bugün

entry'ler (231)

masturbasyon yaparken şahin k ya yakalanan kız

öncelikle şahin k'dan sex dersleri videolu anlatımı youtube'den izlemesi gereken kişidir. "ne canlar yakmıştır bu adam " diyebilmelidir. yoksa başına geleceklerden kimse sorumlu değildir.

cem adrian ın kasıntı olması

dikkate bile değmeyecek davranıştır. sinek küçüktür, ama mide bulandırır.

gereksiz bir insandır. 8 oktav sesin varsa arkadaş, 8'ini de kullanmak zorunda değilsin ki.

aynı zamanda kendisini marjinal sanan bir insan evladıdır. son albüm kapağında görüldüğü gibi. bunu ajdar yapsaydı tepkiniz nasıl olacaktı acaba.

efendim kısacası ilah kabul edilecek bir insan değildir.

iyiki doğdun türkiye

içinde bulunduğumuz konumdan dolayı ister mutlu, ister mutsuz olup, üç sözcükle oluşturduğumuz cümleyi söyleyebilmektir.

sokaktan geçen her adamın artık mühendis olması

akp iktidarının işsizlik sorununa bir çare bulmak için geliştirdiği yöntemin, sayısal versiyonudur. Şimdilik planları işliyor büyük ölçüde. Bakalım mezun verince bu üniversiteler bu kadar kolay bir çare bulabilecekler mi kendilerine.

çocukken yaşanan en büyük hayal kırıklıkları

(bkz: sevdiğim kız bana abi deyince)

yaran diyaloglar

doğukan ev arkadaşı olan ruhiye sorar.
-ruhi saçlarım çok mu kötü la.kestireyim mi?
ruhi elini kavanoz açarmışçasına çevirerek kestirsen daha iyi olur imajı verir.doğukan aynaya bakıp geldikten sonra;
-önlerden mi kestireyim?
ruhi;
-önder kim la?
.............

metal müzik

yeni bir faşizm örneğidir.progressive metal haricinde tercih etmediğim müzik türüdür.

esasında rock müzik bir baş kaldırının örneği olsa da, metal kolu hiç de baş kaldırıya örnek değildir efendim.içerisinde faşist duygular besleyen insanların düşüncelerini dışa vuramadıkları zaman, kendilerini iyi hissetmek için kullandıkları bir araçtır nitekim.

ayakta alkışlanacak küfürler

Yağmur altında kaldıktan sonra, sırılsıklam olan çocuğun annesi;
-Ne o lan, ıslanmışsın sklmiş çakal gibi?

çakallar skildikten sonra nası ıslanır bilinmez...

bundan sonra ne baykal ne bahçeli yi ağzıma alırım

zaten herşey ağza alınmaz ki efendim.seçici olmak gereklidir.doğru bir hamledir.

tayyip sex din siyaset ve futbol

(bkz: metin ali feyyaz)

mehmet ali ağca nın mesihliğine inanmayan acizler

onlar pis, kaka, (ööö..) insanlardır.hepsini öğretmene söyleyeceğimdir.

gülüşüne aşık olunan insanlar

saba tümer olmadığı kesindir.

yazılıya son gün çalışmak

sınav haftası yaklaşırken, öğrenci günler öncesinden:

-beşde çalışcam.(1 dk geçer)
-ya tamam yemekten sonra kesin çalışcam.(yine bir müddet zaman geçer)
-ya abi gece yarısından sonra çalışcam.(muhabbet sohbet)
-amaaan.erkenden kalkar çalışırım.(hiç bir zaman erken kalkılmaz)

sınavdan bir gün önce:
-abi deli gibi çalışmam lazım(saat gece yarısına yaklaşır)

derse başladıktan 15 dk sonra:
-çok yoruldum!!??

sonuç:
sıçtın mavisi...

günün erkek ismi ve kız ismi

(bkz: yapraklı takvim arkası)

milyarlık telefonla kontörsüz dolaşmak

bu fiili gerçekleştiren insanlar, gene olarak marlboro paketini de altına almak suretiyle, bir türlü anlayamadığım bir tutuş tarzıyla, herkese göstermek için bir ton zahmete girerler.gel gör ki; karınları açlıktan guruldamaktadır.

eti browni intense

çok lezzetli olmasına rağmen, içerisindeki çikolatanın yenildiğinde hiç bir orgazm belirtisi oluşturmaması beni hayal kırıklığına uğratmıştır.

atakanzi

el feneri virtüözü meslektaşımdır.

allahı seven 999 999 999 kişi arıyoruz

(bkz: allah akıl fikir versin)

windows a para vereceğim diyen devlet daireleri

her yeni bir gün daha geçtiğinde, internet ve ağ kullanımı artmakta ve buna bağlı olarak bilgisayarlar alınmaktadır. tabi bilgisayarlar da işletim sistemsiz çalışmıyor ki efendim.

asıl önemli olan konu şu. devlet dairelerinde e-devlet sisteminin getirilmesi, hem çalışanlar açısından, hem de halk açısından büyük kazanç. en önemlisi de zamandan kazançtır. fakat devletimiz özgür yazılım olarak kullanılan, açık kaynak kodlu linux işletim sistemini hala bilgisayarlarına entegre etmiş durumda değil. windows'a para yığmaya devam etmektedir.
halbuki linux'un içinde microsoft'un ayrıca parayla sattığı office programları da bulunmakta. hem de ücret talep etmeden.
öncelikle devletimizin bu yükten kurtulması gerekmektedir.

gelelim kişisel boyutuna. linux kullanmak windows'tan sonra pek alışılagelmiş birşey değil. fakat bir öğrenci için, özellikle teknik alanda okuyan bir öğrenci için, tartışılmaz bir laboratuar. kişisel olarak da çok verimli olarak kullanabileceğimiz bir işletim sistemidir linux.fakat kişisel anlamda oturması biraz zaman alabilmekte.

bilgisayara virüs girdiğinde verilecek tepkiler

(bkz: taş yok mu taş)