bugün

entry'ler (60)

duymak için can atılan cümleler

Zeki olduğunuz kadar güzelsiniz de!

türkiye de hala yerde yiyen insanların bulunması

çağdaşlığı ota... bağlayan insanın düşncesi.

gece gece sinir bozan şeyler

sevdiceğin sürekli meşgul olması durumudur.

kemalistlerin paranoyak olması

müslüman düşmanı olmalarının sonucunda ortaya çıkan durum.Kısacası islamiyet düşmanlığı da diyebiliriz.

türkan saylan adına dizi yapan zihniyet

yüzüne tükürülmekten zevk alınacak zihniyettir!

sen anladıysan herkes anlamıştır diyen hoca

Hakeden öğrenci böyle cümlelere layıktır. hakedene hakkettiği gibi muamele yapan öğretmendir. tebrikler sunulmaması mümkün değildir.

kalem etek

kalem etek de neymiş sorusunu akla getirir.

tıpçı olmayanların kendilerine üniversiteli demesi

herkes tıpçı olsaydı, senin evini kim yapacaktı,çocuğunu kim okutacaktı,bilgisayarını kim geliştirecekti,davalarla kim uğraşacaktı...cekti caktı cekti caktı...tıpçı olunca her iş elinden gelir mi zannediyorsun!?zaten sen istesen de senin gibi düşünen bir insanla aynı katagoride yer almak bizi rencide eder.o yüzden sen kendine üniversiteli deme, tıpçı de! üniversiteli olmak bize yakışır.ülkemden boş insan mazarası!

yaran geniş aile replikleri

Zekai: bana milli eğitimn yanında çemkiriyor ya!
diyor davşanına.

ateist başlıklardan bıkmak

cinsel içerikli başlıklar görmekten bıkmış olmakla eş değer durum.
eş olmasa da denk diyebiliriz.

baba ben bu gece erkek arkadaşımda kalacağım

'küçük sırlar' dizisine replik olabilecek cümle.

kılıçdaroğlunun başörtüsüne özgürlük getirme vaadi

böylesine iğrenç, tiksinç,miğde bulandırıcı söylemlerle oy toplamayı düşünmek ve bu düşünceye kanıp da oy verecek akıl noksanlarının olduğunu sanmak...kelimelerin kifayetsiz kaldığı bir insan daha! Nöbetçiler atın bunu zindana, kaplanlara yem edin de kurtulalım!rezillik cık cık cık..!

sürekli cinsellikten bahsetmek

beyinleriyle değil donlarının içindekiyle düşünmeleri sonucunda ortaya çıkacak durum.

facebook tan soğuma nedenleri

evlenen kızların hemen soyadlarını değiştirmesi.ne meraklıymışsınız soyadınızı değiştirmeye allah allaaah!

müjdat gezen

çok okuyan değil müjdat gezen bilir.en azından kendisi öyle zannediyor.

bir erkeğin en masum olduğu an

çaresiz olduğu andır.
yüreğim sızlar...

baba ben kuran ı kerim e inanıyorum

allah'ım şükürler olsun diyebileceğimiz güzide anlardan biri.alnından öpülesi çocuk,yavrudur o yavru.

kemalistlerin hiç bir zaman çok zeki olamaması

doğru tespit.düşünceden yoksun zihniyetin hazin sonu.

sinan özen

radyoda denk gelmemle beraber sesinin bayağa içli olduğunu farkettiğim kişi.Hatta o kadar içli ki sözleri bile farkettirmeyecek derecede bir içlilik.allah allah!

candan erçetin

bahar şarkısı dinlendiğinde, bünyede aşık olma isteği uyandıran kişi.yanlış anlaşılmasın kendisine değil, başkasına...