bugün

hasret şarkısı halen dinlenen, bir zamanlar neydi be denilesi.
Lisedeyken çok dinliyordum, bugün açtım yine dinledim. ne kadar eğlenceliymiş şarkıları. sen beni aşkın celladı yaptın diye dolanıyorum ortalıkta. Çok güzel heheh.
Ba-yı-lı-rım!
Güzel şarkılara imza atmış türkçe rock grubudur. Tarzları çok farklıdır. Kliplerinde de buna raslamak mümkündür. Bir kurban grubu havası esmektedir. sonuç DAĞILDILAR
solistiini görmedim ama ses güldür güldür show daki onur buldu nunkine benziyor.
ağaa ağğaaa ğağğa aaaa ağağaa ağğaa hasretttt ! beni yordun sanmaaaa.
bir kaç şarkısı ses yapmış tam anlamıyla liseli tayfa grubu. komik olan eşek kadar olup bunu dinleyenler.
Kediköylü rock grubu.
Lise zamanımda bolca dinlediğim gruptu. Çok severdik. Sevdiklerimiz de bir bir gitmiyor mu zaten? *
Nereye kayboldular bilinmez lakin on numaraydı kendileri.
Bilgenin sesine hayran olunası, hasret ve git şarkılarıyla çok şey ifade eden grup.
hasret parçası beni benden almaktadır.Odtüdeki güzel günlerimi bana hatırlatmaktadır...
Ne güzel parçasın sen...
gitar çalan ev arkadaşlarımın sayesinde adını duydugum grup. bide meşhur bi şarkısı var nını nını diye dinleye dinleye hayattan soğudum..
hasret şarkısı halen çok iyi gitmektedir. keşke şöyle güzel bir albüm yapsalar.
bütün şarkıları birbirinden güzel olan grunge rock grubu.
grunge rock ile alternatif arasında olduğu söylenen grup. tarzını ve kendilerini bilmem etmem tanımam ama hasret şarkıları ülkeye yaptıkları en büyük iyilik.

her sabah dinliyom. evet yom.
hasret isimli parçalarıyla beni hala eğlendiren grup. dinlemekten bıkmıyoruz efenim.
nirvana çakması.
bu gece tudors arenada olan müzik grubudur.**
adanalı rockçıların rock müzikten eninde sonunda ne anlayacaklarını ortaya koymuş olan grup.

bi haluk levent bir murat kekilli bir direc t hep adanalı.
eline fırsat geçmiş kendini adam gibi tanıtmak varken fatih ürekten haydili lilili milili neyse işte şarkısı söylemek aklı akla hizmet çözemedim.
an itibariyle beyaz show'dalar.
son günlerde, katıldıkları her programda fatih ürek coverlamayı ritüel haline getirmiş grup. disko kralı'ndan sonra, bu hafta ntv'deki cumartesi programında da kendilerini ve kerem tüzün'ü görmek sevindirmiştir.
seks seks seks coverı ciddi anlamda eğlenceli olan, eğlenceli insanlardan oluşan*, eğlenceli müzik grubudur.*
tek kelimeyle berbaattıır. solisti iticilikte sınıır zorlar.
güncel Önemli Başlıklar