bugün

ne zaman nickini görsem 'yine mi ders çalışmıyor ki bu, dur bunaltayım şunu ders çalış diye' dediğim yazar. **
hiç ummazdım oldu bu sonbaharda
hediye gibi geldin hoş geldin *
doğrusu hiç ummazdım aradın bu mart ayında olacağıdı. * niye mart onu ayrıca soracağım zaten kendisine. *
bugün söz verse 5 bilemedin 6 ay sonra kesin tutar yazarı.*
yazarlığını sildirdiği dönemde bile bağları koparmamış yazardır. * *
ayrıca bana pavırrencir demiştir, oysaki ben vizyon sahibiyim.**
telefonla çok konuşmayan bu bünyeye bile 4 saat * telefonla konuşturmuş insan olarak tarihe geçecektir. *
*
bir sonbahar ayında tanışmıştık kendisiyle, eylüldü.20 sinden önce.annem hastaydı, ama annem ısrarla iyi olduğunu söylüyordu.değildi ama.ne uyuyabiliyordum, ne ağlamadığım tek bir an vardı.saat sabahın 5iydi.annemle ilgili yazdığım bir yazıdan sonra birden sarı ışık belirdi sağ tarafta.''geçmiş olsun diyordu, neyi var?'' anlattım, anlattım, anlattım.dinledi ve çırpındı yardımcı olmak için.başını şişirdiğimi düşündüğümü söylediğim de bir de fırça çekti sabahın ilk ışıkları belirirken semada.sonra ''aman yeaa'' deyip geçmedi, araştırıp soruşturup bulduğu bilgilerle tekrar buldu beni. * kendisine de söyledim ya buraya da yazayım. kardeşim yok benim, en küçük benim.ama çok çok isterdim bir kardeşim olsun.sen çıka geldin.*

--spoiler--

Ağlıyordum yalnızdım, seyirciler, sahneler
Sonra sen geldin, arasından sislerin
Büyük yakaların vardı gösterişliydin *
Dedin ki ben dekeo * .... * * savaşçısı
Yalnızlık bitti sil gözyaşlarını
* *
--spoiler--

ayrıca ellerini merak ettiğim yazar.* *
sinirlendirilmemesi gerek çok tehlikeli olabilir. ** *

ayrıca odadan kovduracaktı neredeyse beni, ama ders çalışıyormuş lan, matematik sorusu sordu bana.kovulsam da gam yemem yazarı.bir de alınabiliyor, alındı yani, bana hem de pavırencırına, çakidebalboasına.şaşırmadım desem yalan olurdu neyse ki çabuk geçti. * * ** *

ne diyordum, burnumu sevmiş ama sanırım beni sevmedi.o kadar duymamazlığa vurdum, 2 kez de aynı cümleyi kurdu sözlük. oysaki ona daha önce de demiştim, eksik olmuş.'yılmazı msn den silceğğdin, beni arayacağğdın ve de seveceğdin lan' yazarı.

-sen hiç xxx e geldin mi?*
+bu yaz oradaydım, yaz okulunda.
-a-a, yyy de.
+evet, oradaydı.
-belki de karşılaştık ya yolda falan.
+yok lan, karşılaşsak tanırdım. * *
bir de şu konuşma var ki, ''aman tanrım!neler diyoruz lan biz'' dedim, eminim o da demiştir.*
-hadi önce sen kapat.
+tamam, hadi sen kapat.
-yağh hadi kapat dedim.
+ama sen kapatacaktın önce.
-napıyoruz biz lan hahahah
+hahhaha farkettim, hadi tatlım sen kapaağt.
-puahahhah hayıııığr hadi aşghum sen kapaaağt.
+aşkım mı, ıyk, o lafı hiç sevmem.
-ne diyem mahmut mu diyem.hadi mahmut, hadi kapat telefonu koçum.
+oldu aslanım, iyi geceleeer. *
şöyle bir düşündüm de gece gece çok saçmalamışım.

