcak iken.
Beğenmeyen yemesin zorla mı .
ürünlerinde et kullanmaz. sucukların, sosislerin salamların tamamı tavuktur.
Italyano'suna aş ermisligim vardir. O nasil bir lezzet.
her çeşidini tatmadım ama pizza diye ekmek arası sucuğu sıkıştırdıkları yer.
iskoçya'daki yeni pazarlama taktiği ile iskoç halkının gönlünde taht kurmaktadır. Geleneksel kıyafetleri kilt'i çalışanlarının da rızasını alarak ergonomik olarak tasarlamışlar ve sokaklarda dolaştırıyorlar.

http://blog.adgager.com/d...n-yeni-pazarlama-hamlesi/
nasıl sıçık bi reklam o ya.

annesini seven dominos söylesin. annesine sevgisini göstersin. parası olmayan annesini sevemesin mi ya.
pizzalarına pizza demeye 1000 şahit ister. pizza değildir o pişmiş hamurdur içinde malzeme yok çünkü. paranıza yazık.
kapıya siparişleri çok geç gelen, kuru ve ekmek hamuru gibi bi şey. yiyecekseniz dükkanında ve ince hamurlusundan yiyin.
hayatta o paralar etmez.
kırmızı et sandığınız sucuk salam sosis filan tavuktan.. bildigin bimden alıdıkları piliç sucuktan pizza yapıp 49.90 da kakalıyolar neyseki 1 alana 2 bedava da kazıkladım enayileri.