bugün

evet arkadaşlar sırf dindarım diye şimdiye kadar yobaz muamelesi gördüm. ve artık susmuyorum.
sizler,din öğretilerini yerine getirmek bir yana tam aksini yapan ama lafa gelince elhamdülillah müslümanız diyenler,evet laikler size sesleniyorum: 'önemli olan içinin temiz olması' gibi klişe sözlere artık karnımız tok. kimseyi kandıramazsınız.
bundan sonra seve seve ya da dıt dıt bizim dediğimiz olacak. çünkü neden hükümetimiz çok şükür ki bizden yani dindarlardan yana.
dindar olmaktan ancak ve ancak gurur duyulur utanılmaz. laiklere ve de özgürlükçülere bakmayın arkadaşlar rahatça ibadetlerinizi yapın ve de sırf bunların inadına arttırın gözlerine sokun yaptığınız ibadetleri. çekemiyorlar patlıyorlar kıskançlıktan. bizim cennete gideceğimizi kendilerinin ise yavaş yavaş cehenneme doğru yol aldıklarını içten içe hep biliyorlar,içlerinden bir ses diyor ki 'evet bu böyle ne yazık ki kendi kendimi bitiriyorum'. ama egoları ve nefisleri diyor ki onlar yobaz hıhı salaklar.
velhasılıkelam bu iş böyledir dostlar,herkes kendine çeki düzen versin. bu yazdıklarım da kulağınıza küpe olsun.

dinin yükümlülüklerini yerine getirmenin verdiği rahatlık ve de huzur ile gerçekleri dinsizlerden hiç çekinmeden haykıran bireyin sözlüğe rest çekmesi durumudur.
Uludağ zaten dindar sozlugudur.
bunu burada söylemek yiğit bulutun "2 silahım var." demesi kadar meydan okumadir anca.
yiyorsa ekşide deyin bunu.
Laik, ozgur turkiyede suclusun o zaman kardesim.

Cunku bu ulkeyi senin abdestli agzi duali dedeleri kurtarip dinsiz dine saygi duymayanlara verdi..

Sen suclusun dindar olarak dostum..

Cunku bu ulkede agir ikiyuzlu orospu cocuklari var.

Edit: bahsettigim olay ulkede su an olusan genel algiyla alakali. Ustteki arkadasla alakali degildir. Iki gram beyninizle ders vermeye calismayin pls.
görsel
dindar olsan üzerine alınmazdın bu durumda dincisin demektir. ki bu da alınganlığına yeterli bir sebeptir. çıkar için allah, kitap ne varsa manevi değerlerle ilgili, hepsini de kullanmaktan hiç kaçınmıyorsunuz.
herkesin hayatına kimse karışamaz.
Bundan size ne diyor sonrada hepiniz dindarlara göre yaşamalı diyor kafaya bak.
"bundan sonra seve seve ya da dıt dıt bizim dediğimiz olacak. çünkü neden hükümetimiz çok şükür ki bizden yani dindarlardan yana."

az kaldı, biraz daha sabırları taşırın. savaşta, kural olmadığında göreceğiz sizi. silahsıza pala sallamak kolay.

bunlara özgürlük falan vermemek lazım birader, özgürlük verince iyice kafaları uçuyor bunların. kul olmaya alışmışlar, alalım altımıza yapsınlar köleliklerini, bizde rahat edelim onlar da.
E cidden bize ne niye anlatıyorsun ki.
Sonunda cennet olmasa dindar olmayacak rüşvetçinin söylediği anlamsız sözlerdir.
Laiklere neden saldırdın ki şimdi güzel kardeşim. Nesilcilik yapmam ama 11. nesil başarısız bir trollsün gerek yok bunlara.

Her inancın yobazı pek olur, müslüman, hristiyan, ateist...
gerçek dindar, dindarlığını ilan etme ihtiyacı hissetmez. din tüccarı başka dindar başka.
ulan madem dindarsınız bu ülkede yaşanan her türlü haksızlığa niye karşı çıkmıyorsunuzda saray soytariligi yapiyorsunuz.
neresinden bakarsan bak boş konudur.
insanların artık dini aşağılamasından ve hakir görmesinden bıkmış din öğretilerine son derece bağlı bir eşref-i mahlukatın laik kimselere karşı sitemidir.
sövdürtmeden gidiniz.
Her nekadar kendim dinsiz olsamda, zamaninda namazini bile kilan biri olarak seni anlarim, inancina saygi duyarim. Benim gibi " kafir " lerin derdi kendi inancini kendi icinde yasayanlarla degil, dini rant araci olarak kullanan, benim inancsizligima saygi duymayan, bizim hepimizin vergilerini sadece kendi inac tarzi icin harcayan, kendi dininin kurallarini bize zorla kabul ettirmek isteyenlerle. Ve maalesefki bu kesim her gecen gun dahada artmakta.
Evet bizene. Niye yazıyosun.
DONDOROM BONDON SOZO NO diyen yazar belirtisidir.
Zaten ilgilenmiyoruz.
tamam işte dindarsın ve bundan bize ne? neden devamlı bize dinini empoze etmeye çalışıyorsun amk? sen dinini kendi içinde yaşasan, 'laik'lerin yaşamına saygı göstersen kim niye sana yobaz desin?
hayır yani size ne? ne diye yobaz şeklinde bir yaftalama gereksinimi duyuyorsunuz ki? tek aydın sizsiniz yani inanan insanlar geri kalmış cahillerdir öyle mi?

çok haklı kızgın bir söylemdir.
dindar mııııığ. ıyy kara cahil.
tamam dindarsın..

ama önce dinazorus dedeciimden bir olur al istersen..

yoksa bana göre sorun yok.. dindarsın..
ne demiş büyüklerimiz dindarsan dinder ye kindarsan kinder ye.
bize ne? biz karışmıyokkk.
türkçe transleyt.
çokta sikimizde amk.
Sorun da bu, bize ne? Gerçekten dindar insan dindarlığını meden göze sokar ki?