bugün

bize yobaz demek ile sadece ve sadece kendinizi küçültürsünüz. bunu bilin ey laikler!
bundan kelli dinin egemenliği altındasınız ve de saygı duymaktan öte itaat edeceksiniz. yarın 29 ekim evet fakat bu benim dindar olmamı değiştirmez siz kutlarsınız ben kutlamam ayrıdır o sizin bayramınızdır saygı duyarım.
yani dindar olmamdan size ne ki? soruyorum sadece.
kimseyi ilgilendirmeyen bir durumun (benim mensup olduğum dine karşı sorumluluklarımı fazlasıyla yerine getirmem) hatırlatılması adına açılmış başlık.
hiçbir sorun yoktur ayrıca
ey laiklerden(bana göre hakaretdir) sonrasını okumadım eksini verdim kardeşim.
dondorom bondon sozo no.
Cevabı "hiç" olan sorudur.
Dindar olman kimseyi ilgilendirmez.
Ama saygı duyduğumuz dindarları yobaz olduklarına inandırmaya ve kışkırtmaya çalışan bir yobaz olman ilgilendirir.
Biz aşağıdaki yobaz ve onu savunanlara, yaptığını içselleştirenlere yobaz diyoruz.
görsel
Bu cehaletin resmidir.
Eğer kendini böyle görüyorsan dindarları da senin yobazlığına karşı savunuruz.
ilginçtir ki benim dine karşı olan tutumum ve bağlılığım sizleri alakadar ve hatta rahatsız etmiş, ediyor da.
benimle ya da din ile alıp veremediğiniz nedir arkadaşlar? söyleyin de bilelim.
buradan tekrar sitem ediyorum sizlere,dindarım ve bu siz hiç ama hiç ilgilendirmiyor.
haklı isyandır.
din ile bir alıp veremediği olan kimselerin dindarlara yaptığı fiillerden bıkan kişilerin kurduğu cümle.
bundan size ne eklenmis cumleler azinliklara has cumlelerdir. mesela; escinselim size ne? budistim size ne? butun topluma ve toplumca kabul gormus degerlere kafa tutarken kullanilir. dindar az degil bu ulkede ama. kurani okuyup anlamaya calisiyorum uzerine aklimi kullanip yorum yapiyorum size ne denilebilir.
"Harbiden de bize ne, nesen nesin,sorduk mu yargıladık mı? Niye gelip "Dindarımda dindarım" edebiyatı yapıyosun ki?"düşüncelerine gark olmamı sağlamış yazar beyanıdır...
size ne ulan allah'sızlar ha size ne? kimi gerdi benim dine uyuşum, dini kabullenişim? söyleyin de bilelim. bunu yüzüme söyleyecek delikanlı yoktur dünyada. varsa ağzını açmasıyla bıçağı karnına saplamam bir olur.
hadsiz insanlara had bildirme amaçlı ifade edilmiş bir düşüncedir.
(bkz: dine uyuş)

(bkz: bıçakla yaralama)
öyle deme kardeşim her müslüman,kardeşinden sorumludur.
Dindar olmama kimse bir şey demez yeter ki dinci olma.
aynen bize ne aq.
kimseyi ilgilendirmez benim dindarlığım. inancıma karışanın aklını karışlarım.
dinden uzak kimselere yöneltilmiş sorudur. çekemeyen kudursun kahrolsun babında.
Bize neyse ne yazıyon?

ahanda üstteki entrye cevap veren entry girdim.
atarim atar/dindarim dindar/kim degil ki bizden/koyarim mindar.
sözlüğümüze hayırlı olsun, nurtopu gibi bir şakirtimiz daha oldu.

bizim de kendilerine dediğimizdir. dindarsan kendine dindar ol, bize ne amk.
Dindar ol dinci olma aman. Razıyım ben.Dindar adam Allah'tan korkar ama dinciler de o korku yok.
arkadaş resmen saçmalamış. amacı dindarları mal olarak göstermek olabilir.
zaten sikimizde değil ki. ben fikri eleştiriyorum kimsenin neye inandığı veya inkar ettiği beni ilgilendirmez.
Kimse sana münafıksın demedi. Coşma yavaş
Birşey mantıksız geliyorsa sölerim bundan sanne.
Dininden olmayanlara aşağılamak amaçlı kafir, gavur gibi lakaplar takan dindanların iki yüzlülüğünü gösteren beyan.