bugün

1-)Cuma dışında hiç bir namazı kılmayıp cumayı kıldığında top10 müminde kendini 3.sırada hissetmek.
2-) bir kadının saçının tek teli için 80 sene yanacağını düşünüp o kadının götüne bakınca yanacağına dair bir hisse kapılmamak
3-) kuranı ömründe türkçe okumamış olup arapça okumanın farz olduğuna inanmak
4-) cumaya yetişirken dişim kanadı diye şafi niyetiyle abdest alıp sistemdeki bugu değerlendirmek kiramen katibinlere çelme takmak
5-) gayri müslim bir insanın sayısız iyilik yapsa da cehennemde cızbız olacağına inanıp 2 rekat namaz kılınca kendini mü'min saymak
6-) dinde günah sevabın bir matematiği var şeklinde mal mal şunu okumak 70 kat bunu yazmak şurda yazmak burda yazmak 3 kat sevap şeklinde düşüncelere girmek
7-) ülkede en büyük ihtiyacın din adamı sayısının artması olduğuna inanmak ama toplum kalkınmadan ne komunistin komunistliği ne müslümanın müslümanlığı yayamayacağına kafası basmamak ve sonucunda ortadoğuda bizim top ten müminleri öpücüğe boğan bir batının olması
8-) günümüz muhafazakarlarının büyük ve net bir çoğunluğunun her gecen kadının götüne bakması, cami çay ocaklarında karı gibi (!) dedikodu yapması, her mezhebin diğer bir mezhebe he bunlar zaten tam müslüman değil gibi yaftalar çakması ve

(bkz: cmylmz) ben ne yanıcam ya bu yanımdaki yansın mantığıyla kendinizi kandırıp duruyor olmanız

beni de dinden soğutmanız. ben bu başlığı da uplarım arada hadi mucklar.
hikayelerle dolu seytanli allahli iddiali elmali ademli dinimizin durumudur. seytanla allahin iddia orani ilk yari 1 ms 2 de 25.00 oranmis.