bugün

eğer bekar iseler belki geçerli olabilecek önermedir.

ama eğer evli iseler kesinlikle ve kesinlikle geçerli olmayan önermedir bu, çünkü; "karıları kendilerinin tarlaları olduğundan istedikleri gibi sürerler".*
ve ayrıca kadının bunu reddetme hakkı olmadığı için**** "kişinin karısına tecavüzünü hak sayarlar", dolayısıyla her daim ellerinin altında adına "kadın" dedikleri abazanlık giderici aparat hazırdır, bu aparat bu işi istiyor olsun ya da olmasın.

olmadı üç tane daha alıverir ve değişik bir* tad, değişik bir* doku ile fantazilerine fantazi katabilirler.

o da olmadı, onlara odalık ve cariye nimetleri de sunulmuş, üstelik bunların sayısı sınırlandırılmamıştır. sayı sınırlandırılmadığı gibi, yaş sınırı da olmadığından; 78 yaşına geldiklerinde 14 yaşında bir kız seçip doya doya tadına bakabilirler.
--
eksi oyların düşündürdüğü edit:

dincilerin alıngan olması: "abazan" denilir, alınırlar. "abazan değil" denilir, yine alınırlar.

...
bi edit daha: (bkz: başlık başa kaldı)
(bkz: kuşların sessizliğinde inanç ve inançsızlık)
bekarsa katılacağım önermedir.evet, iktidarsılarına az rastlanır.
(bkz: dindar erektus)
Tecavüzcülerin hepsi aşırı dindardı ya. Önder sav peygamber'e hakaret etti resmen, chp lilerin hepsi peygamber düşmanımı. Saçmalayıp üstüne bide genellemeyelim lütfen.
çünkü bu adamlar, aynen yemek içmek gibi doğal bir ihtiyaç olan sevişmeyi utanılması gereken bir şey olarak görmeleri yönünde yetiştirilirler. akıl hocaları olan şeyh efendiler, ''cima adabı'' nı anlatırken, kadın ve erkeğin birbirlerinin organlarını görmesini bile günah sayar, mümkünse ilişki sırasında tamamen giyinik olmayı ve işini çabucak bitirmeyi öğütlerler. (bkz: marifetname) ayrıca buna '' erkekler tahrik olur'' diye 7 yaşında kızı çarşafa sokma gibi angutlukları ve kadınlara etmedik küfürün bırakılmadığı, resmen şeytana benzetildikleri birtakım uydurma hadisleri de eklersek ki bu muhteremler onların sahih hadis olduğuna inanırlar; bu abazanlığın sebebini de anlamış oluruz: Cinsel açlık...inanın ki en çok sapkın ilişki ve eşcinsellik bunlardadır. biz tabi ki göremeyiz, çünkü çok iyi gizliyorlar bu duygularını. kimisi aleme rezil olmamak için, kimisi de Allah'tan korktuğu için... Kendi uydurdukları hurafeler yüzünden nasıl bir sapkınlığa kaydığını farkeden ve üzülenleri de var ama dediğim gibi rezil olmamak için bunu söyleyemiyorlar.
"nasil yani simdi biz dinci miyiz?" diye bir soru getirir akillara.
doğru bir tespit olması için bir araştırma yapılmış olması lazım, bir de dinci denen adam ile benim arama bir mesafe konulması lazım. ülkemizde dinci dediğiniz zaman hıristiyanlık veya musevilik inancında olanlar kastedilmiyor, siyasi bir düz mantıktan hareketle bütün müslümanlar kastediliyor burada. öncelikle dinci kime denir, bunun şıhı kimdir, nerede yaşar, amacı nedir, kendisiyle görüşülmüş müdür? bu soruların açıklığa kavuşturulması lazım gelir. mesela ben müslüman olduğum için bana bir şıh tahsis edilmiş ama ben o malum kişiyi kabul etmiyorum, hayatımda öyle biri yok ve kendimi birilerinin dinci diye nitelendirdiği kitleye ait hissediyorum birçok ortak nokta bakımından. sonra kendimi, manitasını düşünüp osbir çeken bir adam olarak görüyorum bana abazan diyenin görüşlerinden hareketle. ya da ne bileyim akşama kadar gördüğüm, görüştüğüm, elini sıktığım, hoşbeş ettiğim bayanlara karşı acayip sapıkça fanteziler üreten bir insan gibi görüyorum kendimi bu tespitten hareketle. tespit bana bu zavallı, aciz, nefsinin esiri insan sıfatını uygun görüyor. cevap versem bir dert vermesem bir dert. bana abazan dinci diyene "evet abazanım, dinciyim, kork benden" diyorum. dinci bir abazandan her melanet beklenir, değil mi?
müslüman başka, dinci gerici yobazizm yanlısı başkadır. saç telinden tahrik olmayan dert edinmesin kendine.
Din pazarlayan dincilerin karı pazarlayıp karıcı olması olayıdır. Her devrin p.zevengidir bu tipler..
facebook youtube gibi sitelerde imamhatip liseli kızların bile videolarında teşhir ettiği durumdur.
zinanın dinen caiz olmamasıyla doğru orantılı önerme. abazanlığı fiziksel açlık olarak tanımladım haberiniz ola. yani şimdi ne gerek var yalan söylemeye. insanın canı çeker dimi ama.
(bkz: göğüs ucuna atatürk resmi asan kız) *
bu arada zamanın bir forumda yönetici iken ve o zamanlarda adult hadisesi var iken bu dincilerin ne kadar sapık olduğunu gözlemlemiştim.
zira bu adamlar din der, allah der, ona buna sapık derdi sabahları din ve siyasette.
ama geceleri kimler çevirimciye baktığım zaman alayının adult bölümünde görmek epey eğlenceli idi.
yani kısacası alayında sınırsız bir abazalık, hatta bu abazalık bazılarında sapıklığa kadar uzanmaktadır.
(bkz: hüseyin üzmez)
saygı duyduğum bir insanın da dediği gibi;
(bkz: herkesi kendi gibi ibne sanıyor bazı ibneler)
Bastırılmış duyguların ortaya cinsellikle çıkışı. Zihniyet yapısındaki eksiklik.
abaza değil de abazan denilmesi gerek,bari sözlük olarak şöyle demeyelim.