bugün

djarum marka kretek in fişnelisi. kokusu güzel ama tad olarak pek fazla fişne alamıyor insan. o zamanda neden o kadar para veriyom ki lan buna diyorsun tabi.
djarum'un kirazlısıdır. bulunması kolay değildir. bulunduğunda ise hayal kırıklığına yol açar. sıradan bir kretektir. alamazsınız kirazın tadını. ancak izmaritinden gelir hafif. biraz da kokusundan. karanfil işte. izmariti pembe, tütünün bulunduğu bölüm beyazdır. şekil yapmak için bire bir.
içen arkadaşlara göre verdiğin paranın hakkını vermeyen kretektir. vişne tadı alınmıyormuş çok fazla. üstelik az bulunduğu için djarum black'ten de pahalıdır. bana sorarsanız egzotik tad istiyorsanız djarum vanilla, gafa yapsın aga diyorsanız djarum super. benim favorim ise djarum menthol.
bostancıda bol miktarda bulunabilen djarum modeli. oldukça hoş bir tadı var. karanfil ve fışna oldukça hoş bir karışım.
Opium blackberry soyundan gelen, kuvvetli, asilzadelerin kani bozuk olan turlerinin tercih ettigi tutun urunudur.
tadı süper olan bir sigara. içerken kirazlı pasta yiyor hissi bırakır bünyede. en zor bulunan djarum türüdür.
Gece sigarası, karın doyurur.
diğer djarumları pek aratmaz. bir de çok hafiftir, keyifliktir, ayda yılda birliktir.
içmeden önce yalamak istenen sigara. sonrasında da çıtır çıtır içilen.
içilmesi gereken tek sigaradır. zira çok fazla içirttirmez kendisini. günde 5-6 tanesi yeterlidir. ayrıca farklı bir cool havası vardır. kirazdan daha çok karanfil tadı alınması ise cabasıdır.

görsel
fişneli sigara.
beylikdüzü civarında nerede bulabilirim ? bilen biri mesaj kutumu yeşillendirirse sevinirim.
djarum un bütün şeyini denemiş bi insan olarak diyebilirim ki black in arkasindan gelen en iyisi budur.

tabi camel green veya winston içen bir bunyede onlardan sonra su buhari cekiyomus hissi verebilir.
Orospu djarumu diye de geçer bu karanfilli sigara , bana kalırsa lezzeti bok gibi aroması yetersiz , djarum menthol kadar olamayacak sigara.
Djarumun Vişneli kretekidir. Öyle sigara niyetine değil de ara sıra keyif için icilebilecek tütün ve karanfilden oluşan sigara. Ben black'ten daha çok bunu severim. içerken ağzı ve burnu vişne kokusu doldurur, onun dışında içim süresi uzun ve sigaraya göre içimi daha zordur.

Sık bir şekilde icilmemeli aksi halde boğazı acıtabiliyor. Bir de kana rengini verdiği söyleniyor *
Severim. Aşırı hafif, güzeldir yanii.

13 tl olmuş lan.
Bayan sigarası.
Seksi tadı ve şahane kokusuyla güzel bi kadınla Boğaz manzarasında buluşulursa bu meret sonrası size kalan tek şey pompaaaaa.
Tecrübe konuşuyor.
Not:o kalitede bi Harun'da her yerde yok bilginize.
Bunu bile Stephen curry diye okuduysam sikinti bende.

Karanfillisi visnelisinden guzeldir.
Seveni var alıyoruz.
kola,viski,çerez,cherry,kumsal ve gece.
not:viski olmasada olur.
Şekil sigara fakat bi Black değil.
Denemeli misiniz? Kesinlikle denemelisiniz.
Sigarayı içerken vişne kokusunu geç... sigara paketi koyduğun yer vişne kokuyor direk. Vişne şuruplu sigara diyebilirim günde 1 taneden fazla içmemek gerekir çünkü aromasi çok fazla ve vişneyle boğulabilirsiniz.
Visnelisinden karanfil tadı aldigim puro.
hafif ve güzeldir. alalı iki hafta oldu ve 4 paketten sadece biri kaldı. özleyeceğim..
sigara olduğunu anlamak için 7 entry okudum.
Geçenlerde tobacco shopun tekinden aldığım keyif sigarası. Karanfilli olanına göre (bkz: djarum black) aroma yoğunluğu az vişne tadı veren sigara. içimi hafiftir ancak normal sigaralara göre daha doyurucudur, yani günde en fazla 4-5 adet içmeniz yeterli olacaktır.