bugün

direksiyonu iki eliyle çeviren erkektir.
ileri sürüş teknikleri nedir bilen erkektir.

kodumun veletleri sonsan 5 bin km yol yapmamış, burada belki milyon kilometre araç sürmüş insanların erkekliğine laf söylüyor.

siz gidin ellerinizi bırakarak bisiklet sürün, abilerinizin işine karışmayın. büyüyünce siz de öğreneceksiniz.
Aklı başında, 09:15 nedir bilen, olur da bir aksilik çıkarsa doğru zamanda ve doğru şekilde reaksiyon göstecek ve ırzınızı arabanın altından koruyacak erkektir. Dosta güven, düşmana korku salar. Rahatsız ederse camı açar.
erkek arkadaşıyla buluşmaya giderken kaza yapmaktan korkan erkektir.
direksiyon 09:10 pozisyonunda tutulur, çünkü bu ani ve seri manevra yapmaya en elverişli direksiyon tutuş biçimidir.
F1 pilotları da korkak o zaman.. doğru işi yapan erkektir diğer el vites topuzuna konmamalıdır şanzıman dikey baskıda zarar görür iki elle direksiyon tutulur ani manevra yaparken tek elini kullanırsan bu direksiyona son dokunuşun olabilir.
erkekliğin yüz karasıdır. Gitsin iki kilo makyaj yapıp karı gibi dolansin ortalıkta.
Arazi aracı kullanıyorsa normaldir.

Jeep lerin çoğunun direksiyonu 2.5 tur dönüyor, tek elle döner mi o direksiyon?

Her erkek sedana binmiyor.
toros kullanıyordur. yoksa dönmez o direksiyon.
(bkz: 1 kalorilik erkek)
diğer eliyle y.rrak sıvazlar gibi vitesi okşamayan erkektir.
Araba sürmeyi hidrolik direksiyonlu arabada öğrenmiş ibne beyanı. 1985 şahinde öğrendim ben. Sen ve baban aynı anda tutsanız çeviremezdiniz o direksiyonu yumoş oğlan.
Durun durun ben söylemek istiyorum:

“Vurduruyordur!”

Ohh bee!

Ayrıca bu duruma göre ben de vurduruyorum.
Askerde land roverim vardı mö’den önce kalmış sanırım. 3 kolla anca çeviriyodum.. *
Erkek mi ne erkeği be irkik olur o. Bir viraj olur ay durun ben yaparım diyerek iki eliyle ay ay çeviremedim bile der yani. Ezin yıkın parçalayın onu.

Edit:şaka şaka hidrolik değildir bilek gücü ile çeviriyor napsın çocuk.
Formula 1 olsun, WRC olsun ve bütün otomobil motor sporları'nın alt klasmanları dahil olmak üzere tüm PROFESYONEL YARIŞ PiLOTLARI'nın yaptığı harekettir. Bizim dümbükler bu hareketi de eksik olan erkekliklerini tamamlamak için erkek adam hareketleri sınıfına almış demek ki. Gidin başka şekillerde adamlığınızı, erkekliğinizi kanıtlayın olm yıl 2019 lan tapirler sizi.
Trafik güvenliğini düşünen erkektir.
muhtemelen damperi yüklü as250 kullanan erkektir.

gerçi onların direksiyonunda tokmak olurdu tutup rahat çevirebilmek için.
(bkz: vurduruyordur)

dolayısıyla ehliyetine derhal el konulmalıdır.
nick-entry der susarım.
Hamido bmc kullanıyordur. .
Yeteneklidir. Normal şartlar altında imkansız bir durumdur ve reflekslerini yavaşlatır.
yeni ögreniyordur belki benim gibi. : (
olaya hakim olan erkek adamdır
ne o maymun gibi bir eli disar da
kuğu gibi denizde yüzecek mübarek,
spoiler:
kazalarda 2 eli direksiyonda olanlar yapıyormuş zaten.
Yüksek hızda makaslaya makaslaya gidiliyorsa, ya da virajli bir dağ yolunda yuksek hızda ilerleniyorsa eğer, tam direksiyon hakimiyeti sağlamak için iki el şarttır. Yoksa araba altindan kayar gider vallahi billahi.