bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  (bkz: murder on the orient express)
  1 ... denek
 2. 2.
  bir agatha christie polisiye romanıdır. bir çok kitabının kahramanı olan dedektif poirot olayları çözümlemektedir. konya ve istanbul şehirlerimizin isimleri romanda geçmektedir.
  ... vejeteryan cinekop
 3. 3.
  Kitabın sonu hassiktir çektiren bir agatha christie eseridir.
  ... ekonomiktuvaletkagidi
 4. 4.
  iyi niyeyle cekilmis bir filmin ayakta alkislatan kitabidir.
  ... 3 tam 1 robot
 5. 5.
  Agatha'nın beğenmediğim romanıdır. Tenis kortundaki cinayetin anlatildigi roman kadar olmasa da kötüdür zannımca.
  2 ... cockolate
 6. 6.
  10 kasım itibari ile vizyona girecek olan film.
  başrollerini kenneth branagh ve johnny depp' in paylaştığı gizem türünde bi filmmiş, aynı zamanda bu alanda ilk akla gelen isim olan agatha christie' nin aynı adlı romanından uyarlanmış. izlemeye değer gibi görünüyor, merakla bekliyorum.
  3 ... kahvekompostosu
 7. 7.
  Cinayeti bilmem de doğu ekspresiyle kars turu güzel oluyor. Bembeyaz manzara,donmuş göller muazzam. iyi şeyler geliyor aklıma napayım.
  2 ... jackcemm
 8. 8.
  Harika bir film. 1930’lu yıllarda istanbul’dan Paris’e uzanan bir yolculuk ve trendeki gizemli cinayetin çözümünü arayan Harika bir dedektiflik hikayesi. Küçük bir kızın öldürülmesi ve ‘intikam’ üzerine işlenen bir başka cinayet. 1930’lu yıllarda doğmak vardı.
  1 ... ilhamperimnerdesin
 9. 9.
  Bugün izlediğim film. Beklentileri karşılayabilen film olmuş fakat benim gibi beklentisi çok yüksek olanlar ufak da olsa bir hayal Kırıklığı yaşayabilir. Kötü mü asla. iyi bir film ama çok iyi diyemem. Yine de izlemenizi öneririm. Piyasada iyi denebilecek film bile zor bulunuyor.
  1 ... bir deniz hikayesi
 10. 10.
  ilk defa Türk insanını aşağılamayan bir doğu ekpsresi çekilmiş ve bu içimizdeki irlandalıları rahatsız etmiş utanmadan bu güzel filme kötü demişler. dvd si çıkar çıkmaz alacağım
  1 -2 ... senrey26