gece gece çok çok güldürmüş/gülmüş yazardır.dosttur, kardeştir, insandır.hem de iyi bir insan. iyi ki var.
kafa iznine ayrılmış gözlüklü yazar * . 1 ay sonra seni burada bekliyorum ha. seni kızdırmak eğlenceli şey.
şu an gördüğüme göre toplam entrysi 1881 olan yazar. çakal seni.
Ayrı geçen birlikteliğimizin bir yılı doldurmasına kalan zamanın kırkının çıkmasını beklerken, neden daha yalın bir cümleyle giriş yapmadığımı sorgular halde buldum kendimi. özesefleşi* yapma aşamasına geçecektim ki bir kez daha anladım bu ayrılıktan hiç bir şey anlamadığımı. Onun için bir yıl daha görüşmemeliyiz sanırım. tabi bu karşılaşmamızın üzerinden geçen zaman dilimi bir yılı doldurduğunda, yıldönümü hediyesi olarak bana yeni bir huni alamayacağın anlamına gelmez dkomnenos. Bana ulaşmak için ne yapacağını hatırlıyorsun di mi? Santral çıktığında benimle konuşmak için biri, sadece dinlemek için başka biri gibi tuşlamalısın, unutma!
salamın aleyküm! diyerek söze başlamak istediğim yazar.**
''olm senin sorunun ne la'' yazarı *
beni korkutunca ''muahahahahahah'' deyü güldüğünü tahmin ediyorum sözlük.sayesinde gölgemden korkar oldum.
ayrıca da sabahın saatin 3ünde 4 ünde abimi-ablamı, eşimi-dostumu ''ben etütten odama inene kadar konuşun la benle'' diye aradığım için dalga konusu oldum.alacağın olsun yazar.
ayrıca da ''hağ-nıım hağ-nım benim çoçuklarım onlar.'' demek istediğim yazar.*
uzun zamandır demiyordum, içimde kalmasın.ders çalış lan yazar!olum ders çalış lan!anlıyon mu?anladın de mi beni?hı? yazarı.
hikayenin devamını hatırlamamak için anlatmadığım yazar.sağlıcakla kalasıca, bol bol test çözesice.:)
iyi ki doğmuş, iyi ki var yazarı!
tam da bildiği gibi sms hakkım yok, yeni saçları çok güzel olmuş.uvv, çoh yahşuklu oldun lan.*
üzülme olum ne olursa, ne olmuşsa, olmak ya da olmamak.hımm işte tüm sorun bu.ne diyordum, ben de bavul hazırlıyordum aslına bakarsan, ama mesajlarını görünce gitmeden bir şey yazayım sana istedim.hoş sanane lan benim gidip gitmememden, niye dedimse işte.* bugün senin günün, 365 günde bir oluyor hani, ya 29 şubat'ta doğsaydın ha?ha? hağ, anlıyon de mi lan? *çikolatalı pastadan bana ayırmazsan da adam değilsin!*
iyi ki varsın, test kitapların da iyi ki var.bazen sen bilmiyorsun ama hiç beklemediğim anda attığın, beni konuya bodoslama soktuğun mesajlarını okurken sırıtıyorum kocaman, mutlu oluyorum nedensiz.bugün doğum günün deyü ders çalış demeyeceğimi sanıyorsan yanılıyorsun, saat 00:00 oldu mu al eline kağıdı kalemi, az kaldı bak.her an ağlayabilirim * *
kısaca, iyi ki varsın ey yazar!salam olsun sana ey yazar!ve de hağ-nıım hağ-nııım doğum günün kutlu olsuğn!canım benim.nice güzel yaşlara.gönlünce yaşa!
nick altına yazdığım bilmem kaçıncı entrym bu.
olm normalde sevmem bu nick altı yazma zımbırtısını.
en azından aynı yazara zibilyon tane yazmam.
amma velakin gecenin şu saatinde attığın mesajın akabinde bir şeyler yazmak zorunda hissettim kendimi!
sen dekeo!evet evet sen olum, neyini anlamadın la bunun!*
birincisi, ''haynııığm haynığm o benim replikim!'' * ama sana da pek bir yahuşmuş. * *
ikincisi, lan madem evine çağırıyon azcık toplar insan ortalığı * ayrıca o trigonometri sorularının hepsi bitecek duydun mu hığ, ha?ve de bir sorun olursa yaz ben sana burdan çözer yollarım, sormazsan dizini kırarım karate biliyom ben *
üçüncüsü yarından tezi yok nüfus cüzdanını ve de üç fotoğrafını kap gel nüfusuma geçireceğim lan seni.çoraplarım da senin olsun önümüz yaz ! * önüne bak o sorular bitecek, madden olmasa da manen yanındayım.''ey ruh'' demen yeterli, ya da ben binayı yakayım, perdeleri de havalandırabilirim, olmadı fotoğraflarda çıkarım bak, çoh otoriterimdir uv yea! *
o soruları anlayarak çöz hağ-nıım yazarı! bir de çay tiryakisiymiş, buyur burdan yak.:)
saygıdeğer güzel insan, hep beraber uludağ'da entry'leriyle gülmek ümidiyle. saygılar.
--spoiler--
ne olursa olsun asla geç değildir ya da benim durumdaki birisi için asla erken değildir.
Kim olmak istiyorsan olabilirsin, bir zaman kısıtlaması yoktur, istediğin zaman başlayabilirsin.
Değişebilirsin ya da aynı şekilde kalabilirsin.bunun bir kuralı yoktur.
En iyisini ya da en kötüsünü yapabiliriz.
Umarım sen en iyisini yaparsın, umarım seni korkutacak şeyleri görebilirsin.
Umarım, daha önce hissetmediğin şeyleri hissedersin.
Umarım,farklı bakış açıları olan insanlarla tanışırsın.
Umarım, gurur duyabileceğin bir hayat sürebilirsin.
Eğer hiç birini yapamazsan umarım tekrar baştan başlayacak bir güce sahip olursun.

