bugün

arsız ve anlamsız bayan modeli *
dolmuşta tabureye oturturulması gereken bayandır.
denk gelinirse kızgın demirin soğuk tarafı sokulasması gerekir. kendilerini birşey sanarlar lâkin koca götlerini göremezler. çoğunlukla yaşlı kokonadır bunlar.
kıllığına insanın gidip kucağına oturası gelir. *
kimin ne idüğü belli olmayan dolmuşlarda ( yazar burda içinde yirmi yolcu bulunan ve saatte ortalama hızı yirmi km. yi geçmeyen lanet olasıca minibüslerden bahsediyor) sapıklar tarafından vaktiyle ellenmeye, tacize maruz kalmış olabileceğinden, pek hoş olmasada böyle bir savunma mekanizması geliştirmiş kadındır.
-pardon şurdan bir kişi verir misiniz?
+hayır evleneceğim adama saklıyorum kendimi defol çabuk.
dolmuş şöförü : abla al o çocuğu kucağına
abla: benim çocuğum hiç olmadı
dolmuş şöförü: abla dolmuş ful çekiyor, biraz daha öle oturursan. çocukların olucak
kendisine yer verene'yan koltukta erkek varken oturamam' diyen yurdumun yaşlı teyzesidir.öyleki yurdumun güzel 2 insanını da cidden ordan kaldırtıp oturur inceği vakitte etrafındaki kızlara'ben kalkınca hemen oturun aman dikkat edin yanınıza oturmasınlar' diye ekleyip kapıya yönelirken önündeki bütün erkek engellere 'çekilin bakim kenarrlara!' diye dolmuşu dumur eden,e ama öyle görmüş öyle büyümüş diyeceğimiz teyzedir.güzel de etmiştir.
apartmanlarda merdiven başında sizi görüp ya bi köşede sabit bekleyen ya da direk evine kacan carşaflı cahil kadına benzerdir.belki de odur.
olmadık, günlük hayatta normal karşılanan olayları ayıp bulan insan tamamıyle azgındır toplu taşıma aracında yanına biri oturdu diye tribe giriliyorsa asıl günah ondadır.
eğer istediğini elde etmek istiyorsa, yeniliklere açık olmak zorunda kalan bayandır. diğer yolculara mesajını verirken caydırıcı bir etken olmak zorundadır.

(bkz: pimi çekilmiş el bombası)
(bkz: uranyum reaktörü)
ve hatta: (bkz: sevimsiz sürekli ağlayan çocuk)
göre göre alıştığımız ama insanlıktan nasibini almadığı için dövülesi bayan.
ağzına laf versen, kadın-erkek eşitliğinden girer, pozitif ayrımcılıktan çıkar.
ama daha yanına bir erkeğin oturmasına bile tahammülü olmayacak kadar medeniyetsizdir, kifayetsiz muhteristir.
tapulu malı gibi hemen en sağdaki koltuğa yönelip, o koltuğa sahip çıkan kadındır. geçmişte acı deneyimleri yaşamış olması muhtemeldir, şimdi de tedarikli davranıyordur. iki kişilik oturma düzenini tek başına işgal eder.
şişko bayandır. şişkoluğu yetmezmiş gibi bir de çocuğu olan kadındır.
(bkz: ve tekli koltuk icat oldu)
(bkz: şeriat)
Çemkirik, dört bir yanı market poşetleriyle dolu, 100+ kilo kapasitesindeki teyzedir.
bir kısımdan içinde bulunduğum grup.
metroda o kadar boş koltuk varken (ben bindiğimde bomboştur zira) pişkin pişkin yanıma geçildiğinde bir işkilleniyorum.

dolu olduğunda neysede bomboşken?!

evet itiraf ediyorum lanet olsun.
taksi tutması gereken bayandır dolmuş bir toplu taşıma aracıdır ve başkalarıyla yanyana oturmak kaçınılmazdır.
muhtemelen önceki deneyimlerini yenilemek tazelemek istemiyordur.
şurdan bi şirinevler uzatırmısınız?
yalnız parayı havadan bırakın
efendim
eliniz diyorum değecek
dumur
tamam atıyorum yakalayın
oley hala bakireyim
kendisini business class müşterisi zanneden bayandır. sanki fazla para veriyo aq. bi de öyle bir havaları var ki sanki kendi istemese dolmuş kalkmayacak. adı üstünde dolmuş bu, tamamen dolsa bile fazladan müşteri alınıyor, neden? insanlar ulaşmak istedikleri yere gidebilsinler diye. senin diğerlerinden ne farkın var ki? sen çift taşaklı mısın yoksa doğuştan silikonlu musun? işte buna nezaketsizlik deniyor..
cinsel ilişkiye hazır olmadığının kanıtıdır.

(bkz: sigmund freud)
defol git taksiye bin insanıdır.
muhtemelen çok kiloludur.o zaman saygı duyulur.rahat etmesi lazım.
aslında diğer durumlarda da üzücüdür.bir sorunu var demektir.kınamamak gerek.o da insan toplumla kaynaşsın.
huysuz olma ihtimali yüksektir.

yahu biraz kaysana, sevişmeyeceğiz söz; sadece uslu uslu oturup eve/işe gideceğim