eskidendi bunlar. saf ve temiz aşkların sevmesiydi. doğru olandı. şimdi ise en kısa sürede bir piç erkekle aldatılmaya neden oluyor. yazık.
(bkz: ten tene değecek arkadaş)
argoda da ifade edilen bir söyleniş biçimi olan durum. neyse... ama cidden böyle bir şey var.
sanirim hayatim boyunca bir erkekten duydugum en anlamli soz:-seni kendimden bile korumaya calisiyorum.

bir abi edasiyla, bir can yoldasi edasiyla "sacinin teli icin dunyayi yakarim, seni korumak benim odevim" diyorlar ya hastalari oluyorum.-melekli gulucuk-
Isyerinden bi cocuktan hoslaniyordum. Daha dogrusu o benden hoslaniyordu, sonra onca sure etrafimda dort donup sekerlik yapinca ben de hoslanmaya basladim. Efendi, melek gibi cocuk. Aradan bikac hafta gecti seksli meksli bi seylerden bahsetti isyerinde. Dunyam basima yikildi. Sigara molasina ciktim balkona, yarim saat agladim. Hayallerim yikilmisti. Benim melegim nasil oyle seylerden bahseder? Beni nasil bir kiz olarak goruyor?
Dokunmaya kiyamadigin insanin iki gun sonra kici kalkip seni terkedecek, baskasina yar olacak ve o yar oldugu kisi senin dokunmaya kiyamadigin insani...
(bkz: benim güzel kanaryam dokunmaya kıyamam)
Siz böylesine delikanlıca severken, sizi hiç düşünmeden birileriyle çatur çutur sevişiyorsa ve siz bunu ôğrenirseniz. Ölmek istersiniz ya da öldürmek.
dokunmadan sevilir mi sevgili sözluk yazarlari sevdiğinin sacini koklucan ellerini tutucan kollarinin arasina alican dokunmadan sahiplenilir mi Allah aşkına? (bkz: tamam lan edebiyat yapma)
bu devirde terkedilme sebebidir. kizlar nedense pic erkeklerden, kendileri ile ilgili fanteziler kuran erkeklerden hoslaniyorlar.
yine de sen bilirsin.
dokunmadan seks olmaz. ten tene değecek ağa. filmde duymuştum. doğru.
insan o kadar çok sever ki bazen dokunmaya kıyamaz
küçükken bu söz saçma geliyo insana ama
daha sonra anlıyo nedenini .
Saçma bir ergenlik sendromu. Senin dokunmaya kıyamam dediğini başkası çatır çatır götürünce insanın aklı başına geliyor.
Bir çocuk vardı. O kadar dokunmadan seviyordu ki boğazıma bir şey takıldığında sırtıma bile vurmadı çocuk. Ölücem yalnız, insan bir vurur bu kadar şuursuz olabilir mi bir insan?
zamane ergen piçleri anlamaz. her şey sikiş sokuş değil be olum.
sevdiği kişiyi manolya sanıyor olabilir. https://www.youtube.com/watch?v=DVHwqLPVOu8

(bkz: koklamaya kıyamam)
Kaldı mı öyle temiz sevgiler diye düşündüren, aşkın en temiz hali..
Bunu birtek hazirlanmakta olan kebaba yapabiliyorum.
kafasını kanepeye vura vura seveceksin ki kız da sevildiğini anlasın dedirtenzo.
sen dokunmaya kıyamazsın, o da gider dokunacak birini bulur.
Saçmadır. Bir insana dokunmayacaksan , sarılmayacaksan , öpmeyeceksen, hatta yatmayacaksan neden seviyorsun ? Aşk = Sex - Sex = Aşk . Bu böyledir. Dokunmaya kıyamadan sev diyenlerin tamamı otlakçıdır. Edit : Dokunmaya kıyamadan sev diyenler eksilemeye devam * .