Bazı insanlar nehir kenarında oturmak için doğmuştur.
Bazıları üzerlerine yıldırım düşmesi için
Bazıları iyi bir müzik kulağına sahip olmak için
Bazıları sanatçı olmak için
Bazıları yüzücü olmak için
Bazıları düğmeci olmak için
Bazıları Shakespeare okumak için,bazıları da anne olmak için.ve bazı insanlar da dans etmek için...
* ** *

--spoiler--

yarınki sınavında başarılar dilediğim, teyzesine de selam söylemek istediğim yazar.* **
nerede çok garip bir olay var aha bu orada yazarı.
yorulmuştum uyuyacaktım, telefonum da hep sessizdedir* sonra ''pöff'' dedim, ne sıcak hava.* * neyse kalktım saat kaç olmuş diye telefona baktım ki bir mesaj gelmiş, sms hakkım bittiği için * * ** ne diyordum, cevap veremediğim yazar.
fekat ama lakin ancak ibretlik bir şey oldu, mesajın ardından sözlüğe girdim, (#16291671) entrysini gördüm, o da nesi!lan yine bebek ağlaması!! lağğğn dedim, yoksa?!?

tekin olmayan yazar, paranormal hareketler bunlar.bebek sesi lan, balkona çıktım gelen geçen yok!olm iyi ki kilometreler var aramızda, çoh tırsıyorum senden!
saygılar yazarı.
edit:aha yine ağlıyor lan!?!
edit2: ekolu ağlıyor mübarek, hiç kimse yok ortalıkta!seni hınzır, topla git elemanları.*
muhabbeti hoş, müzik zevki hoş yazar. ama avenged sevenfold önerdi, orada gözümden düşer gibi oldu *
Kahveyle kafayı bozmuş yazardır. Tamam gelicem gelicem
Anladığım kadarıyla efendi bir yazar. üstelik spordan da hoşlanan ve ilgilenen birisi olması saygı duymama neden oluyor. böyle yazarların çoğalmasını umuyorum.
1081-1185 tarihleri arasında, bizansı yöneten hanedandan esinlemiş bir nike sahip olduğunu düşündüğüm yazar. ***
kendisini an itibariyle açlık kardeşliğine davet etmekle beraber, yemek yapmayı biliyorsa lütfen beri gelsin denilesi yazardır.
hoş gelmiş yeni yazardır.
-kimse, kimsenin acılarını anlamadı şu dünyada -herkes herkesi anlasaydı bu kadar çok arkalardan vurmalar asla olmazdı - şu dünya dediğimiz bokta -zaten sevmiyorum şu dünyayı kimi zaman!!
-herkes ki -herkesin sevişmelerinden haberdar değildi ki ''yollu'' damgasını da vururdu - kaç kişileri sattılar fuhuş bataklığında işte ''bu yüzden''
- o kadar çok şaire tuzak kuruldu ki bilemezdin sendir -kaç isyandır bu!!!
-zaten-kimilerinin sözlerinden ben de anlamadım ben de anlamdıramadım ''neden'' böyle konuştular diye !!!
-kimse, kimsenin derdinden anlamaz -hem de hiç kimse aslında ''hayırlısı'' der geçer düştüğünde ise -bir kez daha arkadan vurur !!
-kaç kez olmadı mı bu vurmalar -vuruşmalar biz kimseye güven duymazdık şu hayatta
-yalandı kimlerin sözleri
-ben de anlamadım ki...

