bugün

Dil derken ? Kafa bölümünde bulunanda takiliysa bu taki Normaldir. digerinde takili oldugunda ve hala bakireyse, hayir hayir inanmam.
oyuna iki tane null talisman ile başlar. six pool yapar her oyun. zergling rush falan. sıkıcıdır. bir kere random at bir kere terran oyna. ama yook. illa zerg.
dilini delen amca sordu herhalde bu kızcağıza bu soruyu, sonra gelip başlık açtı.*
bakire olan kızların piercing taktırmama yasakları mı var?
yahut bakire olmayan kızlar piercing taktırmak zorunda mı?
bu bir tarz seçimidir. bakirelikle ilişkilendirmek saçma.
(bkz: şekilcilik)
Haydar hocam piercing taktırdım hamile kalır mıyım ?
ben dinlediğim müzik gruplarından etkileniyorum ama babamlar inanılmaz baskı yapıyo cinsellige karşıyım. com 'un adminidir.
kendini bozdurmaya korktuğundan ''ağzını bozdurmuş ergen'' klasmanındadır.
blowjob'u iyi yapıp yapamayacağı olasılığı piercing takmayan kızla eşit olan kız modeli. ne yani bir kız piercing takıyor diye çok mu güzel oral yapacak azizim. ha illa diyosan çüküme demir değsin ben tahrik oluyorum, o senin bileceğin iş.*
türk insanındaki bakir/bakire hastalığını anlamak güç, ellerinden gelse zardan çarşaf serecekler.
dilini deldirip piercing takan, aynı zamanda da bakire olan kızdır. başka birşey değil. hani her hangi bir değişik özelliği yoktur. kız bakiredir ve dilinde piercing vardır. ha yok ama insan sapık ruhluysa o kızınn dilindeki piercinge bile hallenebilir.
dilini deldirip vajinasını deldirmeyen kızdır.
(bkz: kafasının içinde beyin olan yobaz)
dilinin bekaretini kaybetmiştir.
şimdiye kadar olmamışsa bile yakında bakireliği kaybedecek kızdır.
dildeki piercing erkeğe çok haz verir.
(bkz: saksafon)
blowjob'un kralını yapan kızdır.
vajiasını deldiremeyen fakat dilini deldiren kızdır.
ne alaka bakirelikle piercing yahu ? dedirtmiş başlıktır. gayette sevdiğinden dolayı deldiren insanlar var yani.
bu konuyu da bakireliğe getirip çamur atmaya çabalamış ya başlığı açan insan; helal olsun.
(bkz: karıştırdın hacı bekaret dilde değildi)
o kadar da anormal olmayan kızdır.

bir eski kızarkadaşım bu duruma direkt örnektir. bir gün diline piercing yaptırmak istediğini söyledi ki ben anlatana kadar bunun insanlar tarafından nasıl yorumlanabileceğinden haberi yoktu. ayrıca bir şey de yaşamadık. neticede vazgeçti ama bu tarz yorumlar aklına gelmeyen biri yaptırabilir.
(bkz: okunmuş piercing)
(bkz: piercing ile bakireliğin kıyaslanma saçmalığı)
vajinasında piercing olsaydı daha çok kuşkulanılması gereken kızdır.
(bkz: senin dilin bakire değil yavrum)

ayrıca (bkz: bakire kız)* **
bi yanlışlık olması yüksektir.
neden bakiresin? sorusunu sormaya gerek bile duyulmayan kızdır bunlar.