bugün

entry'ler (106)

öldürmediğim her yahudi için sitem edeceksiniz

yahudiler bütün din kitaplarında lanetlenmiş bir kavimdir. Dünyanın sonuna kadar insanlığın başına bela olucaklardır.

7 şehit vermiş ülke halkının tepkisizliği

burda şehitleri konuşan topitoşların, şehit kelimesinin manasını ve açıklamasını tam anlamıyla bilmemesidir.

1 dünya savaşında arkadan vuran araplar

biz Türk milletiyiz. Arkamızdan vurulduk diye öç almak için masum insanları öldürenlere göz yumamayız. O yüzden lütfen bu salak saçma konularla küçük kapasitede olan sosyal görüşünüzü dünya geneline yaymayın.

çocukken edilen dualar

uyurken babamın öğrettiği dua çok popülerdi o zamanlarda. hala da öyledir. ne kadar babam popüler olmasada hayatımda

bisiklete 3 kişi binmek

öndeki demire otururr biri , bazen dümeni o tutar. diğeri arkada yer varsa orda oturur. harikadır. eskiden ama

kadınlara zevk veren şeyler

birgün gelicek görmeden sevişecek insanlar ve her aşkın bir bedeli olucak.

bilgisayardan insana bulaşan virüs

(bkz: seks yapıcak insan arayışı vürüsüdür)

her yeni eskir her yaşayan ölür

tahminen Bedüzzaman Said Nursi nin sölediği. çok anlamlı sözdür,

fatih sultan mehmet posteri çevreyi kirletiyor

işte o indirenler. FATiH SULTAN MEHMET in.
-- sultanım tez vuralım mı kafalarını kafirlerin
-- yok bırakın herkez ibadetini yapsın. Dediği. o kafir lerin torunlarıdır.

hoşlanılan kişinin çakma ayakkabı giymesi

bence her şeyi doğru söyleyince, çakma bir bedene sahip değilsen, çakma pantolon, ayakkabı felan önemli olmuyor. bir keresinde kulakları zıplasın bir kız vardı. netten tanışmıştım,
kamerada konuşuyoruz felan ama aşık olmuştum o biçim. Neyse dediki ne marka kot giyiyorsun. Dedim LEViS ama çakma dedim. kız yarıldı, ve bana dediki sonra. bu kadar gerçekci olmana aşık oldum dedi. olaya bak a.q aslında bire bir çakma ha hehehehhe:) yani sölemesem anlamaz. ama söledim manane ya. her yaşayan ölür her yeni eskir be abi.

dikkat çekememiş şakirtin sözlükte yaptıkları

ilkin bu şakirt denen insanları eleştirmek için. onlardan daha iyi bilmek lazım ibadeti, islamı ki? hoca efendi hz. dediği adamın iç yüzünü görmek adına. ki sen bence ospir çekip cunup yatan bir dünyalı olduğun için. ilkin şakirt in manası bul? sonrada saldır bu cemaate.

not: ben ne nurcuyum ne narcıyım, maneviyatımda güçlü değil. He seni nasıl eleştiriyorum. bende sen gibi. zokturuboktan bir adamım.. o sebeple.saygılar..

cinlerin topuk pası verme sorunsalı

bugün tanrının yarattığı şeylerle dalga geçip popüler olmak adına konular açan dürzü, yarında kendi nesli ile topitoş geçer. o yüzden bu konulara girme. cinler sana bir musallat olur. çükün ters döner. bir yerine girer. aman ALLAH korusun.

kemal kılıçdaroğlu nun namaz kılmaması

bu konuya yorum yapmak için, süper bir maneviyata sahip olmak lazım. O yüzden onun namaz kılması veya kılmaması beni ilgilendirmez. Hem sanırım alevi belki onların ibadeti farklıdır.

uzaylilardan gelebilecek ilk mesaj

5 knt atsana dünyalı, beleş msj yapıcam da.

her gün mini etek giyen dershane öğrencisi

gazoz kapağı bulup apış pantik oynanacak öğrencidir.
Erkek veya kız olduğunu belirtmemiştir, arkadaşımız.
Erkekse bu mini eteği giyen öğrenci, ki diyeceksin erkek adam etek giyermi?
diyeceğim ki? makyaj yapar mı? küpe takarmı? kaşlarını aldırırmı? kendini becertirmi?

aldatılan erkek ne yapar

yerse öldürür, yemesse bırakır? bence yemesin abi öldürceksin de ne olucak, iki dünyanda zindan.

mastürbasyon yapmam diyen kız

sürekli seks konularına yazan yazarları buluşturan bir seks konusudur.
hatta bazıları zevk bile alır bu entry leri okurken.
bırakın artık şu seks denilen vürüsü. artık beynininizi testislerinizden alın yerine koyun dediğim, hönkürdüğüm konudur.

dolmuşta yanına oturulmasını istemeyen bayan

dolmuş şöförü : abla al o çocuğu kucağına
abla: benim çocuğum hiç olmadı
dolmuş şöförü: abla dolmuş ful çekiyor, biraz daha öle oturursan. çocukların olucak

çocuklarımız namaz kılmasın bale yapsın

türkan saylan ın kuzu görünümünde kurt olduğunu gösteren bir sözüdür. Türk lük hakkındada inanılmaz sözleri vardır, meftanın.
Lakin tüm laflarını gider ayak yemiştir. Kendi cenaze namazını TAN SAĞTÜRK kıldırıp bale eşliğinde mezarlığa götürülüp senfoni orkestrası ile gömülmemiş, namazı kılınmıştır kişiliğin. ve onca yıl türbana, dine, türkiyeye karşı çalışan zartı muhterem, kafasına türban takmıştır son günlerinde. hatta bazı ülkemizi zortlatan gazeteler. manşet yapmışlardır.

sabit durup aşık olunmayı bekleyen erkek

gökden kızın düşüp kucağına, aşık olacağını zanneden kişidir.
ama bilmez gökden düşen bir ağırlığın onu öldüreceğini veya tutamassa öleceğini.