sonrası bu ayakta kalma savaşımızda yalnızız yine bizdir -tüm savaşlara ateşkeslere -hapis olduğumuz dünyaya!!!

not, imla
-niye büyük şaire tuzaklar kurulmuşken
*anlaşılamamışken
ben gibi -amatör şair anlaşılmış ya da anlaşılmamış çok değil!!!
onlar üstat -ben çırak
-daha öğrenecek çok şey var -onlardan
-herkesten
-var git yoluna yiğidim -
daha yenecek çok ekmek var!!

(iyi günler -güzel geceler)
paranormal olaylar yaşatan yazar.ruh sağlığınız için uzak durun. *
bu yazara rağmen yalnız kalmayı, tek başına olmayı seven bir insan olarak belirtmek isterim ki tekin değildir.hiç hem de.bir kaç olaya değinmek istiyorum.
dün oda sefam sona ermişti. oda arkadaşlarım geldiğinde bu yazarın bana anlattığı olaylardan birini anlattım onlara.sonuç?
tek kişilik yatakta 3 kişi yatmak zorunda kaldık.ağzımı açsam millet çığlık atıyordu.güvenlik geldi sessiz olmamızı söylemeye.korktuklarını söylediler oda arkadaşlarım ve olaylar gelişti gelişti.sonuç?
güvenlikçi abla da diğer yatağı çekip yanımıza kıvrıldı!ne kadar tehlikeli olduğunu anlamanız için bir kaç örnek daha vermek istiyorum sözlük. *

bir kaç günlüğüne arkadaşımın yanına gittim, kendisinin de haberi vardı tabi.neyse, arkadaşım uyudu.su almak için mutfağa gideceğim, gitsem mi, uyanır mı gidersem falan diye düşünüyorum, saat gecenin 3'ü.neyse dedim.yalpalaya yalpalaya telefonun ışığıyla koridoru geçip suya ulaştım.tam içmek üzereyim, gelen mesaj:''susadın sen şimdi, kalk iç lan suyunu.bebek sesi yok tabi, arkadaşın da var yanında niye korkasın ki de mi.git mutfağa lıkır lıkır iç suyunu.geç uyu sonra.'' gibisine bir mesaj attı bu şey.* *
bir bardak suyla bir insan nasıl boğulma tehlikesi atlatır bilir misiniz? ben bilirim.böyle bir yazar bu işte.

yetişkin insanların barındığı, anne babamın hatta komşularımızın bile kime ait olduğunu bilmediği bebek sesleri var bir de.hepsi ama hepsi bu yazarla tanıştıktan sonra oldu sözlük.

geçen gün odada tekim, aradı bu şey *
dekeo: +
ben :-

+lan sana komik bir şey anlatayım da gül azcık.
- ** ?!? hııııııı.komik derken??
+bak şimdi bir arkadaşımın bir sevgilisi vardı.arkadaşım hasta falan.sevgilisi öleceksin sen demiş ama o ölmemiş sevgilisi ölmüş.
+lağn!olm nesi komik lan bunun insanlar ölmüş?!?
-ama o herkesi ona benzetiyor falan.
+komik olan kısmı kaçırdım sanırım?!
-ahahahahaa hayır sersem dur işte.anlatıyorum!
.

