bugün

entry'ler (534)

sözlük yazarlarının son okuduğu kitap

Cin ali macera severlere tavsiye ederim.

şort giyen erkek

Küçükken topu inşaata kaçmıştır.gay olma ihtimali yüksektir.

denize sıfır yerde büyümek

Oldukça güzeldir ama deniz sizin için sıradanlaşır. insanoglu yapısı geregi burnunun dibindeki güzellikle pek ilgilenmez.kilometrelerce yol yapıp ayda bir denize gelen adam bütün gün denizden çıkmazken siz sahilde denize bakar bakar acaba girsemmi dersiniz.

ilişkilerde yapılan hatalar

Hatasızlık beklemek.

tanrı türk kızını yaratmış ve demiş ki

Türk erkegine biraz haksızlık oldu ama onlarıda cennete alırız artık.

depresyon

insanlar tarafından uydurulan olmayan bir hastalıktır.arkadaşım hepimiz neşe saçmak zorundamıyız ben mutsuz olma hakkımı kullanmak istiyorum.

şaka maka sözlüğün 30 luk amca ve teyze kaynaması

Sübyanların şikayetçi oldugu durumdur.

biz amerikaya kafa tutuyoruz

Hani bi eleman vardı şirkette patronun arkasından atıp tutan patron gelince en büyük yalama olan nedense o aklıma geldi.

yeniden çağırılsanız askere gider misiniz

18 ay yapmış biri olarak direk söverim.

biz kızın size asıldığını nasıl anlarsınız

Bunu anlamanın pek çok yolu olabilir tabiki ama kızların kendini ele verdigi en basit yol beyendikleri kişiyi tanımak isterler ve çok soru sorarlar.

götten sikmenin günah olduğu gerçeği

Hadi git günaha sokma beni.

edirne erkeği

Yarısı alkoliktir kendilerinin akşam olunca mahalle bakkalında bile kurulmuş içki sofrasını görebilirsiniz.diger yarısıda küfürbazdır en iyi lafları sik amını gitsindir

sigara içen insan

Kafanızı çevirdiginiz her yerde görebileceginiz sıradan insanlardır.Her ne kadar son zamanlarda bir kesim tarafından dışlanmak istesenselerde günümüz dahilinde pek işe yaradıgı söylenemez.bu insanlar babamızdır annemizdir sevgilimizdir ve burda atıp tutanlar gerçekte ıyyggg igrenç kokuyosun diyemezler.

ben bu yazıyı geceye yazdım

ey gece ne kadarda birbirimize benziyoruz ikimizde yavaş yavaş tükeniyoruz.sen yalnızların sevgilisi ben sevgilerin yalnızı.

yeni aşık olmuş kişilere tavsiyeler

size şimdi tavsiye filan fayda etmez burnunuzun dikine gidersiniz.nasıl olsa işler bir gün boka saracak o zaman bulun beni size bir kaç tavsiyem olur.

doğru zaman doğru insan

404 not found

bebek tecavuzculerine muebbet hapis

bilindiği üzere idam cezası kaldırıldı.yerine ağırlaştırılmış müebbet gibi bişey veriyorlar.benim tavsiyem şudur ki bunlara sikinden tavana asılarak müebbet verilebilir.

dokuzuncu nesil haricinin sanki ezik olması

dokuzuncu nesil mi gelmiş pehh

her sabah erken kalktığı halde uyuyamayan adam

sabah erken kalkarak kahvaltısını yapıp yeniden uyuyan adamdır.

sözlük yazarlarının itirafları

sanırım bir kaç saat önceydi sevdiğim kız her şey bitti yazdı.senin canın saolsun sevdiğim sen öyle mutlu olucaksan öle olsun dedim.o kadar gururluyum yada aptalım ki nasıl biter neden biter sen bitti yazıyosun ama bende hiç bişey bitmedi diyemedim.sanırım hiç bir zaman diyemicem çünkü şu an içiyorum kafam bir dünya olmuş ama halen aynı gurur yada aptallık benimle birlikte.