sonuç: komik değildi.hatta korktum lan.gece lambasının ışığından bile rahatsız olan bir insan olarak balkon lambasını bile açıp uyumaya çalıştım.kapıların arkasına sandalyeleri ittim falan.

ertesi gün.

arkadaşım:+
ben: -
muavin:*

+chucky2 bütün gece ders mi çalıştın lan kıpkırmızı gözlerin?
-yok be, şu benim manevi kardeş var ya cinli çıktı.çok tuhaf şeyler anlattı bütün gece.
+ben de çok korkarım bak sakın anlatma.
-ne anlatıp tekrar hatırlıycam be, biber gazıyla kendimi etkisiz hale getirecektim en son uyuyayım diye.
+ahaahhaah ilahi lan.
*evet ne alıyoruz burdan.
-bir öğrenci bir cin.
*?!?!? * * *
--spoiler--
savaşım
isim
isim Herhangi bir amaca erişmek, bir güce karşı koyabilmek amacıyla bir kişi veya grubun sürekli çabası, mücadele
"Belki de kanıma bir savaşım tutkusu şırınga edilmiş, her zaman bir amacım var." - A. Ağaoğlu
--spoiler--

http://www.tdk.gov.tr/ind...S.506c3027371350.16944902
sohbetinden yazdığı entrylerden anlaşıldığı kadarıyla efendi olan yazardır, sevilir, sayılır efenim.
candır candır.
başlı başına hanımdır efendidir.
başımın tacıdır .
sözünde duran bir yazardır. "küpe al bana" dedim. "alıyım" dedi. "tamam bu iş artık sende" dedim. "tamam bende alcam" dedi. o son kelimesi "alcam"'ı ne zaman dediğini hatırlayamıyor olsak da bugün berabercenek gidip aldık efendim, yani o aldı. hatta çıkarken "başka bir şey istiyor musun?" diye sordu. ben de buradan başka ne isteyebilirim bakışı atarak "teşekkürler" deyince de güldü. diğer tekini de kendisi kaptı. sağlı sollu takmış olduk.

bunu kaybedersem onu alırım, kaybetme sakın. gerçi ben bunu kaybetmem ama sen de onu kaybetme.*
güzel bir saat geçirdik bugün kendisiyle. planımızda olmayan bir durum baş göstermiş olsa da iyiydi. halletcez zaten biz onu.
dekeo :+
chucky2: -

--spoiler--
+ha bu arada seni seviyorum, bir de şey diyecektim.
-tamam da neden ki?hahaha ne diyorum ya ben.
+odunsun, biliyorsun değil mi?
-evet biliyorum, allah da beni böyle yaratmış.
+alınmıyorsun değil mi?
-yoo, ha chucky2 demişsin, ha odun demişsin.ikisi de benim.ahaha.
+evet, öyle.ahahaha.

+tamam da bir şey söyliycem.bir kez aradım ya seni açmadın, hadi açsın lütfen dedim ve sen açtın.hayır sessizde telefonun hep, yanında da olmuyor nasıl gördün?
-lan yapma lan, olm korkutma beni.ışığı yandı tuş kilidi sandım, baktım hala yanıyor.tuş kilidi değildir dedim.sonra sen çıktın.

--spoiler--

paranormal falan amma seviyorum ben bunu yazarı.seviyorum derken çok seviyorum yani.baya çok, kocaman.zeki, çevik, atılgan, gözüpek öhm...ne diyordum zekasının hakkını vermezse ne yapacağımı biliyor o.* ahahaha.

bu da ''her çocuk özeldir'' den eğlenceli bir sahne.* * *
http://youtu.be/sowNOgO718c

gerçekten çok sevdiğim bir yazar.
nick altını bu kadar dolu görünce öldü sandığım yazar.

^^ ve sonrasında yazarı öven bir milyon tane cümlecik.